Şimdi Ara

PEUGEOT 307 1.6 XT ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
6
Favori
74.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    arabalardan çok anlamıyorum. çok samimi bi arkadaşımın akrabasında Peuegot 307 2004 xt var. ve ben almayı düşünüyorum. araç sadece 33,000 km de. km orjinal eminim. aracı hiç görmedim. sadece sol kapı değişmiş. başka boya yada değişen parcası yok. araçta lpg yok kullanan çok yol yapmadığı için lpg ihtiyaç duymamış :) tabiki ekpertiz yaptırmadan almam. gerçi ekspertiz için bi 150 km yol gidicem. bulunduğum yerde yaptırabileceğim bi yer yok. arac 19,500 tl pazarlıkla 19000 e alırım. önerirmisiniz yada almadan önce bakmam gereken kontrol etmem gereken bişey varmıdır. araç özelliklerinden bahsedebilirmisiniz. henüz aracı görmedim. konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse çok memun olurum. şimdiden teşekkür ederim.
  • Fiyatına gore cok iyi araba bende 2 senedir kullanoyorum ilk zaman biraz masraf cikardi ama simdi cok sukur iyi ama 2.ci el araba aliyorsun baski balata triger falan degismesi lazim parcalari cok asiri pahali degil degil bana kalirsa kacirma surusu yol tutucu cok guzel özellikleri suan 2014 fiattin arabasinda yok kacirma al derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim dostum.
    önümüzdeki ay alıcam.
    özelliklerinden biraz bahsedermisin.
    daha önce peuegot hiç kullanmadım.
  • bu aracı alsak ilerde satmak istesek bi problem olur mu bizim için yani ikinci el piyasası nasıldır??
  • 307 satış hızı olarak bir çok araçtan daha başarılıdır. Araç diri ise daha rahat satabilirsiniz..
  • Slmlar ben de yeni bi tane 2006 model 1.6 premium aldım full. 110bg. Araba canavar gibi maşallah. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnyzr53

Slmlar ben de yeni bi tane 2006 model 1.6 premium aldım full. 110bg. Araba canavar gibi maşallah. Kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum

AYNEN DOSTUM 3 AY ÖNCE BENDE 1.6 XT 2005 ALDIM MAŞALLAH MÜKEMMEL BE 30 LT TÜP İLE 360 KM YOL YAPTIM ARAÇ DONANIM OLARAK HAARİKA ÖTESİ AMA İŞTE 2.EL ALDIĞIMDAN UFAK TEFEK BAKIM İSTİYOR TAMPON FALAN H.ÇİZİK

• 2005 model
    Peugeot 307 1.6 XT (benzinli/manuel)
    64.500 km'de
    29.500 tl isteniyor.

bu aracın teknik özellikleri acısından bu fiyata değer mi ?
    yakıt açısından ekonomik midir ?
  • 2002 307 xt araç aldım harika bir araç ançak benzinde biraz fazla yaktıgını gördüm.lpg olarak atiker taktırmak istiyorum kullanan arkadaşlar tavsiyelerini tecrübelerini belirtebilirmi
  • Horta devam :) selam beyler, malum piyasa baya yuksek bu ara. 1.6xt modeli 25-28 arasi. Sizce deger mi bu fiyatlara? Bana deger gibi geliyor da yorumlariniz onemli :)

• 2008 yılında aldığım 2006 model peugeot 307 comford modeli arabamı serviste baktırıp almıştım. Sol ön taraftan küçük bir darbe almış ama önemli değil dediler. Ben de aracı aldım daha sonra kasko yaptırırken öğrendim ki araçın 38.000 TL. hasar kaydı varmış. Bu nasıl olabilir? Üstelik o yılda arabanın sıfırının bile o fiyat olduğunu sanmıyorum. Şimdi aracımı satmayı düşünüyorum. Nasıl satacağım kimsenin bu kadar hasar kaydı olan aracı alacağını sanmıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum...
  • nasldır bu araba 30 a alınır mı , alternatiflei nelerdir daha mı iyi..
  • Alınır tabi....
    Şu piyasada bu dolulukta 25-30 bine pek akternatif kalmadı.
    Hatta dizeli bile alınır.

• horta devam. 1.6 XT lpg'liler 28-32 arası fiyatlarla satılıyor. ne dersiniz bu rakamlara alınır mı?
  • Bence değer. Benimde 2004 sunrooflu xt 307 im var vede boyasız. Bu paralara bu dolulukta araba yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırtına16

Bence değer. Benimde 2004 sunrooflu xt 307 im var vede boyasız. Bu paralara bu dolulukta araba yok.

Satar mısın hocam?

• Maalesef....

Satsam o paralara ne alacağım.

• Hort 100 km kac tl yakar? Şehir ici?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.