Şimdi Ara

Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim (649. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.819
Cevap
123
Favori
960.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tidus

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Les Miserables blyray de şarkı altyazıları çevirilmiş mi ? Hani film baştan sona müzikal olduğundan sorum biraz garip ama sorayım dedim
    2.sorum da ; were the millers filmi uzun versiyon mu çıktı ?

Evet çevrilmiş. Zaten filmin büyük çoğunluğunda şarkılar var :)

Biliyorum biliyorum 2 kere izledim filmi.ama simdi dusundjm de dvd olarak mi alsam ) br sart degil gibi sanki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SCHINDLERIN LISTESI BLURAY DİGİBOOK EN UYGUN FIYATA BESIKTAS DVD CENTERDA
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar 3 gün önce aldığım 2 Guns (Zorlu İkili) filmini dün izledim takaslamak istiyorum.

Film bu ay çıkan blurayler arasında olup 40 TL ye alınmıştır. Bu nedenle güncel 2013 filmleri ile takas düşünüyorum.
    Bluray Filmlerimizi Değerlendirelim

nasıldı film beğenmediniz galiba
  • Thor 3d izlemiştim gerçekten beğendim LG 3D smart tv var eğlenceliydi
  • bu arada geçen hafta D&R dan aldığım 5 adet 4:3 ekran formatlı yazan bas oynat dvdler tam ekran gösterdi. Ekranın kenarlarında hiç bir şekilde kesme yok bilginiz olsun arkadaşlar. Herhalde yeni çıkan 4:3 bas oynatlar geniş ekran artık
  • Arkadaşlar gittigidiyor üzerinden ucuz ve orjinal bondrollü bluray satan bildiğiniz güvenilir satıcılar var mı acaba? İsimlerini verebilir misiniz buradan? Veya isim paylaşmak yasaksa pm yoluyla da olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

http://www.dr.com.tr/Film/Angels-Demons-Theatrical-Edition-Melekler-ve-Seytanlar-Sinema-Versiyonu/Ron-Howard/Yabanci-Sinema/Korku-Gerilim/urunno=0000000311466

Sinema Versiyonu yazıyor. Ne farkı var anlamadım?

Runtime: 110 min | 118 min (Extended Edition)

Sinema versiyonu ile extended versiyon arasında 8 dakika fark varmış.

• quote:

bu arada geçen hafta D&R dan aldığım 5 adet 4:3 ekran formatlı yazan bas oynat dvdler tam ekran gösterdi. Ekranın kenarlarında hiç bir şekilde kesme yok bilginiz olsun arkadaşlar. Herhalde yeni çıkan 4:3 bas oynatlar geniş ekran artık

Hayır geniş ekran değiller. Sizin tv ayarlarından dolayı 4:3 görüntüyü 16:9 yapıyor. Yani tam ekran izliyorsunuz ama en boy oranı değişmiş oluyor. Bu DVDler crt televizyonlar için çıktı. Oranı 4:3'tür. Basit bir test yaparsanız tam olarak emin olabiliriz. Bas oynat DVDlerde tam olarak daire olan bir nesne bulup bakın. Güneş gibi ay gibi. Elips olduğunu göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhone

quote:

bu arada geçen hafta D&R dan aldığım 5 adet 4:3 ekran formatlı yazan bas oynat dvdler tam ekran gösterdi. Ekranın kenarlarında hiç bir şekilde kesme yok bilginiz olsun arkadaşlar. Herhalde yeni çıkan 4:3 bas oynatlar geniş ekran artık

Hayır geniş ekran değiller. Sizin tv ayarlarından dolayı 4:3 görüntüyü 16:9 yapıyor. Yani tam ekran izliyorsunuz ama en boy oranı değişmiş oluyor. Bu DVDler crt televizyonlar için çıktı. Oranı 4:3'tür. Basit bir test yaparsanız tam olarak emin olabiliriz. Bas oynat DVDlerde tam olarak daire olan bir nesne bulup bakın. Güneş gibi ay gibi. Elips olduğunu göreceksiniz.

ama insanlarda hiç bir genişleme yada şişmanlık söz konusu olmuyor. Hatta geçen gün resim de paylaşmıştım
  • Konu ile alakası yok ama yazmadan yapamadım. Acılar paylaştıkça azalır derler.

Dün akşam bilgisayarı LCD TV'ye bağladım. Tam film seyretmeye başlayacaktım ki. Bir anda cazzz cozzz zıııtttttt cosss. Elektrik kontağı. Hem Notebook, hem de LCD TV sizlere ömür. İkisi de yandı. Hatta damdaki uydu anteninin LNB'si de yanmış.

Neyse ki Allah'tan eşyalarım sigortalı idi. İşlemleri başlattım. Artık bir kaç gün DVD ve Blu-ray filmleri LG M2232D 22 inc Full HD (56 ekran) TV'de seyredeceğim.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    Allah Allah çok geçmiş olsun. Kısa devre falan mı oldu?
  • quote:

Allah Allah çok geçmiş olsun. Kısa devre falan mı oldu?

