Şimdi Ara

İnsan Eti Yiyen çinliler hakkında 18+ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
90
Cevap
1
Favori
78.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Daemon Wintermoon

Google da ölesine bir şeyler ararken bulduğum bir sitenin forumunda karşılaştığım konu ve o konu üstüne linke bakmanızı istiyorum.
    Umarım başka bir forum yada sitede olan yazıyı paylaştığım için konu silinmez.
    http://www.bilgiyurdu.net/showthread.php?t=16406
    Not: Google da İnsan yiyen tavşan diye aratıyordum bu çıktı bir kaç sayfa sonra.. Değişik kelimlerde bişiler aramayı severim.

bir kaç bilgi hariç tamamen yalan. anti-komünist propaganda yapmışlar. nedense sürekli komünist çin vurgusu yapılmakta!

bir kaç resim hastanelerden alınmış. otopsi yapılan insanlar var. üstelik bir bebek resminin alınıp bir tezgaha montajlanması gayet basit bi iş.

çinlilerin canlı canlı insan yedikleri adı altında gösterilen adam ise, bir suç sonucu işkenceyle ölüme mahkum edilmiş adamdır. orada insan yedikleri filan yok...

türkistan adı altında gösterilen ise elinde satırlı bir adam. bunun neresi kanıt???

o bebek kebap olayının düzmece olduğu kanıtlandı. oradaki adamın amacı hiç bir dinde insan eti yemenin yasaklanmadığını vurgulamak için yaptığını söylemişti. ördek bedenine oyuncak bebek kafası yerleştiriyor.

yalanında böylesi olmaz... bir iki resim, altına bir kaç şey yazıp komünist damgası vurunca, insanların buna inanacağını sanıyorlar. bu millet bu kadar a aptal olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F11DB8970

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Aydınlatıcı bilgiler için sağolun arkadaşlar bu arada yayınlayan ben değilim sadece paylaşmak istedim sakın bana suç atmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altitute5000

@_HURMACI_

tabiki et yiyeceğiz. yemezsek yaşamayız zaten. ama o anlamda söylemedim. yada boşver, düşünmeden yorum yazanlara kıl oluyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

@_HURMACI_

tabiki et yiyeceğiz. yemezsek yaşamayız zaten. ama o anlamda söylemedim. yada boşver, düşünmeden yorum yazanlara kıl oluyorum.

İyi de ne demek et yemezsek yaşayamayız? Krallar gibi yaşanır et yemeden de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt.Tsubasa -- 10 Nisan 2008; 12:59:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

quote:

Google da ölesine bir şeyler ararken bulduğum bir sitenin forumunda karşılaştığım konu ve o konu üstüne linke bakmanızı istiyorum.
    Not: Google da İnsan yiyen tavşan diye aratıyordum bu çıktı bir kaç sayfa sonra.. Değişik kelimlerde bişiler aramayı severim.

bir kaç bilgi hariç tamamen yalan. anti-komünist propaganda yapmışlar. nedense sürekli komünist çin vurgusu yapılmakta!

bir kaç resim hastanelerden alınmış. otopsi yapılan insanlar var. üstelik bir bebek resminin alınıp bir tezgaha montajlanması gayet basit bi iş.

çinlilerin canlı canlı insan yedikleri adı altında gösterilen adam ise, bir suç sonucu işkenceyle ölüme mahkum edilmiş adamdır. orada insan yedikleri filan yok...

türkistan adı altında gösterilen ise elinde satırlı bir adam. bunun neresi kanıt???

o bebek kebap olayının düzmece olduğu kanıtlandı. oradaki adamın amacı hiç bir dinde insan eti yemenin yasaklanmadığını vurgulamak için yaptığını söylemişti. ördek bedenine oyuncak bebek kafası yerleştiriyor.

yalanında böylesi olmaz... bir iki resim, altına bir kaç şey yazıp komünist damgası vurunca, insanların buna inanacağını sanıyorlar. bu millet bu kadar a aptal olamaz
    quote:

Orjinalden alıntı: ilhdmr

quote:

Koministlere lafım yok ve alakası da yok insanın kendi inançlarıyla ilgisi olan şeyler bunlar. Ama ÇİN'i bilemiycem de avrupa ülkelerinin çoğunda cenin restaurant'ları mevcut. Bunu herkes biliyor. Ölü bebek yiyorlar. Ahanda şimdi msn 'de sordum ve ''burda var evet gördüm '' diye cevap verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: feddbba

Gidip yerinde görmeden inanmam. ben hala fake oldugunu düsünüyorum

Alıntıları Göster
    cenin yediklerini biliyodum da bunlar bazıları fake ama şu bi gerçek adamlar ŞEY bulsa yiycek yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellLord_gs

Bu Yamyamlar Canlı Ahtapot da yiyorlar Ne biçin Bi Mide varsa Bunlarda..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: HellLord_gs

Bu Yamyamlar Canlı Ahtapot da yiyorlar Ne biçin Bi Mide varsa Bunlarda..

her türlü kafadanbacaklıları pişirmeden yerim

• quote:

Alıntıları Göster
    Sitedeki resimlerde bir kadının bazı parçalarını kesmişler.O resim "kesinlikle" Çin işgencelerinden birisidirSeç beğen al söz konusu değildir.İşkencenin amacı kafası güzel yapılan kişiyi bilmem kaç parçaya ayırarak kan kaybından gitmesini sağlamak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Sitedeki resimlerde bir kadının bazı parçalarını kesmişler.O resim "kesinlikle" Çin işgencelerinden birisidirSeç beğen al söz konusu değildir.İşkencenin amacı kafası güzel yapılan kişiyi bilmem kaç parçaya ayırarak kan kaybından gitmesini sağlamak.

