Şimdi Ara

- PURE ACOUSTICS HOME THEATER SET CLUB -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
772
Cevap
4
Favori
67.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Istedik ki PURE ACOUSTICS HOME THEATER SET kullanıcıları forumda bir çatı altında toplansın, beğenilerini, sorunlarını hem paylaşsın hem birbirleriyle yardımlaşsın.

Iste forumda Pure kullanan bazi arkadaslarimiz

!!-K.e.e.N-!! qx900
    @coyote Slim Dream
    a.arslan Slim Dream
    aBaBaDan qx900
    acosan Slim Dream
    Adnak Ak Dream 77
    ahmcol Dream 77
    Alosy Slim Dream
    alosyu Slim Dream
    amf 23 Dream 77
    ayancıklı Dream 77
    birathere
    Blacklegend Slim Dream
    cayd Slim Dream
    cemlaefendi Dream 77
    Dallamos Dream 77
    darkseed Slim Dream
    dedekaan
    DeSCeNT
    drberk2
    elisa 38 Slim Dream
    eozen81 Slim Dream
    ergunkocak Slim Dream
    ersan a Slim Dream
    ersandordeboler Slim Dream
    fenonenhaa Dream 77
    freegmc
    ganimutlu Dream 77
    gewa
    hanjin Dream 77
    hatttori Slim Dream
    Hepatica Slim Dream
    icb
    K/M/ Dream 77
    kaanmaan Slim Dream
    kAr_ga Slim Dream
    kendinibil
    machiner qx900
    maystor qx900
    melih06 Slim Dream
    mustangGT500 Dream 77
    muzeg Slim Dream
    nevz@t Slim Dream
    niyatovic
    no_tear Dream 77
    nofear 72 Slim Dream
    noveche
    oblomov03 qx900
    Pıncır Dream 77
    psyco Dream 77
    saruman
    satox Dream 77
    Ser_Tar qx900
    SETTLER
    snoopdogg qx900
    thetrooper00
    Tlepsh Slim Dream
    twindiablo Slim Dream
    tyll Slim Dream
    ulashcan Slim Dream
    vaypcnet Slim Dream
    yegan
    zaferyangin Dream 77
    zeroone Dream 77

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unpop -- 6 Mayıs 2008; 16:58:27 >

• Bende ondan yok bundan var.

• venga olanın da rengi güzelmiş, hele bu tarz mobilyalarınız varsa görsel şölene dönüşür.
  • Bu takımla ilgili bazı olumusuz yorumlara ragmen bugun bende subwooferla birlikte siparisimi verdim arkadaslarİyimi ettik kotumu ettik gorucez artık.İş bundan sonra baslıyor malesef avr yok.
    Su an kullandıgım sinema sistemi philps LX3950W yi elden cıkarıp orta halli bir avr alıcam(dusunen olursa pm atsın uygun fiyatla verebilirim).Aklımda ilk olarak Harman Kardon avr 145(550ytl) var yada jvc rx-5062(320ytl)Bu cihazlar bu takımla uygunmudur arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim.
    @Alosyu senin renkte baya guzelmis iyi gunlerde kullan
    Acaba kolonların arkasında ohm degeri kac yazıyor soyliyebilirmisin. 4Ohm-8ohm mu.
    Unpop arkadas bunla ılgılı bıyerde bisey yazmısta benimde kafama takıldı
    tesekkurler.

• Arkadaşlar tüm kolonların arkasındaki değerler aynen şöyle:

Fronts:

150 Watts
    100 Hz-18Khz
    89 dB
    4-8 Ohm

Center and Rears:

130 Watts
    100 Hz-18Khz
    89 dB
    4-8 Ohm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alosyu -- 23 Nisan 2008; 17:53:16 >
  • Tesekkurler dostum bu konuda acıklıga kavusmus oldu 8ohm yazan avr lerde sorun cıkarmaz ozaman dimi.
    Sen hangi avr kullanıyodun bu takımla bende avr alıcamda bi kac gun ıcınde
    yorumlarını yazarsan sevinirim
  • Ben de Slimdream alanlardanım ve tiz ağırlıklı sesinden özellikle stereo performansından çok memnunum, ne varki 77 Wattlık Onkyo Sub ım var o olmadan
    kullanılacak bir set değil belirteyim.
  • Kardeş slimdreamlerin yanına bügün teketekten SLW10 siparişi verdim. Geçen pazarda bitenekadarın sattığı Sherwood amfiyi almıştım. Ama bunlar daha elime ulaşmadı. Sanırım ikisinide cuma günü teslim almış olurum. Ses olaylarından pek anlamam ama hafta sonunda yapacağım denemelerden sonra kendimce bir yorum yapabilirim.
  • Junior almakta karar kıldım ama hem aktif elektronik hem de teketeke mail atarak ellerindeki açık kahve juniorlar dışında siyah ya da koyu kızıl ağaç rengi junior takımı olup olmadıgını sordum. Malesef iki yerden de olumsuz döndüler . Bu açık kahve benim salona hiç gitmez, resmen at sırtına komuş kelebek gibi durur. Mobilyalar koyu kızıla yakın. Tv siyah olsa ya siyah takım ya da kızıl ağaç takım lazım bana. Gene dönüp dolaşıp slimlere mi gelecegiz yoksa , gerçi alanlardan da ses seda çıkmıyor valla.
  • Arkadaşlar. Ben slim dream seti almış kutuda tutuyordum. bugün sub fiyatını görünce SLW10 sipairşi de verdim. O da yakında gelir. Elimde bir de onkyo 505 avr mevcut. Şimdi bunlara uyacak bir dvd player istiyorum. Siyah renkli optik 5.1 vs olan. Ne önerirsiniz?

