Şimdi Ara

3 yıllık ilişkim bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
9.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 3 yıllık ilişkim bitti seneye olmadı diğer seneye evlenecektik. Sebebi de sevgililik faslının çok uzamasından ileri gelen birbirine tahammülsüzlük dolayısıyla sürekli tartışma, kavga gürültü. (bence 3 sene uzak ilişki için evet çok uzun maximum 2den sonra bayıyor level atlamak istiyor insan) Son zamanda bazen ben bazen o ayrılmayı düşünüyorduk ama vazgeçiyorduk. Sonuncuda o bitirdi. Kendime odaklanmak istiyorum artık başkası hakkında endişelenmek istemiyorum aşırı yordu falan dedi. Sanki bi o yoruluyordu da.. biraz bencildi bazen ama anlaştık bunca yıl o da benim kötü huyuma alışmıştı.

Ana etken yakın da olsa farklı şehirlerde olmamız oldu. Her haftasonu olmadı 2 haftasonunda bir buluşuyorduk dürüstlük açısında güven açısında hiç sorun yaşamadık hamdolsun.

Ama işte forum bazen olmuyor. Yani canından biri gibi oluyor 3 yıl olunca onsuz hayat düşünemiyorsun sanki ve sonsuza dek beraber olacakmışız gibi geliyor ama öyle yürümüyor. Üzgün müyüm ağlıyor muyum tabii ki hayır.

Elinden geleni yaptıktan sonra hala olmuyorsa o rahatlığı bilirsiniz. Ben bu olmasın diye çok uğraştım. Olmuyorsa olmuyordur diyip önüme bakacağım. Derslerimle alakalı bazı sıkıntılar var sıkı çalışmazsam uzayabilir. Zaten ayrılırken bahanelerinden biri de buydu.

Her neyse sizinle paylaşmak istedim burada sadece. Teşekkür ederim buraya kadar okuyanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 16 Ekim 2019; 23:46:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla doğruya doğru. Dediğin gibi öğrenci olmasaydım da 5-10 bin ateşleyebilseydim hem durmadan buluşurduk hem de buluşmalarda şov yapardım. Sık buluşunca kavga etmezdik telefondan vs bunların hiçbiri olmazdı. Sadece o da değil iphone XS hediye edebilecek bi sevgiliden kolay kolay ayrılamazsın

Ama para olmadığı için gidecekse gitsin zaten öyle bi kadın ihtiyacım olan son şey.
    olum 3 yıl çok diyen bi insanla bir ömür nasıl geçer 3 yıla tahammul edemeyen bır omre nasıl tahammul eder sevdikten sonra 3 yıl degıl 3 asır bekler ınsan bunlar hep dalavere dumen onemlı olan kızın ayrıldıktan sonraki tavırları bak bakalım kac zaman sonra yeni birini bulacak kısa bir sürede bırını bulmussa emın olki seninle onun ıcın ayrılmıstır :D

he bu arada 4 S kuralını da unutmamak lazım :D
  • evlensen ne olcakki,evlenıncede aynısı oluyor..mıllet 6 yıllık evlı
    adama kıl oluyorlar..cocuk olunca katlanıyorlar
  • Yandın kardeşim 1-2 haftaya çıkar acısı ama takma kafana bi hobi edin ortam oluştur

• Yazık olmuş ...

• aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Valla hocam orasını artık allah bilir. Belki öyle olurdu belki de olmazdı. Olan işte hayır varmış derler. Bu da hayırlıdır belki

Ama Yan yanayken çok az sorun oluyordu kavga gürültü genelde şu wp denen meretten oldu. Şöyle diyim wpden konuşmasak ayrılmazdık. Karşında görmeden yazınca ağza alınmayacak şeyleri rahat rahat yazıyor insan biz de öyle yaptık o da yıprattı sonuç olarak.

• Umut K. kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam kendimi boş bırakmamaya çalışıcam toplu alanlarda takılıcam kütüphane kafe vs. İnsan kendi kafasına kalınca düşünüp düşünüp aklını bozuyor bunlarla.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Valla yalan yok biraz öyle oldu. Ne aldatma ne bi güvensizlik büyük bi problem vardı o yüzden biraz koyuyor bitmesi ama atlatıcam inşallah.

• Ben 6 yıllık kız arkadaşımdan ayrıldım ailevi sebeplerden. Seni en iyi ben anlarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu ve benzeri ilişkilerin yürümemesinin sebebi ne biliyormusun, açıklıyorum. evliliklerin %90ı yürüyorsa yada yürümüyorsa tek bir nedeni var. PARA. aga ben sana söyliyim sen ayda 10bin tl çakan biri olsan, o seni 5 yıl daha beklerdi. aşk maşk öğğğ salya sümük dolaşmalar falan hikaye birader. herşey paraya bakar bu dünyada.öncelik o değilmiş ayağına yatar herkes ama arka planda herkes dolar balyalarını düşünür.
  • Aşk biter. Sevgi kalır, saygı kalır.
  • AL AGLARSIN
  • Sonöysmbükücü S kullanıcısına yanıt
    Ah be hocam. İnsan kalbini bırakır ister istemez o insanda. Ben şimdi düşünüyorum nasıl başkasıyla evleneceğim nasıl başksıyla hayat sürdüreceğim bunu düşünemiyorum bile. Sen nasıl yaptın atlatabildin mi istersen pm den anlat

• pakaji kullanıcısına yanıt
    Valla doğruya doğru. Dediğin gibi öğrenci olmasaydım da 5-10 bin ateşleyebilseydim hem durmadan buluşurduk hem de buluşmalarda şov yapardım. Sık buluşunca kavga etmezdik telefondan vs bunların hiçbiri olmazdı. Sadece o da değil iphone XS hediye edebilecek bi sevgiliden kolay kolay ayrılamazsın

Ama para olmadığı için gidecekse gitsin zaten öyle bi kadın ihtiyacım olan son şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 16 Ekim 2019; 8:18:7 >
  • Rayto kullanıcısına yanıt
    Sen naptın hocam ya. Harbi o kadar aşırı üzgün değildim elimden geleni yaptığım için hala olmadığı için ama bu yıktı yani.

• Benimde nerdeyse 4 yıllık olan ilişki bitti ama hala birbirimizi arıyoruz
  • Laazzz kullanıcısına yanıt
    %100 doğru. Benim ayrılmayı düşünme sebeplerimden birisi de saygı idi. Defalarca güzellikle anlatmama rağmen bi sinirlenmeye dursun saygı denen meziyeti mumla arıyordum.

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Ben her yerden engelliyim üstad.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Şahsen ben birşey yaptıgı için hakaret ettim engellemişti dayanamayıp açmış whatsapdan gene engelliyim ama konusuyoruz ne hikmetse ama barışacağımızı sanmıyorum
  • olum 3 yıl çok diyen bi insanla bir ömür nasıl geçer 3 yıla tahammul edemeyen bır omre nasıl tahammul eder sevdikten sonra 3 yıl degıl 3 asır bekler ınsan bunlar hep dalavere dumen onemlı olan kızın ayrıldıktan sonraki tavırları bak bakalım kac zaman sonra yeni birini bulacak kısa bir sürede bırını bulmussa emın olki seninle onun ıcın ayrılmıstır :D

he bu arada 4 S kuralını da unutmamak lazım :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.