DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
AÖF'DE EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ?
36
Cevap
1
Favori
77.194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AÖF'DE EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1

AÖF'DE EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ?

(En Son Oy Tarihi: 6.10.2016)
Giriş
      1692 Mesaj
      23 Temmuz 2007 11:53:42
      Arkadaşlar tercih yapmanın zamanı geldi.

Öncelikle aöfde 4 yıllık okuyabileceğimiz sadece işletme, iktisat, maliye, kamu yönetimi ve çalışma ekonomisi programları mı var?

Ayrıca bu bölümlerde okuyan var mı? Sizce sözel ağırlıklı birisi için en kolay bölüm hangisidir? Hangisinin üniteleri daha az? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helper -- 23 Temmuz 2007; 11:55:14 >
      1864mustafak bu mesajı paylaştı

ANKAARA.COM http://www.ankaara.com - Ankara'nın Fırsatlar Sunan Firma Arama Motoru | Ankara'nın Yeni Nesil Sarı Sayfaları
    • Yüzbaşı
      331 Mesaj
      23 Temmuz 2007 12:02:52
      ben kamu yön. okuyorum.matematiğin iyi değilse bu bölümü hiç düşünme
      eğer sözelciysen halkla ilişkiler yada işletme okuyabilirsin

• Er
      0 Mesaj
      23 Temmuz 2007 12:04:15

quote:

Orjinalden alıntı: ffarukk

ben kamu yön. okuyorum.matematiğin iyi değilse bu bölümü hiç düşünme
      eğer sözelciysen halkla ilişkiler yada işletme okuyabilirsin

1864mustafak bu mesajı paylaştı

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      23 Temmuz 2007 12:10:29
      aöfde matematiği geçen mezun olur. ben 3 senede verdim şu an 4. sınıfa geçicem inş bir ders daha verirsem büttü

break 4 love
    • Yüzbaşı
      331 Mesaj
      23 Temmuz 2007 12:25:03

quote:

Orjinalden alıntı: somali

aöfde matematiği geçen mezun olur. ben 3 senede verdim şu an 4. sınıfa geçicem inş bir ders daha verirsem büttü

abi ben matematiği geçtim muhasebeden geçemiyorum

• Çavuş
      76 Mesaj
      23 Temmuz 2007 12:58:48

beyler size bişi sorıcağım aöf den aldığınız diplomada açık öğretim yada myo ibaresi varmı varsa ne gibi dezevantajları var işe girerken....

Dünya durdukça hayal kurdukça KARŞIYAKA
    • Binbaşı
      1692 Mesaj
      23 Temmuz 2007 12:59:36
      işletmede matematik gerekmiyormu

ANKAARA.COM http://www.ankaara.com - Ankara'nın Fırsatlar Sunan Firma Arama Motoru | Ankara'nın Yeni Nesil Sarı Sayfaları
    • Binbaşı
      1517 Mesaj
      23 Temmuz 2007 13:35:47
      quote:

Orjinalden alıntı: kskwelly

beyler size bişi sorıcağım aöf den aldığınız diplomada açık öğretim yada myo ibaresi varmı varsa ne gibi dezevantajları var işe girerken....

Diplomada açıköğretim felan yazmıyor.
      Anadolu Übiversitesi
      İşletme Fakültesi vs. yazıyor.

Açıköğretimde hangi bölümü okursan oku matematik dersi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ge©eKu$u -- 23 Temmuz 2007; 13:36:46 >

• Binbaşı
      1692 Mesaj
      23 Temmuz 2007 13:51:43
      iyide sözelciysen kamu yönetimi seçme işletme seç demiş bir arkadaş

• Yüzbaşı
      968 Mesaj
      23 Temmuz 2007 13:53:54
      aöf deki bölümlerin listesi varmıdır ?

• Yüzbaşı
      441 Mesaj
      23 Temmuz 2007 16:11:47

quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

aöf deki bölümlerin listesi varmıdır ?

kamu yönetimi sayısal mı ? :S

batigun.com
      alperbatigun.com
    • Binbaşı
      1427 Mesaj
      23 Temmuz 2007 16:49:35
      muhasebe yaparım diyorsan işletme seç ben 3 e geçtim matemetikle muhasebeyi yaptım yoksa geçemezdim öbür bölümlerde paso ezber insanı bayar bi süre sonra

• Yarbay
      15633 Mesaj
      23 Temmuz 2007 17:23:31
      işletme

• Binbaşı
      1297 Mesaj
      23 Temmuz 2007 17:40:44
      bütün bölümlerin ilk 2 senesinde aynı dersleri görüyorsun zaten.3. ve 4. sınıfta farklılaşıyor dersler.ayrıca şöyle bişeyde var.mesele 4 yıllık işletme seçtin ve okumaya başladın.2. sınıfı bitirdiğinde okumaktan sıkıldın ya da okulunu bırakmak istiyorsun.aöf bürosuna dilekçe veriyorsun ve sana 2 yıllık işletme diploması veriyorlar..ya da hangi bölümde okuyorsan o bolümün 2 yıllık diplomasını veriyorlar..ben şahsen böyle yapmayı düşünüyorum.zira 4 sene okuyabileceğimi sanmıyorum.zaten askerliğimi yapalı çok oldu.4 sene okumama gerrek yok yani.

