Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
700
Cevap
1
Favori
26.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pes serisi gol yemekten çok korkuyorum hele birde geçe karanlık olur bir de şöyle korner frikik duran top organizasyonu olursa değme resmen gerilim....
  • fear 2 deki kız tam konsantre oluyon oyuna karşına veya arkanda çıkyıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: memphis1tr

pes serisi gol yemekten çok korkuyorum hele birde gece karanlık olur bir de şöyle korner frikik duran top organizasyonu olursa değme resmen gerilim....

• En çok korkutan Dead Space idi(Genel olarak).
    Ama bir keresinde Borderlands'te çok çok uzağa dürbünle bakıyordum. Dürbünü bir indirdim. Karşımda Burning Psyko bir yanmaya başladı. Sandalyeyi geri ittim, mouse'u sanki taşmış da atacakmışım gibi yukarı kaldırdım(tabi bu arada ömrüne hayır dua ediyorum).
    Bir kere de Carbon'da polisten kaçıyordum. Lastiğimi patlatmışlar farketmemişim. Yanımdan polis arabası (Corvette) bir fırladı. Bir irkildim gece gece.
  • tabiki dead space
  • Silent Hill Serisi
  • suffering - dead space
  • F1 2010'da spin atmaktan çok korkuyorum benn
  • fear 2
  • amnesia the dark descent

kesinlike herkesin oynamasını isterim en ürkütücü oyun şimdiye kadar oynadıklarıma
  • resident evil 1-2~
    silent hill 1-2 ~
    penumbra
    doom

yüreği ağıza getirmiştir her daim
  • Amnesia the Dark Decent. Altınıza ettireceğine garanti veririm! (Call of Cthulhu türevi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: amuleth

Amnesia the Dark Decent. Altınıza ettireceğine garanti veririm! (Call of Cthulhu türevi)

Aynen katılıyorum. 3½'luk bir oyun.
  • Yahu kulaklığı takıyorum ve ışığı söndürüyorum. Herşey normal buraya kadar. Ama fear2 oyununu oynarken garipleşiyorum. Boncuk boncuk terler akıyor.

• Amnesia !
  • Yapım aşamasında bir oyundan bahsedeyim bu arada: LUCIUS. Gördüğüm kadarıyla çok korkutucu bir oyun gibi durmasa da, omen'dakine benzer şeytani bir çocuğu yönlendireceğiz. Çok ilginç olacak.

http://vimeo.com/10520366

http://lucius.shivergames.com/
  • Bir yapım aşamasında korku oyunu da ASYLUM. Bu oyun harbiden sağlam olacak, çünkü oynayanlar bilirler, SCRATCHES adlı korku temalı adventure oyununu yapan takım hazırlıyor. O da gerçekten iyi bir oyundu.

http://www.facethehorror.com/asylum.php
  • Doom 3
    Silent Hill 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinolampx

cod modernwarfare ve 2 deki köpeklerin sesini duymam ile bir yerlerden çıkıp üstüme koşmaları beni tedirgin ediyor.

bunu yazmak için girmiştim
    ek olarak
    veteranda special ops ta öldürmen gereken son 2-3 adamda geliyorsa o köpek sesi ellerim titremeye başlıyor

• Fifa 2010 . çünkü kariyerim hep sallantıda . ha atıldım ha atılacağım korkusuyla devam ediyordum.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.