Şimdi Ara

3 yıllık ilişkim bitti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
9.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle saçma bahaneleri evlenince üretse yoruldum bilmem ne evi terketse aile hzuuru olmayan adamlara dönerdim. Boşansak müebbet nafaka, çoluk çocuk olsa zaten düşünmek bile istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özleyeceksin ve tekrar aynı eskisi gibi olabilirmiyiz umudu besleyeceksin. tamamen bu ilişkiyle bağlarını kopartmanın tek yolu yeni birisiyle tanışmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numenorian Man

Valla doğruya doğru. Dediğin gibi öğrenci olmasaydım da 5-10 bin ateşleyebilseydim hem durmadan buluşurduk hem de buluşmalarda şov yapardım. Sık buluşunca kavga etmezdik telefondan vs bunların hiçbiri olmazdı. Sadece o da değil iphone XS hediye edebilecek bi sevgiliden kolay kolay ayrılamazsın

Ama para olmadığı için gidecekse gitsin zaten öyle bi kadın ihtiyacım olan son şey.
    Bundan 2 sene önce canımdan çok sevdiğim sevgilimle ayrılmak zorunda kaldık.sebebi neydi biliyor musun? Farklı şehirler,yani para.
    Ben ayrılmazdım ancak onun hoşuna gitmiyordu bu durum.engelledi beni.çok ağrıma gitti tabi ama dayandım.
    aradan 1 sene geçti ben atandım.şuan ayda 7 bin alıyorum.o geri dönse bile artık ben istemem onu.sende önüne bakmalısın.sana sırtını dönen birine yüzünü dönme arkadaşım.

• Beni de askerdeyken 2 yıllık sevgilim terk etti. Belki de boynuzladı. Hayatın sonuymuş gibi geldi bu ayrılık askerdeyken. Ama şu an sivile döndüm ve kaldığım yerden daha hızlı devam ediyorum. :)

• Gençler size üstad Can yücel' in bir sözünü yazayım.
    İşin özü budur.
    Can yücel'e sormuşlar: ''üstad kadınlar hakkında ne düşünüyorsun?
    Can yücel: düşünmüyorum ..kiyorum
  • Uzak ilişki demişsin. Aranızda mesafe mi vardı ? Mesafeler olduğu zaman bu tip durumlar kaçınılmaz oluyor. yaşanmışlıklar yada tecrübelerime dayanarak söylüyorum. O yüzden bundan sonra ilişki durumlarında daha dikkatli olman lazım bence. illa ki istisnalar olmuyor mu elbet oluyor ama. Gözden ırak gönülden ırak.
  • quote:

Sen naptın hocam ya. Harbi o kadar aşırı üzgün değildim elimden geleni yaptığım için hala olmadığı için ama bu yıktı yani.
    Daha atarim hocam aglar acılırsıniz

• quote:

Uzun olunca kabak tadı veriyor. Onunla o zaman değil de bugün başlasak belki çok iyi anlaşacaktık evlenecektik vs ama hayat öyle olmadı işte.
    Benimkiler de hep birkaç gün sürdü daha uzun sürsün ister miydim evet. Ama öyle 3 4 sene sürsün istemezdim

• Sevgili ayaklarını kanıksatma vol.1.0
    Bkz. Toplum mühendisliği

• quote:

Orijinalden alıntı: PantheraPardus

Bundan 2 sene önce canımdan çok sevdiğim sevgilimle ayrılmak zorunda kaldık.sebebi neydi biliyor musun? Farklı şehirler,yani para.
    Ben ayrılmazdım ancak onun hoşuna gitmiyordu bu durum.engelledi beni.çok ağrıma gitti tabi ama dayandım.
    aradan 1 sene geçti ben atandım.şuan ayda 7 bin alıyorum.o geri dönse bile artık ben istemem onu.sende önüne bakmalısın.sana sırtını dönen birine yüzünü dönme arkadaşım.

Alıntıları Göster
    Aşırı doğru. Farklı şehirler=para. Para mok olsa atlar giderim canım her istediğimde. Ama görüşemeyince gözden ırak gönülden ırak meselesi devreye giriyor.

