Şimdi Ara

[:::Fifa 08 Özel Tuşlar:::] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
76.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgiler için teşekkürler....
  • ya beyler şu konuyu açan arkadaşta dahil olmak üzere a,d,s,w,shift,q,e tuşlarının yanınan ne işe yaradıklarını söylese çok süper olur yaw.Bu tuşlara basınca ne oluyor?Yada bu oyunu analog kolla oyanayan yok mu hiç....
    Yani bu q,shift,e,z,c analog kolda hangi tuşlara denk geliyo....
    Bende özel haraketleri yapmaya çalışıyorum ama olmuyo yaw.....
    Anlayamıyorum burdaki klavyeden muhabbetleri....
  • beyler siz birer tanesiniz bnde özel hareketler istiyodum hmn kağıda yazıp ezberlemeye çalışcam ama kesinlikle bu tuşlarla yapıyo mu o hareketleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: lebron_1994

beyler siz birer tanesiniz bnde özel hareketler istiyodum hmn kağıda yazıp ezberlemeye çalışcam ama kesinlikle bu tuşlarla yapıyo mu o hareketleri

Evet dostum hepsi çalıştı bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: Berkei_Lee

ya beyler şu konuyu açan arkadaşta dahil olmak üzere a,d,s,w,shift,q,e tuşlarının yanınan ne işe yaradıklarını söylese çok süper olur yaw.Bu tuşlara basınca ne oluyor?Yada bu oyunu analog kolla oyanayan yok mu hiç....
    Yani bu q,shift,e,z,c analog kolda hangi tuşlara denk geliyo....
    Bende özel haraketleri yapmaya çalışıyorum ama olmuyo yaw.....
    Anlayamıyorum burdaki klavyeden muhabbetleri....

Kardeş ben klavyeyle oynadığım için gamepad tuşlarına cevap veremeyeceğim umarım gamepad kullanan bir arkadaş çıkarda kafanda soru işareti kalmaz
  • D'Ye basılı tutarken S'Ye basarsanız Fake şut yapar kaleciyi yatırırsınız :))

Kaleciyle çaprazlama karşı karşıyaysanız aşagı + sağ ok ( sağ üst köşeden geliyorsanız ) shift + Sol alt + aşagı + sağ ( İlhan mansız hareketi ) yapıp kaleciyi çalımlarsınız estetik bi gol olur :D
  • ard arda shifte basıncada özel hareket yapıyor
  • ve yapışkan tuşlar çıkıp oyundan atıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

ve yapışkan tuşlar çıkıp oyundan atıyor

Gelen penceredeki yapışkan tuşlar bölmesinden kısayol kullan seçenegine bi tık atarsanız shift'e bassanız bile artık yapışkan tuşlar açılmaz .
  • Yukarı...
  • c+d abanma diye tabir ettigimiz vuruşdu sanırım...
  • ARKADAŞLAR BAZI KİŞELER (ADI LAZIM DEİL) DAHA FİFA 2008 İN TÜRKİYEYE GELMEDİĞİNİ SADECE FİFA 2007 NİN BİR EKİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR BU DOĞRUMU
  • bende bildiklerimi yazim

sag tarafa kosarken= SHİFT + (yukarı ok)>(sola ok)>(asagı ok) = Ardstil (bknz=İlhan'ın Carlosa cektigi hareket )
    sola kosarkende sol yerine sag ok

SHİFT= (yukarı ok)>(asagı ok) = Fake kosma saga kosar gibi yapıp sol tarafa kosuyor (EN COK KULLANDIGIM) cünkü hep yiyolar

SHİFT= (sol ok)>(yukarı ok) = top üstünde dönme
  • quote:

Orjinalden alıntı: DOGPRO

ARKADAŞLAR BAZI KİŞELER (ADI LAZIM DEİL) DAHA FİFA 2008 İN TÜRKİYEYE GELMEDİĞİNİ SADECE FİFA 2007 NİN BİR EKİ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR BU DOĞRUMU

EA SPORT her zaman fifa serisini ekim ayında satısa sunar ve satısa cıktıgında ilk getiren ülkelerden biride TÜRKİYE'dir.

ekimden önce cıkanlar 07 nin yamasıdır.

tarihi tam olarak 13 ekim olması lazım ama tam hatırlamıyorum.

bilen arkadas varsa yazsın
  • arkadaşlar saolun internette hiç bir sitede yok thank you
  • Emeğine sağlık.Hepsini deneyerek mi buldun?
  • Çok saolun sizin sayenizde deli gibi zevkli oynanıyo fifa 2008
  • Up
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

Emeğine sağlık.Hepsini deneyerek mi buldun?

galiba bana sordun evet deneyerek buldum

Fifanın her serisini hemen alırım ve oyunu actıgım zaman direk practice moda girer hareketlere bakarım yeni biseler varmı diye

Fifa 08'de zorlasmıs biraz yukarda yazdıklarımın aynısını 07 de denerseniz daha kolay yapılıyor.
  • Teşekürler plase şutu öğrendiğim iyi oldu her zaman gol kaçırıyordum ve bu beni sinir ediyordu.Şimdi herşey düzene girdi çok çok sağolun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.