Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
1
Favori
26.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence undying yane tekti ...hoppala hoppala oluodu ınsan :)
  • doom 3 ve half life taki böcek olayı sakin sakin oynarken böcük bi atlıo üstüne altına zıçıon resmen
  • Geceyarısı saat 02:00 gibi doom 3 oynarken korkudan monitörü kapattığımı hatırlıyorum.
  • doom 3 te helaya girince ayna var hani ona bakınca bi an altıma sıçacam dedim o kızıllık neydi bea bi ses falan tam oha falan oldum yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IamME -- 18 Aralık 2004, 0:12:23 >
  • 1-Silent Hill 3 - Kesinlikle gece tek başıma oynayamam

2-Undying - Gece tek başıma oynamayı denedim.3 dakika sonra vazgeçtim.

3-Thief 3 - Tımarhaneli bölüm(adını tam hatırlamıyorum).kalp krizine birebir.
  • RESIDENT EVIL

• quote:

Orjinalden alıntı: stickster
    3-Thief 3 - Tımarhaneli bölüm(adını tam hatırlamıyorum).kalp krizine birebir.

ewt kesinlike, bide sansima geceleyin gelmistim o bolume, cok kotuydu, hayalet kiz faln...
  • ben gta da korkuyom
  • BANA GÖRE MARİO KÜÇÜKKEN ÇOK KORKARDIM...
  • abi bence PAİN KILLER
    deliler bi yandan şeytanlar bi yandan
    sonra kasabadaki bölümde süper bilmem ama son seste ben baya tırsmıştım.
    Ama Doom da fena sayılmaz..

• doom3 abi tek gecerim.
  • farcry arkaşlar farcry oyunun ortalarına doğru başlıyorsun hoplamaya oyunun sonuna kadaar zıplatıyor alın deneyin denemeyen varsa görürsünüz o zaman korkuyu hele benim gibi gece tek başınıza karanlıkta oynayın altınıza yapmayın sakın ben zor tuttum:)))))) gündüz kalabalıkta bile koca koca adamlar zıplıyo oynarken yok böyle bi zevk

• resident evil serileri sıçırtır hele karanlık ve sessiz bir ortamda fena sıçırtır
  • Walla benim 3 yaşındaki kuzenin en büyük zevki ben oyun oynarken izlemektir. Geçen gün saat 6 civarı oda hafif karanlık Halflife 2 oynuyoz. Hani şu örümcek gibi ufak yaratıklar var ya Lamaar değil öteki Karanlık bi yerde birden bi çıkıverdi o anda bi çığlık geldi. Yaratık beni de tırstırdı ama en çok kortkudan 3 yaşındaki kuzenin çığlığı oldu.
  • Undying, korkutan oyunlarda ilk göz ağrım,

Silent Hill 2,

şimdiki oyunlardan da doom 3 fena değil. özellikle bazı arkadaşların da dediği gibi sesler ve ortam kızarması falan etkileyici,

half-life 2, "we don't go to ravenholm" bölümü inanılmaz bişey. herkese tavsiye ederim, ortam sesler fln inanılmaz hiçbişey olmadan bile zaten yeterince geriyo.
  • wolfenstein 1 de kopekler fırlıyınca tırsıyodum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aDoLF®

wolfenstein 1 de kopekler fırlıyınca tırsıyodum...

• Half-Life 1 + borular + böcek
    BLOOD+borular+yüze yapışan böcekler
    Half Life 2+Yer Mekan Fark Etmez+Süratli zombiler ve onların kafasındaki mutant böcekler

Kısacası ani hareketlerin olduğu oyunlar

Half Life 1 i arkadaşlar mazoşist şekilde gece yarısından sonra oynardık ben sonunda dayanamazdım hoparlöre kulaklık takıp kulaklığı arkadaşa taktırırdım stresi paylaşırdık
  • nosferatu abi boşuna yazmayın başka oyun.kalbime iniyor oynarken.oksijen tüpüyle oynuyorum oyunu ben.nefes darlığı yaptırıyor adam da
  • Doom3
    Undying (oynamayanlara tavsiye ederim) Ana Menü müziğide meşhurdur.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.