• ne_demek kullanıcısına yanıt
    Hocam biz başladıktan sonra farklı şehirlere gittik. Baştan uzaktan başlamazdım hiç. Gözden uzak gönülden ırak sözü çalıştı. Bu kızla long distance relationship oldu arkadaşın dediği gibi long distance relationshit

• Erdem2602 kullanıcısına yanıt
    Askerdeki en kötüsü. Siz vatani görevinizi yapıyorsunuz güvendiğiniz sevdiğiniz kadım arkadan sizi terkediyor. Bi de duygusuzluğa gaddarlığa bakar mısınız ya oralarda ne hale geleceğini düşünmüyor tek düşündüğü kendisi. Çok iyi bilirim bu hissi

• Rayto kullanıcısına yanıt
    Yok valla aman. Sizler şarkı atana kadar daha iyiydim sağ ol arada dertlenince bunu açsam yeter Ben erkek olarak bu kadar emek verdiğim şey yürümedi diye bir kız diye bu kadar diz çökmek oturup ağlamak istemiyorum. Elinden geleni yaptığını bilme hissi var çünkü. Elbette kısa nöbetler gelecektir zaman zaman karşı koyamadığım ama demeye çalıştığımı anladın sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 16 Ekim 2019; 14:34:33 >
  • quote:

Yok valla aman. Sizler şarkı atana kadar daha iyiydim sağ ol arada dertlenince bunu açsam yeter Ben erkek olarak bu kadar emek verdiğim şey yürümedi diye bir kız diye bu kadar diz çökmek oturup ağlamak istemiyorum. Elinden geleni yaptığını bilme hissi var çünkü. Elbette kısa nöbetler gelecektir zaman zaman karşı koyamadığım ama demeye çalıştığımı anladın sen.
    Elbet gecicek hocam acinizi yasayin sonra rahatlayacaksiniz inanin

• Rayto kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim desteğin için. Üzücü durumlar ama atlatılamayacak bir şey yok.

• İlişkin hakkında yorum yapmıcamda tek şunu söliyim merak etme geçiyor. :) Üzülmüyormuşsun zaten ama 3 yıl olunca bir alışkanlık olur illa ki sonuçta her gün konuştuğun birisi birden hayatından çıkıyor.. Ama yaşadım biliyorum geçer. Sana sadece şunu söliyim geri yazacak 1 senede sonrada olsa 3 ay sonrada olsa sakın affetme engelle geç cevap bile verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vieux12

İlişkin hakkında yorum yapmıcamda tek şunu söliyim merak etme geçiyor. :) Üzülmüyormuşsun zaten ama 3 yıl olunca bir alışkanlık olur illa ki sonuçta her gün konuştuğun birisi birden hayatından çıkıyor.. Ama yaşadım biliyorum geçer. Sana sadece şunu söliyim geri yazacak 1 senede sonrada olsa 3 ay sonrada olsa sakın affetme engelle geç cevap bile verme.
    Yazacağını biliyorum ya yazdığında ağzının payını verip ya da vermeden engellicem.

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Ağustos 1 de 3 yıllık ilişkiyi bitirdi karşıdaki. Çok severken, ortada hiçbir şey yokken ve evlilik planları yaparken. Ben askerdeyim şu an yedek subay olarak yapıyorum askerliğimi. Para biriktiriyordum evlilik için her şey yarıda kaldı tüm planlar hayaller. Çok zor zamanlar geçiriyorum ama hayat devam ediyor. Muhtemelen evlenirim ileride ama bir daha sevebilir miyim hiç bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Unutursun canım kardeşim çok dert etme. :)
    Başta biraz can sıkıyor evet ama sonra geçiyor. Süreci hızlandırmak adına kendine hobiler edin. Mesela spor, ben spora başlamıştım zayıflayıp fitleşmeye başlayınca farklı şeylerle mutlu olmaya başlayınca adı bile aklıma gelmemişti.
    Onsuz yaşayamam, yapamam deme. Yaşarsın da yaparsında.

Ayrıca unutmadan, ondan başkasını nasıl seveceğim gibi laflar boşa. Her zaman daha iyisi vardır ve vakti gelince karşınıza çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipcikti88 -- 16 Ekim 2019; 15:25:58 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.