Bu arada ben aldım ama sesini duymak nasip olmadı. Özellikle SLW10 sub ile bu seti kullanan arkadaşların film ve müzik yorumlarını dört gözle bekliyorum.
  • Benim birliktesiparis verdigim slim dream ve subwoofer slw10 takımdan bir az once sadece subwoofer geldı sanırım digerını ayrı gonderıcekler.
    Ba arada sublar 150 watt arkadaslar kutudada sub ın arka tarafındada 150watt-rms yazıyo.120 watt az gelır dıye dusune varsa haberı olsun
  • Hayırlısı olsun, yorumlarını bekliyoruz. Bu arada hastasıyım bu görüntünün

• saol dostum.
    bu renkte gercekten cok kalite duruyo
    ama siyahta bunun kadar guzeldır dıye bekliyorum.
    Gelen subwoofer siyah. gercekten guzel goruntusu var salona ayrı bir hava katıcak slimlerde henuz gelmediginden su an icin deneme sansım yok malesef. avr yide hala arastırmadayım.
    Eger slimlerde gelirse bugun evdekı philips sinema sistemıne takıp denerim belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklegend -- 25 Nisan 2008; 15:56:38 >
  • Gerçekten de siyahla ahşabın uyumu süper
    estetik olarak full siyahtan daha güzel ve kaliteli duruyor... Bu rengini bulsam ben de alırım, dinlemesem bile sırf izlemek için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-K.e.e.N-!! -- 25 Nisan 2008; 16:33:09 >
  • Ben de teketekin kampanyasından slim dream alanlar arasındayım. SLW-10 subwooferı da salı gün aktif elektronikten aldım ama daha elime geçmedi.
    Seti şu an Sony STR-DE 595 receiverla kullanıyorum. Kamosonic marka aktif bir subwoofırım var onuda SLW-10 gelince değiştireceğim. İlk günler benimde hayal kırıklığım vardı ama gittikçe alışıyorum. DTS veya Dolby Digital DVD ler izliyorum. Resimlerinide çekip en kısa zamanda koymayı düşünüyorum.

Herkes setlerini güle güle kullansın inşaallah.

Saygılar.
  • hayal kırıklığı yaşadığına göre ne bekledin ne buldun ? neden alışıyorsun ? kötü sese mi alışıyorsun yoksa iyimiş de sonradan mı farkediyorsun

quote:

Orjinalden alıntı: Tlepsh

Ben de teketekin kampanyasından slim dream alanlar arasındayım. SLW-10 subwooferı da salı gün aktif elektronikten aldım ama daha elime geçmedi.
    Seti şu an Sony STR-DE 595 receiverla kullanıyorum. Kamosonic marka aktif bir subwoofırım var onuda SLW-10 gelince değiştireceğim. İlk günler benimde hayal kırıklığım vardı ama gittikçe alışıyorum. DTS veya Dolby Digital DVD ler izliyorum. Resimlerinide çekip en kısa zamanda koymayı düşünüyorum.

Saygılar.
  • Selamlar,

Bende kısmetse indirimden faydalanıp (şimdilik ucuz birşey almam gerekiyor) Slimdream set ile yanına SLW10 almayı düşünüyorum. Ancak forumda Slimdream ve SLW10 kullanıcılarından tatminkar bir açıklama ve setle ilgili inceleme okuyamadım. Bu konuda özellikle kullanıcılardan daha ayrıntılı incelemeler rica ediyorum... Bu arada receiver olarak sony 1200 ES kullanıyorum.

Teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

hayal kırıklığı yaşadığına göre ne bekledin ne buldun ? neden alışıyorsun ? kötü sese mi alışıyorsun yoksa iyimiş de sonradan mı farkediyorsun

quote:

Orjinalden alıntı: Tlepsh

Ben de teketekin kampanyasından slim dream alanlar arasındayım. SLW-10 subwooferı da salı gün aktif elektronikten aldım ama daha elime geçmedi.

Saygılar.

Sayın unpop Yarbayım

Sıcak Fırsatlardaki konuda da belirtmiştim ben slim dream den önce kamosonic 5.1 bir ses sistemi kullanıyordum ona göre kıyaslama yaptım önceleri ve bir fark görmeyince hayal kırıklığı yaşamıştım. Bu arada aynı kamosonic set shov marka olarak migrosta 215 ytlye satılıyordu, gördüm haftasonu. Fakat bir süre dinleyince daha detaylı seslerin duyulabildiğini farkettim ve eski subla beraberde kullanınca bas eksikliği biraz giderildi ve beğenmeye başladım. Çok kaliteli hoparlör setlerini dinleme fırsatım olmadı, iyi bir müzik dinleyicisiyimde diyemem. Bu yüzden tamamen kendi yorumlarımdır referans olmaz gerçekten çok iyi veya daha kötüde olabilirler bilmiyorum. Görünüşlerinin güzelliği ve müzikteki bazı detayları duymaya başlamam benim alışmak dediğim. Yoksa kötü sese alışmak falan değil.

Saygılar.

• Ben de slimdream ve sl10 subwofer alarak aranıza katıldım. Şimdiki ihtiyacım kablo ve orta halli bir avr. Şu anda logitech z-5500 kullanıyorum. z-5500 toplam 550w rms, slimdream ise sub'la birlikte 800 w rms oluyor. Bu iki sistemi kıyaslıyacak olursak, slimdreamlardan daha güçlü ve kaliteli bir ses mi alacağım?
  • Bu sub'un arkasındaki girişler ne işe yarıyor. monster 6'lı kablonun haricinde buradaki girişler için de ayrı bir kablo seti almak gerekiyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.