Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
1
Favori
26.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Pes4'ün demosunu oynarken hakem elini cebine attığında acaip yusuf yusuf oluyom
  • benim oyumda doom3 e..
  • beyler herkes ayni oyundan yusuf yusuf olmus.. ama bi oyun daha var o da Alien vs Predator 2 oyunu marine irki ile oynarken azdaga altima siciyodum korkudan...

benim favori korku oyunlari:
    1-doom 3
    2-Resident evil Nemesis
    3-Alien vs Predator 2
    4-Silent Hill 4
    5-Alone in the Dark 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S4gaciouS -- 15 Aralık 2004, 11:18:04 >
  • resident evil3 nemesis
  • silent hillsilent hillsilent hillsilent hillsilent hillsilent hillsilent hill
  • doom3
  • SiLeNT HiLL,
    ReSiDeNT eViL - NeMeSiS
  • kesinlikle undying.ilk oynadığımda neye uğradığımı şaşırdım.birde wolfenstein oynarken hiç beklemediğim anda acaip zombilerin ortasında buldum kendimi.beklemediğim için oldukça ürkmüştüm.nosferatu da adrenalin seviyesi yüksek bir oyun.kapı gıcırtıları,vampirlerin nerden çıkıcağını anlayamıorsun.salak edior oyun adamı.
  • doom3'den korkmadım diyen arkadaslara high quality 1024 , 5+1 ses sistemi , ve projektörle gecenin bi yarısı oynayın...
    oyunun daha en basında ilk olaylar basladıgında ki cıglıklar kırmızı ısık oyunları ve bilim adamının ölmesinden sonra arkanıza döndügünüzde zombiyi karsınızda görünce herhangibi bi insanında benimki gibi aklı giderdi heralde...
    bide o ufacık odada arkadan gelen elektrikli testere sesine dönünce üstüme elektrikli testere ile saldırılınca ister istemez korktum..
    oyunu en güzel anlatan smiley. kasınırsanız doom3 de kasıyan fazla olur...
  • Yusufuna güvenen SİLENT HİLL 4 ü gece 00:00 da ışıkları katıp oynasın...(resident evil 4 de sağlambir oyuna benziyo,oynamak nasip olur umarım..)
  • ya nosferatu var kimse oynanamış herhalde.. accayip bişi.. sonra... ya biraz alakasız ama manhunt var. orada karanlıkta saklanabiliyormusunuz. arada bir fena korkuyordum bende.. bidee... başka bişi gelmiyo aklıma..
  • RESIDENT EVIL NEMESIS
  • half_life 2'de yerde oturan yaratıkların canlanıp seni kovalaması ve üstüne gelen köpeğe benzer yaratıklardan bazen acayip tırsabiliyosun
  • suffering'in ilk bölümleri gerçekten çok iyi tasarlanmış. Belli ki bi psikopat işi

resident evil 2, ilk göz ağrım. (hele o müziği bitiriyodu ben)i. Nemesis onun kadar yusuf değildi.
  • tabiki resident evil nemesis.. ilk çıkdığında ps'de oynamişdim.. police karakolunda bööle koridorda yavaşca ilerlerken pat die camdan eller çıkıp sizi tutuo.. titreşimde gümletti zaten harbi sıçmışdım yaa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excawator -- 15 Aralık 2004, 6:47:19 >
  • Son zamanlarda

*Halflife II ( karanlık zombili bir bölüm var ve Sahil bölümü)
    *DOOM III ( Herşeyi ile anlatılmaz yaşanır--Mazoşist olup çıkmıştım... bile bile Gece oynuyordum 01-04 arası manyak oluyor)
    *Nosferatu ( internet kafede oynadım yani aydınlık ortamda. yinede tırsmıştım)
    *Suffering ( Korku sahneleri üzerine çok düşünülmüş )

Eskilerden QUAKE I ve II .. HALFLİFE I ve ... Resident evil II ...

Bu arada Resident evil 3 ü ve silen hill serilerini oynamadım... Eminim onlarda en az bunlar kadar korkunçtur.... üstte herhangi bir sıralama yapmadım... aklıma ne geldiyse ondan başladım.........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozz_MSE -- 15 Aralık 2004, 16:41:55 >
  • Arkadaşlar benim genel bir önerim olacak.
    Bu şekil anketvari konu başlıkları açan arkadaşlar bir zahmet bütün cevapları harmanlayıp bir sonuç çıkarıtrsa ve bunu yayınlarsa çok hoş olur. Konu güzel araştırma güzel ama foruma girip yüz mesajıda taramayı pek kimsenin gözü yemiyor. Bence artık yazılan cevaplar azaldığında konuyu açan böyle çalışma yapabilir.

Bu sadece bir öneri. Teşekkürler....
  • Kesinlikle UNDYING. Ondan sonrada Vampire The Masquerade : Bloodlines.

Bunlardan sonra silent hill, resident evil fln hikaye.
  • resident evil 2'de oyunu bitirince yeni bir senaryo oyunu başlıuyor o oyunun başlarında koridorda yürürken duvarı kırıp üstüme atlayan kocaman canavar vardı aniden , o anı asla unutamam sandalyeden atmıştım kendimi yere korkudan
  • quote:

Orjinalden alıntı: masaya

quote:

Orjinalden alıntı: subuti

CLİVE BARKERS UNDYİNG bence birinci sırada doom3 te neredeyse hiç korkutmadı gereksiz bi karanlık hilesi hepsi. resident evil serisi. doom 1. suffering geriyor insanı. ama undying tam bi şaheser. bunu oynayıpta listesine koymayan var mıdır? sanat eseri resmen senaryo mekanlar, yaratıklar resimler. bitiyorum oyuna. benim en sevdiğim oyunlar listesmde de ilk sıralarda. ve bence hala oynanabilir.

BEN!undying'ten nedense tırsmadım ve oyunu begenmedim bakın devamı falanda gelmedi!
    call of duty-mohaa gibi oyunlarda tırsaklık yasayanlar yanıma yaklasmasın

olm o oyun ünlü b kiyaptan oyuna çevrilen ender oyunlardan birisidir bu yüzden devamı olmadı çünkü kitap bitti son....
    1-CLİVE BARKERS UNDYİNG o kurtlar saldırırken tırsmayan adam olamaz herhalde
    2-Blair Witch 1: Rustin Parr oyunu başları inanılmazdı hakketen sonradan sıkmaya başladı(oyunun başlarına göre demek istiyorum yoksa oyunun devamı nın RE serisinde pek fakı yok) amaolsun gördüğüm en ii korku oyunlarından biri olmasını sağladı
    3-thief serisi hepsi süper kim n derse desin
    4- rezident evil 1 de bi köpek çıkıyodu n 2 de n de 3 te öyle tırstıran b sanhne hatılamıyorum (2 nin suyunu çıkarmış biri olarak söylüyorum)
    5-doom 3 te b kaç sahne güzeldi hakketen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.