"Doğru kulağa hoş gelmez. Kulağa hoş gelen doğru değildir. İyi insanlar tartışmaz. Tartışan insanlar iyi değildir.Bilen kişi öğrenmemiştir. Öğrenmiş kişi bilmez." Lao Tsu
    • Yüzbaşı
      441 Mesaj
      23 Temmuz 2007 20:50:19
      Beyler kamu yönetimi düşünüyorum, sizce doğru bi karar mı ???

batigun.com
      alperbatigun.com
    • Teğmen
      108 Mesaj
      23 Temmuz 2007 21:02:37
      ben lisede sozel okumustum. suan acikogretim kamu yonetimi 4. siniftayim. matematik yuzunden bi senem bosu bosuna gitti sozel oldugum icin bisey yapamamistim logaritma, matris, koklu sayilar falan var. baya zor yani. daha sonra kursa gidip 96 gibi bi puan aldim tabi kisaca diyecegim ilk iki sinifi gecersen isin kolay. bi daha sozel dersler

• Yüzbaşı
      346 Mesaj
      23 Temmuz 2007 21:37:06
      valla çalışan adamsan bölüm farketmez. ama genel olarak bana göre tüm bölümler eşdeğer, zaten ilk iki sene dersler tamamen aynı.

hani bir laf vardır, çirkin kadın yoktur, az vodka vardır diye..

bende şöyle diyorum, zor bölüm yoktur, az çalışmak vardır.

now i stand alone in the darkness
      with his blood upon my hands
      where sat the warrior the poet
      now lie the fragments
    • Binbaşı
      1692 Mesaj
      24 Temmuz 2007 02:59:22
      bu çalışma ekonomisi diyen arkadaşlar neden yorum yapmamış anlamadım :)

kaçıncı sınıfta kaç ünite ders var ve hangi dersler alınıyor bunu nerden görebiliriz bilen var mı arkadaşlar?

• Yüzbaşı
      538 Mesaj
      24 Temmuz 2007 03:14:47
      valla bende kamu yönetimi dicem.çünkü kamu yönetimi okuyorum geçen sene öss ye hazırlanırken hiç bakmadım kamu yönetimine ama bir baktım 3 dersi geçmişim.yarında kurs başlıcak 1 ay bütünleme de geçicem.toplam 1 ay çalışıp 2 ye geçicem.bilmiyorum millete nasıl geliyor ama bana cok kolay geldi

• Binbaşı
      1692 Mesaj
      24 Temmuz 2007 15:09:44
      ben dün tüm bölümlerin derslerine baktım en kolay ve işlevsel, yani severek okunabilecek bir bölüm olarak işletme uygun geldi bana

• Yüzbaşı
      894 Mesaj
      24 Temmuz 2007 15:20:55
      yok böyle bir bölüm bende çalışma ekonomisindeyim bu 1.sınıf 2.senem büyük bi ihtimal askere gidiyorum bütte veremezsek

• Onbaşı
      18 Mesaj
      11 Temmuz 2016 09:29:46
      Arkadaşlar ben hala kararsızım. Memur olarak görev yapmaktayım. yazışma işlerine bakıyorum. AÖF te ne seçmeliyim ?
      Seçtiğim bölüm gelecek yükselmemde katkı sağlamalı mı ?
      Yoksa terfi ve maaşa etkisi olsun diye kolay bölüm mü seçmeliyim ?

• Onbaşı
      17 Mesaj
      02 Ekim 2016 13:05:01
      konuyu hortlatacam ama malum DGS tercih zamanı Sonuç ne şimdi :) En kolay hangi bölümde karar kıldınız? Kafam çok karışık yardımcı olursanız sevinirim

" Dolu dolu caddelerde, tıklım tıklım kaldırımlarda elleri cebinde dolaşan kişidir yalnız.. "
    • Binbaşı
      1031 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Sahrayıceditli 77

02 Ekim 2016 13:10:08
      quote:

Orijinalden alıntı: Helper

Arkadaşlar tercih yapmanın zamanı geldi.

Öncelikle aöfde 4 yıllık okuyabileceğimiz sadece işletme, iktisat, maliye, kamu yönetimi ve çalışma ekonomisi programları mı var?

Ayrıca bu bölümlerde okuyan var mı? Sizce sözel ağırlıklı birisi için en kolay bölüm hangisidir? Hangisinin üniteleri daha az? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ben hepsini yazdım

Eğer 9 canlı olsaydın bile..En fazla 8 kez kaçabilirdin ölümden..Bil ki 7 düvele sultan olsan dahi..Yerin 6 mekan olacaktır sana..En fazla 5 metre kumaş götürebileceksin..Kapatacaksın 4 açsanda gözlerini..Bu dünya 3 günlük ..Azrail'in önünde 2 kat olup yalvarsan nafile..Ecel geldiğinde 1 gün öleceksin..İşte o an herşey 0 dan başlayacak.
    • Binbaşı
      1630 Mesaj
      02 Ekim 2016 13:22:24
      Ben Maliye'ye yazılmadan önce herkes çok zor diyordu ama okulum bitmek üzere ve hiçte zor değilmiş.

