Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir gece ansızın şakkadanak diye çıkan türkçe yamalarınızın hastasıyız qnoops reiss. Ortamlarda şok etkisi yaratıyorsunuz. Elleriniz dert görmesin. Sağlığınıza duacıyız.
  • Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 3 Haziran 2019; 14:34:44 >
  • bu yamaları hep üst üste kuracağız dimi bir sıkıntı çıkmaz ?
  • retr0_ kullanıcısına yanıt
    Ortada bir suç olduğuna inanıyorsanız şikayet edin, suçtur çok ayıp demekle olmuyor değil mi. He bu arada diğer arkadaşlar daha bağış veya para almadılar, sadece tutar belirttiler. İsteyen alır, isteyen almaz. İsteyende şikaye eder, ama gerçekten eder. Kalkıpta burada emek koruyuculuğu ayaklarına girmez. Ayrıca benim mesajıma yanıt vererek konuşuyorsun, başka kimin üzerine alınmasını bekliyordun? Oyunun koleksiyon sürümü hariç en yüksek sürümüne sahibim ve kaça aldığımı nereden biliyorsun ? Hani emekten bahsediyorsun ya, burada şakşakçılık yapanların çoğu oyuna sahip bile değil. Ve tekrar diyorum benim mesajıma yanıt vererek konuşuyorsun, yani benim bahsettiğim konu üzerinde konuşuyorsun. Anlamayan ortada yani. Teşekkürler.
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Emeğin için teşekkürler.Oyunu bitirmiştim şimdi tekrar bitireceğim.Resident evil 2 remake de tekrar bitireceğim.Hocam tek başına olman seni daha rahat kılar baskı olmaz ve burada bekleyenlerde sana baskı uygulamazlar kimseyi dinleme kendin sevdiğin oyunları çevir gerisi umrunda bile olmasın, çok güzel iş yapıyorsun başarılarının devamını diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrmesports

Çalışıyor ben denedim.
    Teşekkür ederim. Oyunu şimdi kuruyorum o zaman ^.^
  • Teşekkürler @Qnoops hocam ellerinize sağlık
  • Senin için hobi olan bir şeyi yapmak için kimseden icazet almak zorunda değilsin ama en azından ben bu yamayı yapıyorum deseydin, diğer gruplar farklı bir proje yürütürlerdi, sonuçta aynı metni Türkçe'ye çevirmek için emek harcadı farklı insanlar. Bu egoyu anlayamadım dostum, sadece bildirseydin.
  • Vallahi ne diyeceğimi şaşırdım büyük bir sabır dirayet örneği göstermiş olmalısın. Tebrik ederim her oyuncu bu büyük emeği bilgisayarlarında saklayacaktır oyunu şimdi tekrar kurup oynama heyecanını bize verdiğin için teşekkür ederim.
  • Elinize sağlık.
  • Teşekkürler dostum, emeğine sağlık.
  • İmanPowerTR İ kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:20:54 >
  • Dostum harikasın. Allah razı olsun.
  • Bir de memlekette böyle ADAMlar var işte.
  • Şu adamı gömüp diğer guruba sahip çıkmalarının tek nedeni öbür gurubun küsüp yaptığı çevirileri bırakırlar korkusu.
    Özellikle Watch Dogs 2 iptal olur korkusuyla haksız yere bu adama saldıran onlarca kişi var forumda.
  • yalnız metro exodus muhteşem bir oyun olmuş çeviri kalitesi'de çok iyi 1 ayda muhteşem bir iş çıkarmışsınız gerçekten bravo
  • Helal olsun kardeşim normal şatlarda oynayacağım bi oyun değildi ama türkçe yama olunca insanın bi iştahi kabarmıyor değil koydum indirmeye ellerine sağlık
  • Teşekkürler dostum, emeğine yüreğine sağlık.
  • Geçen bi teşekkür yorumu yazmıştım da konuyu her gördüğümde gaza geliyorum hocam helal olsun
  • Emeğinize saglık teşekkürler.....
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.