Şimdi Ara

Binali Bey'e Protesto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Katıldığı bir etkinlikte ( sanırım opera ) protesto edilmiş. Eeee öyle akgençliğin evinde iftar açmaya benzemiyor, ancak 39 miting yaparak seçim propagandası yapabiliyorlar. Ekrem Bey gibi pazara girebilecekler mi acaba ?

https://odatv.com/vid_video.php?id=8G655

Salonda protesto yükselince, alttan vermişler mehteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 16 Mayıs 2019; 23:58:44 >

• kardeşim adamı protesto etmek oy kazandırmaz,aksine oy kaybettirir.
    yanlış yapmaya başladınız yine. Kemal bey de tıpkı Muharrem İnce nin general için onun aporetlerini sökeceğim gibi yanlış bir söylem yapıyor ve bu hatayı her defasında ısrarla yapıyor.
    evet YSK çok büyük adaletsizce bir karar verdi,ama YSK üyelerine çete denmesi halkta hoş karşılanmıyor.

CHP tek yapması gereken mağduru oynamak,bu kadar basit. tehdit ve protesto yapılabilecek en büyük hatadır
    Malesef herkes sizler gibi bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı değil. Ben her zaman konuştum konuşamayan kesimlerin konuşması sizi bitirecek korkma reyiz gider yerine biat edecek başka birisi gelir sizler için.

Peki pkk nın manisfestosunun ilk maddesini yerine getiren hükümet için bir iki sözün var mı ? Belki bilmiyorsun PKK nın isteklerinin ilki 8 yıllık tecritin kalkmasıydı. Kim kimin arkasında belli oluyor.

Fetöyü var eden sizlersiniz benim ne işim olur fetö ile. Madem bu kadar rahatsızsın fetöden neden hükümete araştırılsın denince hayır diyor. Buna ne diyeceksin ?

neyse zorlamayım seni.

Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.