Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
1
Favori
26.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NOSFERATU
  • resident evil nemesis
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

BLOOD

• doom 1..
    wolfenstein'ı saymazsak daha önce böyle bir konsept yoktu çünkü.. bir gece annem zırt diye odaya girmişti kalp atışlarım yarım saatte normale dönmemişti..
  • blood 1 istasyondan sonrakı bolum yuruyen kopek balıkları falan gelıyor a.q
  • Doom 3 oynarken 2 adet fare bozdum. Karanlıkta birden karşıma bi zombi çıkınca fareyi karşı duvara yapıştırdımda ondan.
  • CLIVE BARKERS UNDYING bence birinci sırada. Doom3 neredeyse hiç korkutmadı gereksiz bir karanlık hilesi hepsi. Resident evil serisi, Doom, Suffering geriyor insanı. Ama Undying tam bir şaheser. Bunu oynayıp listesine koymayan var mıdır? Sanat eseri resmen. Senaryo, mekanlar, yaratıklar, resimler. Bitiyorum oyuna. Benim en sevdiğim oyunlar listemde de ilk sıralarda ve bence hala oynanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orod-Dain -- 12 Temmuz 2013; 10:27:53 >
  • yaf bu ses ve ani goruntu etkilesimi yonunden
    ben serious sam derim yanlız ve yuksek sesle oynadığın zaman insanı sandalye ye kitliyor...
    tabi eski bir oyun ama tırsmak icin bire bir
  • yusuf oyunu
  • bence AvP 2 marine le oynayınca oluyor o olay.sağdan soldan yaratık çıkacak diye...birde o sensör gibi şey yok muydu.ne olduğunu anlamadan ötüp refleks olarak ateş etmek ve yaratığı öldürmek.
  • valla bizamanlar heretic III vardı o baya bozmuştu beni küçüktükte.
  • İlk Önce korkuyu seviyor musunu bunu sormak lazım??????

NOSFERATU

RESIDENT EVIL 3

PAINKILLER

Doom 3

ALONE IN THE DARK

• quote:

Orjinalden alıntı: subuti

CLİVE BARKERS UNDYİNG bence birinci sırada doom3 te neredeyse hiç korkutmadı gereksiz bi karanlık hilesi hepsi. resident evil serisi. doom 1. suffering geriyor insanı. ama undying tam bi şaheser. bunu oynayıpta listesine koymayan var mıdır? sanat eseri resmen senaryo mekanlar, yaratıklar resimler. bitiyorum oyuna. benim en sevdiğim oyunlar listesmde de ilk sıralarda. ve bence hala oynanabilir.

BEN!undying'ten nedense tırsmadım ve oyunu begenmedim bakın devamı falanda gelmedi!
    call of duty-mohaa gibi oyunlarda tırsaklık yasayanlar yanıma yaklasmasın
  • DOOM 3
  • thief serisi
  • doom3 ve resident evil
  • UNDYING
    ve Blair Witch 1 in bazı bölümleri
    oynadığım tüm oyunlarda en çok tırstığım oyunlardır.

UNDYING i zamanın 15" renkleri bozulmus monitorde gece karanlıkta oynuyordum insan ciddi oynamaya korkuyordu.
  • benım bı arkadas gecelerı resident evil3 nemesis i oynayamıyodu.ama benım ole gece korkacagım oyun yoktur.her turlu oyun oynadım.haa oyuna fazla kaptırınca bırden bısı karsıma cıkarsa dırsarım ama yusuf yusuf dııl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Piêr Dé Sans -- 14 Aralık 2004, 9:45:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaVaLLioN

benım bı arkadas gecelerı resident evil3 nemesis i oynayamıyodu.ama benım ole gece korkacagım oyun yoktur.her turlu oyun oynadım.haa oyuna fazla kaptırınca bırden bısı karsıma cıkarsa dırsarım ama yusuf yusuf dııl

sen başarılısın dostum biz dırsıyoğ
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.