Şimdi Ara

İnsan Eti Yiyen çinliler hakkında 18+ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
78.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buzdolabındaki ayakların kokmaması için üstlerine tuz döküyorlar dimi ??
  • Vay zombiler vay.
    Afiyet olsun ne diyelim, ülkelerin kültürlerine karışılmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tenten20

katliam olması için yüzbinlerin ölmesimi gerekir?? insan eti yemek sence normalmi?? bu kesilen insanlar türkistanlı türk olmak için türkiyede yaşamak veya müslüman olmak şartmıdır? oturmuş ağlamış

1 kişiyi de yese bu katliamdır evet doğrusunuz ama forumda daha kimsenin kötü bi niyeti yokken gelip milleti çocuk azarlar gibi azarlamak ne kadar doğrudur?

İnsan eti yemek her kim olursa olsun elbette ki doğru değildir,hangi ırktan veya hangi cinsiyetten önemli olduğu değil,kesinlikle yanlıştır bunu zaten desteklemiyorum ve karşısındayım.

Ben olayın gerçek hayattaki boyutuna değil forumdaki boyutuna takılıyorum,ağır laflar sarfetmek yerine insanlara uygun bir dille olaylar açıklansa herşey çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Anlatabildim mi?

• orda biri akıllı yorum yazmış madem bunlar gerçek niye tvde felan gündeme gelmedi..medya kaçırmaz böle şeyleri..
  • Türk bebeklerini yiyorlar Türklere işkence yapiyorlar ve atılan mesajlara bak reziller size söyliyecek birşey bulamıyorum...

Forum bebe dolmuş 0-6 yaş grubundan geçilmiyor şu mesajlara bak sizide yesinler bakalım nede olsa kültürlerine karışılmaz ve tadınızda çok güzeldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Gezer -- 9 Nisan 2008; 16:21:27 >
  • soysuz kitapsz o.çocukları
  • Yaptığım faşistlik olabilir umrumdada değil açıkçası ama Çinlilerin büyük bir kısmı böyle bu yüzden nefret ediyorum Çinlilerden.Diyecek laf bulamıyorum online oyunlarda bile istenmeyen ırklardandır Çinliler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Vay zombiler vay.

hahaha çok komik yarıldım gülmekten
    hacı koptum bu espriye ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İSKENDER_BÜYÜK -- 9 Nisan 2008; 16:56:54 >
  • şu resmin gerçek olduğuna inanacak kadar aptal olan varmı aranızda.
     İnsan Eti Yiyen çinliler hakkında 18+

maaşallah buzdolabındaki ölü adam ayağının kanı hiç çekilmemiş aynen benimki gibi pembe.ne hikmetse kesik kısmı da arkada kalacak şekilde yerleştirilmiş.
    Ulen alemsiniz valla.
  • soldier. : Adamlar yerden kazanıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orjinalden alıntı: tenten20

katliam olması için yüzbinlerin ölmesimi gerekir?? insan eti yemek sence normalmi?? bu kesilen insanlar türkistanlı türk olmak için türkiyede yaşamak veya müslüman olmak şartmıdır? oturmuş ağlamış

1 kişiyi de yese bu katliamdır evet doğrusunuz ama forumda daha kimsenin kötü bi niyeti yokken gelip milleti çocuk azarlar gibi azarlamak ne kadar doğrudur?

İnsan eti yemek her kim olursa olsun elbette ki doğru değildir,hangi ırktan veya hangi cinsiyetten önemli olduğu değil,kesinlikle yanlıştır bunu zaten desteklemiyorum ve karşısındayım.

Ben olayın gerçek hayattaki boyutuna değil forumdaki boyutuna takılıyorum,ağır laflar sarfetmek yerine insanlara uygun bir dille olaylar açıklansa herşey çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Anlatabildim mi?

birde şöyle düşün akın48 in yazana kadar olayı doğru dürüst kınayan yok konuya yazı yazanların belki bazılarının yaşı küçüktür ama ne kadar küçükte olsalar enaz lisedir diye düşünüyorum ve üzülüyorum + atatürkün cumhuriyeti emanet ettiği gençlik bu olamaz.

• quote:

Orjinalden alıntı: japon dostu

soysuz kitapsz o.çocukları

Yalnız onu japonlarda yiyor ne yapıcaz ?
  • Arkadaşlar o haber asılsız

sizi kandırıyorlar..

Onlar bebek değil Tavuk eti bebek görünümü verilmiş Galiba bir şeyi protesto etmek için yapıyorlardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: İSKENDER_BÜYÜK

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Vay zombiler vay.

hahaha çok komik yarıldım gülmekten
    hacı koptum bu espriye ya

Sen bunların gerçek olduğunu mu sanıyorsun.
    Koskaca DÜNYA bunlara seyirci kalır mı sence?

Gerçek sanıyorsan sadece "Yuh!" diyorum.

• İhracat yapaarken üstüne "Made in China" yazarlar artık..
  • @Gny*
    Koskoca dünya dediğin nedir ki?
    Çıkarlar üzerine kurulmuş bir dünya.
    Amerikanın Ermenistanın sırpların yaptığı katliamlara kim birşey dediki şimdi desinler?
  • yemek sorun değil o kafa varken
  • Bazı resimlerin fake olduğu bariz bellidir heralde propoganda yada alay etmek içindir. Birde bulabilirsem bu bebek yeme olayını sırf sanat için yapan biri vardı çinde ve haberlere konu olmuştu yani bebek yedikleri doğrudur sadece kaynak gerekli bilmeyenler için umarım bulabilirim. Lakin ölü bebek yemelerinden eskiden Türklere yaptıkları zulümlere kadar hemen hepsi doğrudur. Aslında bu zülümleri bir çok millet şuanda bile yapmaktadır fakat çinlilerin iğrençliğini bilmeyen yoktur heralde tabi onları savunulucak yanı varmıdır bilmem ama onlara karşı iyi olan düüşüncelerim değişti ve benden uzak Allah a yakın olsunlar başka sözüm yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

@Gny*
    Koskoca dünya dediğin nedir ki?
    Çıkarlar üzerine kurulmuş bir dünya.
    Amerikanın Ermenistanın sırpların yaptığı katliamlara kim birşey dediki şimdi desinler?

Haklısın valla, çıkarların dünyasına.
  • Yakında Dünyayı yiye yiye bitirecek bunlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.