Alıntıları Göster
    ya arkadaşım öle böle diyosunuzda çin nası ermenistanın azeri Türklerine(zamanla Türk'lere uygulanmaya çaılşılmıştır..) uyguladığı katliamındaki gibi orta asyada kimsenin başında bulunmadığı için türklerin(!) vb.ırkların katledilmesi .. oturduğunuz yerden konuşmak kolay tabi hiç araştırılan bir olay değil hiç dünya kamaoyunun önüne gelmiyor . Her milletin kendini güçlü(!) sanan ülkelerin ordularının masumları katletmesi artık doğal bir olay olarak görülür olmuştur. onun için o ulusların çektikleri acı,işkence vs. olayları kimse bilemez,tahmin bile edemez....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyil75 -- 10 Nisan 2008; 21:18:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyil75

ya arkadaşım öle böle diyosunuzda çin nası ermenistanın azeri Türklerine(zamanla Türk'lere uygulanmaya çaılşılmıştır..) uyguladığı katliamındaki gibi orta asyada kimsenin başında bulunmadığı için türklerin(!) vb.ırkların katledilmesi .. oturduğunuz yerden konuşmak kolay tabi hiç araştırılan bir olay değil hiç dünya kamaoyunun önüne gelmiyor . Her milletin kendini güçlü(!) sanan ülkelerin ordularının masumları katletmesi artık doğal bir olay olarak görülür olmuştur. onun için o ulusların çektikleri acı,işkence vs. olayları kimse bilemez,tahmin bile edemez....

Alıntıları Göster
    ben buraya yorum yazmadım ama linkteki siteye yazdım son sayfalarına ,dayanamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: trimaxsahinabi

ben buraya yorum yazmadım ama linkteki siteye yazdım son sayfalarına ,dayanamadım.

Alıntıları Göster
    komunistleride yamyam yaptılarya tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldier.

şu resmin gerçek olduğuna inanacak kadar aptal olan varmı aranızda.
     İnsan Eti Yiyen çinliler hakkında 18+

maaşallah buzdolabındaki ölü adam ayağının kanı hiç çekilmemiş aynen benimki gibi pembe.ne hikmetse kesik kısmı da arkada kalacak şekilde yerleştirilmiş.
    Ulen alemsiniz valla.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: soldier.

maaşallah buzdolabındaki ölü adam ayağının kanı hiç çekilmemiş aynen benimki gibi pembe.ne hikmetse kesik kısmı da arkada kalacak şekilde yerleştirilmiş.
    Ulen alemsiniz valla.

bu foruma bayılıyorum ya

• quote:

Orijinalden alıntı: kadraj

quote:

Orjinalden alıntı: soldier.

Ulen alemsiniz valla.

bu foruma bayılıyorum ya

Alıntıları Göster
    bunların tamamının yalan olduğunu okumuştum bi yerde

• quote:

Alıntıları Göster
    Birtakım çevrelerin çinlileri bu kadar eleştirirken amerikalıların komşumuzda yaptığı katliamı görmezden gelmesi düşündürücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodwayne

bunların tamamının yalan olduğunu okumuştum bi yerde

Alıntıları Göster
    yok mu şöyle sağlam nükleer bomba
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrim_35

Birtakım çevrelerin çinlileri bu kadar eleştirirken amerikalıların komşumuzda yaptığı katliamı görmezden gelmesi düşündürücü

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: devrim_35

kafası çalışan birileri çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: ReBeR

quote:

Orjinalden alıntı: devrim_35

kafası çalışan birileri çıktı

Alıntıları Göster

Adam üşenmeyip pantolonunu bile çıkarmamış.

• quote:

Alıntıları Göster
    Aç kalın babanızı bile yersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeraltından Notlar

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Yeraltından Notlar

hayatım bu gece bir ayak yapta yiyek gılsız olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: kadraj

quote:

Orjinalden alıntı: Yeraltından Notlar

hayatım bu gece bir ayak yapta yiyek gılsız olsun

Alıntıları Göster
    Gerçek katliam.
    http://www.albasrah.net/maqalat/english/0305/us_used_chemical_weapons_in_iraq.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: devrim_35

Gerçek katliam.
    http://www.albasrah.net/maqalat/english/0305/us_used_chemical_weapons_in_iraq.pdf

Alıntıları Göster
    biz birbirimizle ülke içinde savaşırken asıl savaşı göremiyoruz. Birşeyler yapmalı! ama ne ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.