Şimdi Ara

Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
0
Favori
71.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende mosquito lardan almıyı düşünüyorum onlar 3 fonksiyonlu
  • bende bugün bime gittim baktım 3 5 kişi kaptı 2 tane kalmıstı baktım güzele benziyordu ama almak istemedim ztn yaş olmuş 20 ne oyuncagı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _PrO_

bende bugün bime gittim baktım 3 5 kişi kaptı 2 tane kalmıstı baktım güzele benziyordu ama almak istemedim ztn yaş olmuş 20 ne oyuncagı

bu dediğini yaz bi kenara gerçek bir rc helikopter gördügünde utanacaksın söylediklerine(;

zaten 15 yaşında yapılacak hobby değil maliyetli bir miktar
  • Bende almıştım ondan 1-2 ay önce 45 liraya. Fiyatı uygun kontrol kolunun dizaynı fakrlı. Hala uçurabiliyorum. Kanatlarıda sağlam tam güçlü pille havada slalom bile yaptırabiliyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

quote:

bende bugün bime gittim baktım 3 5 kişi kaptı 2 tane kalmıstı baktım güzele benziyordu ama almak istemedim ztn yaş olmuş 20 ne oyuncagı

bu dediğini yaz bi kenara gerçek bir rc helikopter gördügünde utanacaksın söylediklerine(;

yok hocam yanlış anladın olayı yani cok küçük tabikide bunları bir spor olarak yapanlar var baya maliyetli birşey ama verdigi zewk ayrıdır biliyorum ama cok profesyonel bişey digil sonuçta fiyatına göre baya iyi ama şimdi alsam evde en başta annem dicek utan utan ondan almadım en çok ne gözle görecekler sonra beni rc araçlarla biara baya ilgilendim ama cok masraflı geldigi için vazgeçtim yoksa para olsa sorun digil alırım adam gibi bişey

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

quote:

yok hocam yanlış anladın olayı yani cok küçük tabikide bunları bir spor olarak yapanlar var baya maliyetli birşey ama verdigi zewk ayrıdır biliyorum ama cok profesyonel bişey digil sonuçta fiyatına göre baya iyi ama şimdi alsam evde en başta annem dicek utan utan ondan almadım en çok ne gözle görecekler sonra beni rc araçlarla biara baya ilgilendim ama cok masraflı geldigi için vazgeçtim yoksa para olsa sorun digil alırım adam gibi bişey

ben bi şase için 1 yıl para biriktiriyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: Drizz

Konuyu okuyunca hemen aldım bi tane Evde uçurması biraz zor oldu alan dar olunca ama iyi havalanıyor bücür.
    Yarın açık alanda deneyeceğim. Bu arada şarj yeri biraz uyduruk yapılmış şarj etmek için elimle tutmam gerekti.
     Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

harika bişey hemde bu fiyata yarın hemen alıyorum bi dene

• @Drizz

tam şarj ettikten sonra pilleri kaç dakika kullanabiliyorsun ?
  •  Uzaktan Kumandalı Helikopter Süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Align T-REX 600 CF Frame Combo

940,00 YTL

pervane uzunluğu 120 cm
  • quote:

Orjinalden alıntı: med_cezir197

Align T-REX 600 CF Frame Combo

940,00 YTL

pervane uzunluğu 120 cm

onu her baba yiğit süremez eğitimin olması lazım :S
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 940 ytlye ben Hacı murat alırım. En azından 1 hafta gezerim
  • eğer iş yapar diosanız bitanede ben alcam bu fiyata varken
  • Yarın gidiyim alayım kalmışsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: RocKMyC

eğer iş yapar diosanız bitanede ben alcam bu fiyata varken

arkadaşım e nnihayetinde uçuyor. yani eğlencelik evinde bahçende , rüzgarsız bi havada dışarda uçurabilirsin.bu fiyata bulmuşken kaçırma. çünkü piyasada en ucuz 35 ytl kadıköyde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Stnblade

Çocuk musunuz?

bu işin daha doğrusu hobinin çocukluk ile alakası asla olamaz

çevremde birçoğu yaşı başı gelmiş sakalı ağarmış 50 yaşındaki adamlar maket uçak helikopter yapıyor ve satıyorda
    üstelik bunları uçurmak için koskoca cumartesi pazar tatilini bu hobisine ayırıyorlar yıllardır.
    ve kumandayıda asla kendi çocuklarının eline bile vermiyorlar
    bu uğraş hemde profosyenellik gerektiren pahalı ve bir o kadarda zevkli bir hobidir

http://www.gokmenmodelucak.com/bodrumekip.JPG

http://www.gokmenmodelucak.com/ankaramodel/9aralik2006/9aralik2006.htm

http://www.gokmenmodelucak.com/bumuk1/bumukfotogal.htm
    -----------------

çok kaliteli birşekild eyapılmış tam profosyenel maket uçaklar helikopterlerde burda satılıyor

http://www.rcpano.net/IlanListe.aspx?p=V5xh03R0bZs=

linkteki fiyatlata bakın öyle karşılaştırın sizin almak istediğiniz 35 ytl lik helikopterlerinizle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 26 Temmuz 2008; 1:49:07 >

• Aşağıda BIM de çektiğim fotolar var. Kota sorunu yaşayanlar için uyarım; Resimşer1600x1200 çözünürlükte.

• kaç metreye kadar uçuyor evin balkonunda yapsak aşağı düşermi?
  • düşmez dostum
  • Ben bunu internetten 25 liraya almistim hic oyle 65 fln degil

Arkasindaki kucuk kanatin yedeklerini veriyolar cunki cok cabuk kiriliyo ben hepsini kirdim hic kalmadi onun icin kullanamiyorum. Ama cok zevkli herkese tavsiye ederim
  • Kanal ne demek oluyor?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.