Şimdi Ara

İnsan Eti Yiyen çinliler hakkında 18+ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
78.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepside ayrı ayrı arşivlerden alınmıştır ben alacakaranlık kusağına fazla takılırım orada ki asılı adama çin işkencesi yapıyorlar aslında iğne yapıyorlar mahkum hiç acı duymuyor hatta gülüyor bile diğerlerini bilemeyeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tenten20
    birde şöyle düşün akın48 in yazana kadar olayı doğru dürüst kınayan yok konuya yazı yazanların belki bazılarının yaşı küçüktür ama ne kadar küçükte olsalar enaz lisedir diye düşünüyorum ve üzülüyorum + atatürkün cumhuriyeti emanet ettiği gençlik bu olamaz.

Ha o konuda size sona kadar katılıyorum,ağlanacak hallere gülenler var,onları kendi hallerine bırakmak lazım.
    Çok kavgasını ettim böyle şeylerin ama pek de faydası olmaz,adam lise talebesi de olsa üniversite talebesi de olsa beyin performansı düşük olunca bu tip durumlar kaçınılmaz oluyor.
  • Her türlü pislik var o adamlarda, tiksiniyorum çinlilerden
  • Allah islaf etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CausN* -- 10 Nisan 2008; 0:21:30 >
  • arkadaşlar bunlar photoshop böyle bişey mümkün olabilirmi sizce ?
  • zenci denemişler mi ???
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Nyorai

aslında normal tavuk,dana eti yemek alıştığımız için garip gelmiyor, ama oda garip ( vejeteryan değilim )

pardon ama siz insanmısınız????

cevabı belli soru sormak insat eti yemeyi tavukla eş değer gören bir zihniyet hakkında yorum yapmamak en iyisi...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

katliam olması için yüzbinlerin ölmesimi gerekir?? insan eti yemek sence normalmi?? bu kesilen insanlar türkistanlı türk olmak için türkiyede yaşamak veya müslüman olmak şartmıdır? oturmuş ağlamış

1 kişiyi de yese bu katliamdır evet doğrusunuz ama forumda daha kimsenin kötü bi niyeti yokken gelip milleti çocuk azarlar gibi azarlamak ne kadar doğrudur?

İnsan eti yemek her kim olursa olsun elbette ki doğru değildir,hangi ırktan veya hangi cinsiyetten önemli olduğu değil,kesinlikle yanlıştır bunu zaten desteklemiyorum ve karşısındayım.

Ben olayın gerçek hayattaki boyutuna değil forumdaki boyutuna takılıyorum,ağır laflar sarfetmek yerine insanlara uygun bir dille olaylar açıklansa herşey çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

Anlatabildim mi?

birde şöyle düşün akın48 in yazana kadar olayı doğru dürüst kınayan yok konuya yazı yazanların belki bazılarının yaşı küçüktür ama ne kadar küçükte olsalar enaz lisedir diye düşünüyorum ve üzülüyorum + atatürkün cumhuriyeti emanet ettiği gençlik bu olamaz.

Atatürk'ün ''A'' sını, büyük harfle yazın lütfen...

• bu forum aptallarla dolu. dünya üzerinde hiçbir ırk beslenme amaçlı insan eti yememiştir. bunlar sadece holywood un yamyam filmleri furyasının sonucudur. (bknz: kont drakula) birçok toplumda, savaşçılar öldürdükleri düşmanın gücünü almak için kalplerinden bir parça yerken, azteklerin tanrıya adadıkları kurbanlardan bir parçayı rahipleri yerdi. güney afrika ve okyanusya ırklarıyla ölen kişinin bir parçası içinde yaşaması için, sevenleri tarafından bir parça yenilirdi. buna kanibalizm denmektedir. zihinsel problemleri olmayan hiç bir insanda bunu beslenme amaçlı yapmamıştır. (psikopatı çıkar ayrı). son yıllarda körüklenen düşmanlaştırmacı faşist akım yüzünden türkleri yiyorlar cart curt. biraz beyninizi kullanın yahu!

• yalan .... insan doğasına aykırı .... ayrıca resimlere bakarsanız resimlerin bir çoğunda vücutlar çok canlı .. hiç ölü ayağı falan gördünüzmü bilmem ama ben gördüm .. bu resimdekilerle alakası yok....ayrıca bir insan düşünebiliyorsa ( yani deli değilse ) insan yememesi gerektiğini idrak edebilir ...kendinizden düşünün ... çinliler veya diğer insanlarda bizim kadar insan .... saçmalamanın manası yok ..ülkemizde de bir çok kişi çekirge kirpi gibi bana mide bulandırıcı gelen şey yiyor ... ancak çinlilerin türkmenlere çok zulmettiği doğrudur ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: soldier.

şu resmin gerçek olduğuna inanacak kadar aptal olan varmı aranızda.
     İnsan Eti Yiyen çinliler hakkında 18+

maaşallah buzdolabındaki ölü adam ayağının kanı hiç çekilmemiş aynen benimki gibi pembe.ne hikmetse kesik kısmı da arkada kalacak şekilde yerleştirilmiş.
    Ulen alemsiniz valla.

Tam ben yazacaktım ve kontrol edeyimd edim. Ben bu resim gerçek değil demeye bile utanırım. Am siyah beyaz olanlar ve Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin uğradığı zulüm %100 gerçektir.

• O kadar böcek sinek haşere varken insanı en son planda bırakırlar bunlar. Herşey beklenir bu küfür toplumundan.
  • bu çinliler kıyamet alameti gibi
  • Tamamen komedi Resimlerin çoğu fake. Bazı resimlerde başka olaylardan alıntı bi ara Tayland lılar cenin yiyor diye çıkmıştı.
  • siteye bakarken gerçekten güldüm
    nahahahahhahahahaha
  • bu resimler gerçek olabilir( ne hikmetse kan hâlâ duruyor ) ve de çok iğrenç birşey ..bu konuda yorum yapmıyorum ancak birşey dikkatinizi çekti mi????
    o bayrak ÇİN in bayrağı değildir...dünyada komünizmin simgesi olan ''orak-çekiç''tir..ve oraya bu bayrağı hiçkimse koyamaz..çünkü ÇİN su an sosyalizme yönetilmiyor ve hiçkimse provakasyon yapıp da komünizmin adını karalamak için o bayrağı oraya koyamaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolucionist -- 10 Nisan 2008; 9:33:10 >
  • yorumlara bak
  • quote:

quote:

quote:

aslında normal tavuk,dana eti yemek alıştığımız için garip gelmiyor, ama oda garip ( vejeteryan değilim )

pardon ama siz insanmısınız????

evet. siz ?

bende merak ettim şimdi lezzetlimidir acaba???
  • Gidip yerinde görmeden inanmam. ben hala fake oldugunu düsünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.