Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
1
Favori
26.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dead space 2 15 dk dan fazla kaldığımı hatırlamıyorum oyunda
  • amnesia
  • Eskiden olsa Doom derdim belki ama son birkaç gündür Amnesia: The Dark Descent beni benden aldı ya Hayır bir de tek başıma yaşıyorum evde, kalp krizi geçirsem kurtaranım olmayacak ama yine de oynuyorum inatla
  • Amnesia The Dark Descent.
  • Her ne kadar Lovecraft okumayanlar o hissi fark etmese de Call of Cthulhu.
  • Amnesia The Dark Descent
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinnegan

Her ne kadar Lovecraft okumayanlar o hissi fark etmese de Call of Cthulhu.

Sinir bozucu ve bir o kadar da mükemmel bir gerilimi vardı oyunun.

Ayrıca Amnesia: The Dark Descent de ciddi anlamda korkutan bir oyun.
  • Alone in the Dark 4 New Nightmare baya bir korkutucuydu.Bu aniden çıkan yaratıklar değil de biraz da çaresizlik hissi
  • Pes 2011 gol yerim diye çok korkuyorum :S
  • Rule of Rose.

PS2'nin pek bilinmeyen güzel oyunlarından biri. Silent Hill ve Clock Tower tadında, psikopat çocuklarla dolu ortalık. Bazıları gece rüyanıza bile girebilir o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amuleth -- 30 Temmuz 2011; 2:37:05 >
  • amnesia'yı oynamaya korkuyorum
  • Amnesia favorimdir. Fear zookendan farksız bence.
  • Piyasadaki çoğu korku ve gerilim oyununu oynadım ama beni en çok korkutan ve geren The Suffering olmuştur oyunu geçenlerde yine yüklemiştim 3,4 bölüm sonra bıraktım (korkudan değil) , oyunun aşırı derecede sıkıntılı bir havası var bunu çok güzel yansıtmış adamlar.
  • Korku oyunu oynamadım ama arkadaş pc me wolwistain (yanlş yazdım ) yüklemişti beraber oynarken tıstım sildim :)))
  • Her korku oyununda korkarım ben ya korku filmi de izleyemem zaten
  • Fear 3teki kızın çıkış sahneleri ürkütücüydü.Bir de Metro 2033 güzeldi.
  • amnesia oynamadan fear'ı korku oyunu zannedersiniz amnesia oynadıktan sonra anlarsınız ki diğer tüm oyunların mario'dan farkı yoktur amnesia karsısında
    üstelik amnesia'nın türkce yaması da var.
  • Amnesia The Dark Descent

ve efsane doom
  • korku oyununa call of duty diyenler sizin nasıl bi korku oyunu anlayışınız var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusty_

Eskiden olsa Doom derdim belki ama son birkaç gündür Amnesia: The Dark Descent beni benden aldı ya Hayır bir de tek başıma yaşıyorum evde, kalp krizi geçirsem kurtaranım olmayacak ama yine de oynuyorum inatla

Al benden de o kadar. Korku da biraz bağımlılık yapıyor sanki. Ben de yalnız yaşıyorum. Kapatıyorum gece ışıkları, takıyorum kulaklığımı, sonrası malum

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.