Şimdi Ara

hiç evlenmeden yaşamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
2
Favori
17.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Galiba ben de evlenemeyecegim

Aile olmanin coooooook buyuk bedelleri var ben kendi ailemde bu bedelleri hem gördüm hem de cok fazla ödedim cok yoruldum çok savaştım

Aile olmak demek 1 gülüyorsan 5 aglamak 10 kere emek vermek demek

Zaten çocuğum olsun hic istemiyorum hele ki bu ülkede kardesim benden cok ufak büyümesine ben cok yardim ettim inanin cocuk büyütmek kadar zor bir is yok hele ki bu ulkede o kadar zor ki özel okulda bile elit duzgun bir ortam bulamiyorsun her yer pislik her yer ortadogulu kaynıyor disardayken aklin hep çocukta giydirmesi gezdirmesi sağlığı yemegi oooof of cok zor abi

Ben cok sık aşık olurum bir yandan cok kin nefret hınç doluyumdur bilenler bilir ama bir yanim da cok sevgi doludur hep sevdim ama hic karşılıklı asik oldugum biri olmadi ama olsaydi da sanirim iliski yürümezdi çünkü cocugu falan unut flört etmek bile ciddi emek istiyor ve benim icin hayat cok zordu hala zor yoruldum... Emek veremem :( trip cekemem falan filan

https://youtu.be/x74sPBTvSFg
    Evli olduğu halde sana yaklaşması zaten kocasına ihanet. Ancak senin de evli olduğunu bildiğin halde ilgiyi kesmemen hata olur. O da geçici bişeyler peşinde demekki. İki çocukla kocasını aldatıyorsa garipleri hizaya dizer.
    Bi de eskiiler "çalma kapıyı çalarlar kapını derler"
    Herkes kendine dikkat edecekki eşinden sadakat bekleyebilsin.
    Ne sacmaliyorsun oglum az yabanci dizi izle etkisinde cok kaliyorsun galiba. Goren de elinin altinda 283727363 tane hatun var her gun birine kayiyorsun, tipin de Burak Ozcivit gibi sanar. Lan millet agliyor forumda onu da mi gormuyon, bu muptezelin dedigine bak. Tipin yoksa, paran yoksa, araban, ortamin yoksa ne yapacaklar seni? Kara kaş kara gözün devri geçti yigenim, +18 üzeri yaşları ancak bunlarla götürürsün %80 cogunlukla.
  • Galiba ben de evlenemeyecegim

Aile olmanin coooooook buyuk bedelleri var ben kendi ailemde bu bedelleri hem gördüm hem de cok fazla ödedim cok yoruldum çok savaştım

Aile olmak demek 1 gülüyorsan 5 aglamak 10 kere emek vermek demek

Zaten çocuğum olsun hic istemiyorum hele ki bu ülkede kardesim benden cok ufak büyümesine ben cok yardim ettim inanin cocuk büyütmek kadar zor bir is yok hele ki bu ulkede o kadar zor ki özel okulda bile elit duzgun bir ortam bulamiyorsun her yer pislik her yer ortadogulu kaynıyor disardayken aklin hep çocukta giydirmesi gezdirmesi sağlığı yemegi oooof of cok zor abi

Ben cok sık aşık olurum bir yandan cok kin nefret hınç doluyumdur bilenler bilir ama bir yanim da cok sevgi doludur hep sevdim ama hic karşılıklı asik oldugum biri olmadi ama olsaydi da sanirim iliski yürümezdi çünkü cocugu falan unut flört etmek bile ciddi emek istiyor ve benim icin hayat cok zordu hala zor yoruldum... Emek veremem :( trip cekemem falan filan

https://youtu.be/x74sPBTvSFg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3559F3B6A

Hacı şu son anlattığın olayın bi haberi falan bi kanıtı ne bileyim var mı? Doğruysa sevgilimden ayrılacam. Başlarım böyle ülkede evlenilir mi lan cinayet sebebi.

Alıntıları Göster
    https://m.takvim.com.tr/yasam/2018/12/17/istanbulda-sok-olay-meger-3-cocugu-da-kendisinden-olmamis/amp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.