Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hiç evlenmeden yaşamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
95
Cevap
1
Favori
11.419
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> hiç evlenmeden yaşamak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    156 Mesaj
    düşünüyorum ne olur acaba diye ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Aile olmanin coooooook buyuk bedelleri var ben kendi ailemde bu bedelleri hem gördüm hem de cok fazla ödedim cok yoruldum çok savaştım

Aile olmak demek 1 gülüyorsan 5 aglamak 10 kere emek vermek demek

Zaten çocuğum olsun hic istemiyorum hele ki bu ülkede kardesim benden cok ufak büyümesine ben cok yardim ettim inanin cocuk büyütmek kadar zor bir is yok hele ki bu ulkede o kadar zor ki özel okulda bile elit duzgun bir ortam bulamiyorsun her yer pislik her yer ortadogulu kaynıyor disardayken aklin hep çocukta giydirmesi gezdirmesi sağlığı yemegi oooof of cok zor abi

Ben cok sık aşık olurum bir yandan cok kin nefret hınç doluyumdur bilenler bilir ama bir yanim da cok sevgi doludur hep sevdim ama hic karşılıklı asik oldugum biri olmadi ama olsaydi da sanirim iliski yürümezdi çünkü cocugu falan unut flört etmek bile ciddi emek istiyor ve benim icin hayat cok zordu hala zor yoruldum... Emek veremem :( trip cekemem falan filan

https://youtu.be/x74sPBTvSFg

Ben böyle genişlik görmedim.Tamam evliliği sevmiyoruz falanda senin olayın evliliğin 10 katı,hatta 100 katı farklı bir olay.Karı da utanma olsa 2 cocugu var.Madem mutlu degilsin boşanırsın,sen de buna alet olmussun.Seninde kız arkadasın var.Sen de ayrı bir mahluksun.Kusura bakma ama iki g*v*t birbirinizi bulmussunuz.Artık anlattıgın hikaye csb mi değil mi bilemem.

Evli olduğu halde sana yaklaşması zaten kocasına ihanet. Ancak senin de evli olduğunu bildiğin halde ilgiyi kesmemen hata olur. O da geçici bişeyler peşinde demekki. İki çocukla kocasını aldatıyorsa garipleri hizaya dizer.
    Bi de eskiiler "çalma kapıyı çalarlar kapını derler"
    Herkes kendine dikkat edecekki eşinden sadakat bekleyebilsin.

2 çocuk sahibi yaklaşık 7 yıllık evli bir arkadaş/abiniz olara size sadece şunu söyleyebilirim o kadar pişmanım ki hiç evlenmemek gerçekten bu zamanda en mantıklısı kararınızı iyi verin bu bir oyun değil.Selametle.

Hocam karşınızdaki kişiyle kafaların iyice uyuştuğundan cidden çok çok emin olmak gerek çünkü başta uyuşuyor gibi görünse de size çok değer veriyor gibi görünse de sonradan çok fazla değişebiliyor bunun eğitimle,kültürle falan da alakası yok ne yazık ki mesela eşiniz sizi kafasındaki kalıplara sokmaya çalışabiliyor sürekli sizden olmadığını bir kişi olup öyle davranmanızı bekleyebiliyor, sürekli eleştirel bir dil kullanabiliyor ki bu da hiç hoş değil, çocuk bakarsınız ev işinde yardım edersiniz ama karşıdakinin hoşuna gitmeyecek en ufak bir şeyde bile hemen yetersiz ilan edilmeniz çok kolay olabiliyor.Aileler iyi anlaşamıyorsa hele hiç evlenmeyin sonradan sürekli ailenizle ilgili sorunlar gündeme gelebiliyor.Diyorum da yalnız kalsam öyle yaşasam hatta öyle yaşlansam bile bundan iyiymiş.