Rastgele bir yere girme. Bir hedef belirle ona ulaşmaya çalış. Sen istedikten sonra hiçbir şey zor değil.

Ekleme: Yuh, hortlak konuymuş yazdıktan sonra fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ictopbasli -- 2 Ekim 2016; 13:23:57 >

• Yarbay
      2731 Mesaj
      02 Ekim 2016 13:27:59
      Hepsi çok kolay.Ben sadece çıkmış sorulara ve kitaptaki ünitelerin sonundaki sorulara bakarak 3.05 falan yapmıştım.

• Yarbay
      3204 Mesaj
      02 Ekim 2016 13:34:27
      2007 de bunları yazan abilerim şuan ne işle meşgulsünüz ?
      Kendi işinizin başındamısınız ? , babanızın parasınımı yiyorsunuz ? , iyi bir firmada iyi bir yere gellebildinizmi ? , memurmu oldunuz ? , 2K maaş a dahi ulaşamayanlardanmısınız ?

Şöyle baktımda 2007 yazanlardan bir tanesi şimdi işsiz ve Dgs konularına bakıyor tekrar hazırlanmaya niyetli sanırım fakat ışık görmüyorum

• Binbaşı
      1955 Mesaj
      02 Ekim 2016 14:03:21

Aöften ne bekliyosunki zaten kardeşim.Sokakta kime çarpsan aöf okuyodur.Bitirmesi de basit.Ooo aöf işletme okumuş diye kimse kimseye kucak açmaz ama maksat 4 senelik bitirmiş oluyosun işte.Kpss de falan işine yarıyosa yarıyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      ONUR_345241kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      17 Mesaj
      02 Ekim 2016 14:21:18

Hepsi kolaysa en işe yarar bölüm hangisi peki ?

celadeskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

" Dolu dolu caddelerde, tıklım tıklım kaldırımlarda elleri cebinde dolaşan kişidir yalnız.. "
    • Er
      7 Mesaj
      02 Ekim 2016 14:31:54
      yardim ederseniz sevinirim. bu sene insaat muhendisligi okuyacagim lisans programi. bide yanina ek olarak aof de bi program okumak istiyorum nasil basvurabilirim kimse aof hakkinda bilgi vermedi. ygs puanim 430 bu arada puanlami aofde yerlesiyoruz nasil oluyor bilgilendirirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      88 Mesaj
      02 Ekim 2016 14:49:03
      aöf en kolay bölüm işletme
      aöf en zor bölüm maliye (en avantajlısıda maliye bilgi birikimi,meslek,özel sektör,kpss vb)

• Onbaşı
      17 Mesaj
      02 Ekim 2016 14:52:15

zorluk olarak neye istinaden matematik mi yoksa diğer ders içeriklerimi

profzokullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      02 Ekim 2016 14:56:08
      Gözünü seveyim işletme yazma.Memlekette herkes işletme mezunu arkadaş.Sadece sözel olsun diyorsan kamu,sayısalım iyidir kafam basar diyorsan iktisat yaz.

XBOX ONE GT:TjComboTR
    • Çavuş
      88 Mesaj
      02 Ekim 2016 14:56:19

ders içerikleri tamamı bilgiye dayalı
      işletme vb yorum olarak geçebilirsin sınavı ama maliyede çalışmadan geçmen imkansız
      eğer maliyenin tüm kitaplarını öğrenirsen her alanda yürürsün kitap içerikleri süper

Kvrckhtnkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      17 Mesaj
      02 Ekim 2016 15:01:40
      quote:

Orijinalden alıntı: profzo

ders içerikleri tamamı bilgiye dayalı
      işletme vb yorum olarak geçebilirsin sınavı ama maliyede çalışmadan geçmen imkansız
      eğer maliyenin tüm kitaplarını öğrenirsen her alanda yürürsün kitap içerikleri süper

aöf ün çıkmış sorular kitabından çalışarak vs geçilmez mi maliye peki ? Aslında bir lisans diploması olsun diye işe yarayacak bölüm olarak düşünsem zaten aöflerde ilerlemem yada çalışmadan girmem ama ben lisans bölümünden ikinci üni kapsamında sosyal hizmetlere geçmek istiyorum birazda o yüzden lisans istiyorum.

• Çavuş
      88 Mesaj
      03 Ekim 2016 18:15:14
      çıkmış sorular 20 sorudan 1-2 tane çıkıyor
      aöf nin ilk zamanları öyle geçtiler şimdi uyandılar işe

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AÖF'DE EN KOLAY BÖLÜM HANGİSİ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.