Sağolun. ben de tam olarak ne olduğunu anlayamadım. Gözlemlediğim şuydu. Bilgisayarın HDMI çıkışından çatır çatır kıvılcımlar çıktı. Aynı anda da TV'nin arkasında kıvılcımlar oluştu. Hemen fişe seğirttim elektrikten çekmek için ama bir anda olan oldu. TV'yi duvardan indirdiğimde duvarın is içinde kaldığını gördüm. Odanın içini ağır bir kablo yanığı kokusu kapladı. TV'nin HDMI 1 girişi yanmış. HDMI kablosu resmen TV'nin girişine kaynamış.

Yukarda oturan annem geldi. Yayının gittiğini, uydu cihazında sinyalin kaybolduğunu söyledi. Bina bizim ve yabancı yok. Tüm bina 6 çıkışlı LNB'den yayın alıyorduk. Anladım ki taaa damdaki LNB'yi de yakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Konu ile alakası yok ama yazmadan yapamadım. Acılar paylaştıkça azalır derler.

Dün akşam bilgisayarı LCD TV'ye bağladım. Tam film seyretmeye başlayacaktım ki. Bir anda cazzz cozzz zıııtttttt cosss. Elektrik kontağı. Hem Notebook, hem de LCD TV sizlere ömür. İkisi de yandı. Hatta damdaki uydu anteninin LNB'si de yanmış.

Neyse ki Allah'tan eşyalarım sigortalı idi. İşlemleri başlattım. Artık bir kaç gün DVD ve Blu-ray filmleri LG M2232D 22 inc Full HD (56 ekran) TV'de seyredeceğim.

Öncelikler geçmişi olsun.Yaşadığınız kazanın aynısı bende oldu. Sadece bendeki LCD ve PS3 arasındaydı.İkisi de sigortam tarafından karşılanmıştı.Tek sıkıntı Jailbreakli PS3 yerine yeni modeli almak zorunda kalışımdı.Yaklaşık bir aylık bir süreçte cihazlarıma kavuştum. ilk etapta insan cihazlara üzülüyor ama bu şekilde bir kısa devrede Allah korusun yangın ihtimali bile olduğunu söyledi gelen eksper. Sizin de verilmiş sadakanız varmış.Tekrar geçmiş olsun
  • quote:

quote:

quote:

ama insanlarda hiç bir genişleme yada şişmanlık söz konusu olmuyor. Hatta geçen gün resim de paylaşmıştım

Paylaştığınız resime baktım. O animasyon bende de vardı. Normalde amimasyondaki o karakter ince yüzlüdür. Sizde normale dönmüş. Aynı animasyonu açın. Bitiş jeneriğinde güneşi, ayı filan gösterdiği sahneler vardı sanırım. Daire şeklinde mi bakın. Animasyonlarda karakterlerden dolayı pak anlaşılmıyor. Filmlerde daha iyi belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rhone -- 12 Şubat 2014; 14:52:28 >
  • Çok geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

quote:

Öncelikler geçmişi olsun.Yaşadığınız kazanın aynısı bende oldu. Sadece bendeki LCD ve PS3 arasındaydı.İkisi de sigortam tarafından karşılanmıştı.Tek sıkıntı Jailbreakli PS3 yerine yeni modeli almak zorunda kalışımdı.Yaklaşık bir aylık bir süreçte cihazlarıma kavuştum. ilk etapta insan cihazlara üzülüyor ama bu şekilde bir kısa devrede Allah korusun yangın ihtimali bile olduğunu söyledi gelen eksper. Sizin de verilmiş sadakanız varmış.Tekrar geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim. sağolun. Size de geçmiş olsun.

Hiç bir şeye üzülmüyorum da Notebook'ta 2007 yılından beri çektiğim tüm fotoğraflar vardı. Gerek memlekette çekilmiş olsun, gerek burada ve yollarda seyahat halinde olsun. Ayrıca Araç kameramla çektiğim tüm seyahat videolarım vardı. Canım sıkıldıkça seyrederdim. Eğer Exper bilgisayar servisi bunları kurtaramazsa canım çok acır.
  • quote:

Çok geçmiş olsun.

Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigger_agc

Arkadaşlar gittigidiyor üzerinden ucuz ve orjinal bondrollü bluray satan bildiğiniz güvenilir satıcılar var mı acaba? İsimlerini verebilir misiniz buradan? Veya isim paylaşmak yasaksa pm yoluyla da olur.

pm attım :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperakis1

quote:

Çok teşekkür ederim. sağolun. Size de geçmiş olsun.

Hiç bir şeye üzülmüyorum da Notebook'ta 2007 yılından beri çektiğim tüm fotoğraflar vardı. Gerek memlekette çekilmiş olsun, gerek burada ve yollarda seyahat halinde olsun. Ayrıca Araç kameramla çektiğim tüm seyahat videolarım vardı. Canım sıkıldıkça seyrederdim. Eğer Exper bilgisayar servisi bunları kurtaramazsa canım çok acır.

Dizüstü bilgisayarın HDDsinin de yanmış olma ihtimali çok ama çok düşük. Servise vermeden kendiniz yada özellikle servise söyleyin onlar yapsın. HDD sökülüp harici bir 2.5" HDD kutusuna koyup, başka bir bilgisayarda içindikleri kopyalayın. HDD zarar görmediyse ki, zarar gördüğünü düşünmüyorum. Basit bir şekilde dosyalarını kurtarabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.