Evlendim iki sene dayanabildim ve boşandım. Şimdi bana bir araba dolusu para getirsen evlenir miyim? Allah şahit evlenmem. Bekarlık bambaşka bir şey

• Teğmen
    219 Mesaj
    Elizabeth, Elenor olur hayatinda maddi gucun de yoksa, baska bisey olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    156 Mesaj

sirf cinsellik için evlenmek zaten hata .

|
    |
    Rodimus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gayet de evlenilir. Bi erkek karnı doyduğu ve uykusunu aldığı zaman cinsellik ister (normal insanlar). Bazılar çalışmayı felan daha çok seviyo,onlar ayrı.

|
    |
    J.MOURINHO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1497 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: J.MOURINHO

sirf cinsellik için evlenmek zaten hata .
    En büyük amacı o zaten.
    |
    |
    AMD FX X4 4320 4.50 GHz - GIGABYTE GA-78LMT-S2 - 12 GB RAM - SAPPHIRE R7 240 2 GB GDDR3 - CORSAIR Force LE 120 GB SSD - SEAGATE 1 TB HDD - ZALMAN Z3 PLUS - ZALMAN ZM600-LE - DEEP COOL GAMMAX 300 - Asus DRW-24D5MT M-Disc - AOC E2270Sw - EVEREST SM-770 - FRISBY FK-158QU - Windows 10 PRO 64 Bit
  • Yüzbaşı
    552 Mesaj
    [24 Ekim 2019 15:03:49 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Hayatta var olmamizin sebebi evlenme ve uremek degildir. Iliskin oldugunda öduller gelicek , evlendiginde ise bedeller gelicek ona gore haberin olsun :)

|
    |
  • Yarbay
    2227 Mesaj
    Galiba ben de evlenemeyecegim

Aile olmanin coooooook buyuk bedelleri var ben kendi ailemde bu bedelleri hem gördüm hem de cok fazla ödedim cok yoruldum çok savaştım

Aile olmak demek 1 gülüyorsan 5 aglamak 10 kere emek vermek demek

Zaten çocuğum olsun hic istemiyorum hele ki bu ülkede kardesim benden cok ufak büyümesine ben cok yardim ettim inanin cocuk büyütmek kadar zor bir is yok hele ki bu ulkede o kadar zor ki özel okulda bile elit duzgun bir ortam bulamiyorsun her yer pislik her yer ortadogulu kaynıyor disardayken aklin hep çocukta giydirmesi gezdirmesi sağlığı yemegi oooof of cok zor abi

Ben cok sık aşık olurum bir yandan cok kin nefret hınç doluyumdur bilenler bilir ama bir yanim da cok sevgi doludur hep sevdim ama hic karşılıklı asik oldugum biri olmadi ama olsaydi da sanirim iliski yürümezdi çünkü cocugu falan unut flört etmek bile ciddi emek istiyor ve benim icin hayat cok zordu hala zor yoruldum... Emek veremem :( trip cekemem falan filan

https://youtu.be/x74sPBTvSFg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    7553 Mesaj
    Cinsellik için evlenmekse niyetin, yılda birer haftalık Tayland, filipinler turizmi, ve 30 gecelik rus daha ucuza geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 15 Ağustos 2019; 10:11:39 >
  • Onbaşı
    20 Mesaj

hastalık olayı?

|
    |
    Jeopol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dikkat edeceksin.

Evlensen dahi bu ihtimal var. Daha önceden ilişkiye girdiysen, eşin olacak kişi girdiyse bu ihtimali göze alıyorsun.

|
    |
    StallionTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN : Jeopol
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Burda eş seçimi çok önemli işte sizden beklentileri neler para her zaman işi çözmez iki kişi çalışılır duruma göre çocuk yapılır ilerde hastalık vs kimse bilemez ne olacağını , zor olan düğün için harcanan okadar para bana gereksiz geliyor herkeze hayırlı eş versin

|
    |
    Asus ROG STRIX PG27VQ 27 2K Monitör // intel i7 6700k, // Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7, // Asus rog 1080 strix, // Deep Cool Captain 240 Sıvı Soğutucu // Team Group Delta Led Red 16GB Ram, // Samsung 860 evo 250gb Ssd // Rampage SPECTRA // Samsung NOTE 8 // Playstation 4 Pro // Seat Leon Xcellence
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pilosopo

