Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
1
Favori
26.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amnesia: The Dark Descent Kesinlikle oynamazın gereken bir oyun yemin ederim akşam tek başıma oynayamıyorum hem türkçe yamasıda var
    hepinize tavsiye ediyorum
  • F.E.A.R. serisi (3 hariç ama)
  • Metro 2033 - Left 4 dead serisi
  • Silent Hill ilk oyununu Playstation 1 de oynamistim, geceleri yatagimda uzanarak uc bucuk uc bucuk halinde, ozellikle hastahane bolumunde cok tirsmistim
    Vay be kac yil oldu o kadar tirstirici oyun oynadim o kadar tirsmadim

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak kahraman

Pes 2011 gol yerim diye çok korkuyorum :S

güzel espiri hocam

dediğim gibi korku oyunu ise istediğiniz amnesia harika bir oyun + türkçe yaması var+ oyun sadece 1 gb+ oynanıs süresi kısa değil

• Söylenenlerin hepsini hemen hemen oynadım fakat en korkutucu oyun ve zamanının en iyi oyunuydu bence ;
    RETURN TO WOLFENSTEIN CASTLE

• alla alla neymis bu Amnesia The Dark Descent, deap space kadar iyi mi acaba gerçi dead space2 nin atmosferi şahane yoksa yaratıklar deil. Heleki kaliteli bir kulaklık veya ses sistemiyle oynadın mı of of. Bir deneylim bakalım bakalım bu oyunu nasılmıs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

alla alla neymis bu Amnesia The Dark Descent, deap space kadar iyi mi acaba gerçi dead space2 nin atmosferi şahane yoksa yaratıklar deil. Heleki kaliteli bir kulaklık veya ses sistemiyle oynadın mı of of. Bir deneylim bakalım bakalım bu oyunu nasılmıs.

Dead space i hiç beğenmedim ben , amnesia dead space den daha iyi bence en iyisi The Suffering
  • Doom 3
    Fear
    Silent Hill
    bide son zamanda oynadigim Singularity
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Doom 3
    Fear
    Silent Hill
    bide son zamanda oynadigim Singularity

Saygısızlık olmasın ama Singularity korku oyunu mu ki?
  • Amnesia: Daha yaratık bile görmedim ama ortam o kadar etkiliyorki devam edemedim.

Singularity: Oyunun başlarında, yerleşim yerinde ortam çok güzel. Ses kayıtları ve zaman dalgalanmaları harika. Ama devamında sıradan bir fps.

Doom3: Oyunun en başında biraz tırstım. Sonrasında hiç etkilemedi. Korkunç birkaç şey oluyor, gerisi aksiyon. Yaratıklar zaten genel olarak korkunç değil.

Dead Space: Oyunda girdiğiniz yerler mühürlendiğine ve her yerden yaratıklar gelmeye başladığında tırsıyorum ama korku denemez. Onun dışında bazı kısımlar korkutuyor. Bu oyunda korkudan çok aksiyon var.

Return to Castle Wolfenstein: Mumyaların olduğu yer zamanına göre korkutucuydu.

F.E.A.R: Korkutuyor ama beğenmemiştim. Genelde sıradan şeyler var. Dolap ve rafların açılması, hayalet benzeri varlıklar, görünüp kaybolan Alma ve diğer adam(adını hatırlamıyorum).

@KLayToN
    Korku oyunu değil ama başında korkunç birkaç şey oluyor. Özellikle okul ve üst kata çıktığımız ev güzeldi. Fazla korkunç değildi ama hoşuma gitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeM-Tr -- 1 Ağustos 2011; 0:00:19 >

• Yok oyun güzeldi zaten de korku kategorisine şaşırdım sadece
  • F.E.AR. VE SERİLERİ KORKUTUYOR VE CRYSİS 2 Oynarken PC ısınıyor pc yanacak diye korkuyom
  • doom3 ve ek paketi ve land of the dead :D zombiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: usa_commando

F.E.AR. VE SERİLERİ KORKUTUYOR VE CRYSİS 2 Oynarken PC ısınıyor pc yanacak diye korkuyom

Bu iyiydi
  • Singularity a korku oyunu diyenler oyundan anlamıyor.Çok güzel action oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şenol Güneş -- 1 Ağustos 2011; 12:55:43 >
  • Metro 2033 den Korkuyom Oyunda baya bi karanlık ve ghosts bölümünden korktum rüyama bile geldi
  • oynadığınız iyi bir oyun var mı? pc nin harddisklerini doldurmak istiyom 1tb dan 276 gb da düştü ve 191 tane oyun var pc de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus.Emre

Amnesia: The Dark Descent Kesinlikle oynamazın gereken bir oyun yemin ederim akşam tek başıma oynayamıyorum hem türkçe yamasıda var

Dostum ben başlardayım. İlerde yaratıklar, hayaletler vs çıkıyor mu ?

Yoksa sıkıcı olmaya başladı.

Şu anda bir kütüphanedeyim ve bir kitaplığı yerinden oynatıp geçmem lazım ama bulamadım nası yapıcağımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unal83

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus.Emre

Amnesia: The Dark Descent Kesinlikle oynamazın gereken bir oyun yemin ederim akşam tek başıma oynayamıyorum hem türkçe yamasıda var

Dostum ben başlardayım. İlerde yaratıklar, hayaletler vs çıkıyor mu ?

Yoksa sıkıcı olmaya başladı.

Şu anda bir kütüphanedeyim ve bir kitaplığı yerinden oynatıp geçmem lazım ama bulamadım nası yapıcağımı ?

1 bölüm sonra yaratıklar çıkmaya başlıyor , yaratıklar çıktıktan sonra sıkıldım bıraktım sürekli kaçıp saklanmak sıkıcı oluyor

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.