Gayet de evlenilir. Bi erkek karnı doyduğu ve uykusunu aldığı zaman cinsellik ister (normal insanlar). Bazılar çalışmayı felan daha çok seviyo,onlar ayrı.
    Sen mesajında bi hayvanı tafsir etmişsin gibime geldi? Sence?

yatakta başkasıyla bulabilirsin mesela
    |
    |
    |
    |
    Neden mi okuyun oyleyse
    Tatildeyim 35yasindayim ve bekarim.Sahilde biri ile tanistim sarisin hos biri evli 33yasinda 8yasinda erkek cocugu ve 6yasinda kiz cocugu var.Esi İstanbulda calisiyormus.Semsiyenden faydalanabilir miyim diye tanistik.Cocuklarida denizde oynuyor.Basladik muhabbete iste konustuk bi sure.Dediki sirtima yag surer misin surerim dedim.Cocuklari arada gelip anne su al, iste simit al diyorlar.Cocuklara patates kizartmasi ismarladim bende.Neyse konustuk 2gun kadar.Yanimdaykende esiyle konusuyor.İste napalim cocuklar denizde bende gunesleniyorum diyor esine.Sonra dediki sen nerde kaliosun bende burda yazlik var dedim.Sahile yakin mi yakin dedim iyimis dedi.
    Bende motorda var aldim bunu gezdik turladik falan.Dibimden ayrilmiyor dedim ki cocuklar babalarina soylemesinden korkmuyor musun birlikte gezdigimizi falan.Yok onlar soylemez oyle dedi.İyi sen bilirsin dedim.Dediki benim kaldigim apart burasi.Neyse kisa keseyim denizde sariliyor, yag surduruyor, elinden tutuyor, aksamlarida eglencede dans ediyoruz.Cocuklari uyutuyor odada birakiyor onlar alisik diyor birde.
    Kisaca demem o ki daha ayin 1ine kadar birlikteyiz neler olur tahmin edemiyorum.
    Onemli not: Kiz arkadasimin oldugunu biliyor.Bende onun yaninda kiz arkadasimla gorusuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 15 Ağustos 2019; 11:19:8 >

• Yarbay
    6636 Mesaj
    Ben evlenmeyi dusunmuyorum, kiz arkadasim da dusunmuyor, oldukca gereksiz bir sey. Eskiden sevgililer birlikte olabilmek icin evlenmek zorunda birakiliyordu ama artik o is degismeye basladi, bizim oyle bir gerekliligimiz yok. Evlenmek birlikteligi devlete ve tanidiklara duyurmaktan baska bir sey degil.

|
    |
  • Yarbay
    16177 Mesaj
    Benimde aklımda evlilik yok. İnsan bu şekilde daha özgür, rahat bir yaşam sürebilir diye düşünüyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

Evli olduğu halde sana yaklaşması zaten kocasına ihanet. Ancak senin de evli olduğunu bildiğin halde ilgiyi kesmemen hata olur. O da geçici bişeyler peşinde demekki. İki çocukla kocasını aldatıyorsa garipleri hizaya dizer.
    Bi de eskiiler "çalma kapıyı çalarlar kapını derler"
    Herkes kendine dikkat edecekki eşinden sadakat bekleyebilsin.

WARTIME kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bende düşünmüyorum. Çocuk yapmak onlara yıllarca bakmak yok bana göre değil o sorumluluğu almak istemiyorum.

Belki ilerde yalnızlık biraz zor olacak ama yapacak birşey yok. Evlilik 1 veriyorsa 10 götürüyor benim kendi gözlemlerime göre.

|
    |
  • Binbaşı
    1573 Mesaj

Kadin cidden hos biri ve karsi koyulamaz bir cazibesi ve isvesi var.Yani frenleyemiyorum.Unutmamak gerekir ki bir erkek kadinin izin verdigi yere kadar ilerleyebilir.
    Dediklerinde haklisin ama cidden cok zor yani

|
    |
    Cezdim34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Masal
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.