Şimdi Ara

Binali Bey'e Protesto

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Katıldığı bir etkinlikte ( sanırım opera ) protesto edilmiş. Eeee öyle akgençliğin evinde iftar açmaya benzemiyor, ancak 39 miting yaparak seçim propagandası yapabiliyorlar. Ekrem Bey gibi pazara girebilecekler mi acaba ?

https://odatv.com/vid_video.php?id=8G655

Salonda protesto yükselince, alttan vermişler mehteri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 16 Mayıs 2019; 23:58:44 >

• Jacob Snell kullanıcısına yanıt
    Jacob Snell demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Snell

İmamoğlu'na seçimi kaybettirir böyle şeyler. Karşı tarafın istediği bu zaten.
    Hiç bir şey olmaz. Bu tarz protestolar iktidarın gücünü kaybetiğini, insanların artık korkmadığını, herkesin konuşacağını gösterir. Şiddet yok, vandallık yok, neyden mağduriyet çıkartacaklar ? Mustafa Kemal Atatürk lehine slogan atıldı diyebilecekler mi sence?
    kardeşim adamı protesto etmek oy kazandırmaz,aksine oy kaybettirir.
    yanlış yapmaya başladınız yine. Kemal bey de tıpkı Muharrem İnce nin general için onun aporetlerini sökeceğim gibi yanlış bir söylem yapıyor ve bu hatayı her defasında ısrarla yapıyor.
    evet YSK çok büyük adaletsizce bir karar verdi,ama YSK üyelerine çete denmesi halkta hoş karşılanmıyor.

CHP tek yapması gereken mağduru oynamak,bu kadar basit. tehdit ve protesto yapılabilecek en büyük hatadır
    Guest-ACF8F4F94 G kullanıcısına yanıt
    G Guest-ACF8F4F94 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Burada ve sosyal medyada yıllardır susuyordunuz ya şimdi konuşma fırsatı buldunuz ? Demi

Olay ne biliyor musun? Şu an ülkede akp muhalifi kim varsa bir şekilde arkanıza aldınız. Hdp lisi de ip lisi de saadetlisi de Fetocusu de hepsi arkanızda. Ve sayısal olarak bir gücünüz olduğunu hissettiğiniz an çemkirmeye başladınız.

Olay bu.

Alıntıları Göster
    Malesef herkes sizler gibi bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı değil. Ben her zaman konuştum konuşamayan kesimlerin konuşması sizi bitirecek korkma reyiz gider yerine biat edecek başka birisi gelir sizler için.

Peki pkk nın manisfestosunun ilk maddesini yerine getiren hükümet için bir iki sözün var mı ? Belki bilmiyorsun PKK nın isteklerinin ilki 8 yıllık tecritin kalkmasıydı. Kim kimin arkasında belli oluyor.

Fetöyü var eden sizlersiniz benim ne işim olur fetö ile. Madem bu kadar rahatsızsın fetöden neden hükümete araştırılsın denince hayır diyor. Buna ne diyeceksin ?

neyse zorlamayım seni.
  • inanılmaz hoşuma gitti,bu ve avarelerinin katıldığı her yerde bu tür eylemlerin olması lazım
  • İmamoğlu'na seçimi kaybettirir böyle şeyler. Karşı tarafın istediği bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Snell -- 17 Mayıs 2019; 10:48:15 >
  • herşeyçokgüzelolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacob Snell

İmamoğlu'na seçimi kaybettirir böyle şeyler. Karşı tarafın istediği bu zaten.
    Hiç bir şey olmaz. Bu tarz protestolar iktidarın gücünü kaybetiğini, insanların artık korkmadığını, herkesin konuşacağını gösterir. Şiddet yok, vandallık yok, neyden mağduriyet çıkartacaklar ? Mustafa Kemal Atatürk lehine slogan atıldı diyebilecekler mi sence?
  • 39 mitingi kendisi de yapamıyor, kendisi yapsın da vaatleri neymiş öğrenelim!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

39 mitingi kendisi de yapamıyor, kendisi yapsın da vaatleri neymiş öğrenelim!
    Tabi o da var. RTE nin yanında otobüste el sallayacak
  • kardeşim adamı protesto etmek oy kazandırmaz,aksine oy kaybettirir.
    yanlış yapmaya başladınız yine. Kemal bey de tıpkı Muharrem İnce nin general için onun aporetlerini sökeceğim gibi yanlış bir söylem yapıyor ve bu hatayı her defasında ısrarla yapıyor.
    evet YSK çok büyük adaletsizce bir karar verdi,ama YSK üyelerine çete denmesi halkta hoş karşılanmıyor.

CHP tek yapması gereken mağduru oynamak,bu kadar basit. tehdit ve protesto yapılabilecek en büyük hatadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 17 Mayıs 2019; 0:53:43 >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Çete konusunda size katılıyorum. Kılıçdaroğlu gaza gelip mi böyle şeyler söylüyor bazen anlamakta güçlük çekiyorum. Bu tavrı Ekrem İmamoğlu'na zarar verebilir. Misal daha önce akp adayına oy vermiş olduğu halde, chp adayına yönelen seçmene geri adım attırabilir. Haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 17 Mayıs 2019; 0:56:42 >
  • Kadir Mısıroğlu için başsağlığı mesajı yayımlayan zat... Her yerde protesto edilmelidir.
  • Samsun'da olmuş farklı bir olay daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Alıntıları Göster
    Burada ve sosyal medyada yıllardır susuyordunuz ya şimdi konuşma fırsatı buldunuz ? Demi

Olay ne biliyor musun? Şu an ülkede akp muhalifi kim varsa bir şekilde arkanıza aldınız. Hdp lisi de ip lisi de saadetlisi de Fetocusu de hepsi arkanızda. Ve sayısal olarak bir gücünüz olduğunu hissettiğiniz an çemkirmeye başladınız.

Olay bu.

• quote:

Olay bu.

Alıntıları Göster
    Aynısını senelerdir siz yapmıyor musunuz?

• quote:

Olay bu.

Alıntıları Göster
    Malesef herkes sizler gibi bana dokunmayan yılan bin yaşasıncı değil. Ben her zaman konuştum konuşamayan kesimlerin konuşması sizi bitirecek korkma reyiz gider yerine biat edecek başka birisi gelir sizler için.

Peki pkk nın manisfestosunun ilk maddesini yerine getiren hükümet için bir iki sözün var mı ? Belki bilmiyorsun PKK nın isteklerinin ilki 8 yıllık tecritin kalkmasıydı. Kim kimin arkasında belli oluyor.

Fetöyü var eden sizlersiniz benim ne işim olur fetö ile. Madem bu kadar rahatsızsın fetöden neden hükümete araştırılsın denince hayır diyor. Buna ne diyeceksin ?

neyse zorlamayım seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

neyse zorlamayım seni.

Alıntıları Göster
    Kandildeki köpekler gece gündüz neyi havliyor acaba. Seçimlerde kimin kazanmasını istiyor ? Hele bir de bakalım.

Hdp nin apaçık şekilde verdiği desteği nasıl acıkliyorsun? Ona da 2 kelam et.

Secimden önce ülke tv de Turgay Gülerin hdp sorularına ısrarla ben bilmem tanımam etmem gidin onlara sorun gibisinden üç maymunu oynayan ekrem imamoglunun seçimden sonra selo ya övgülerini nasıl açıklayacaksın?

Chp istanbul il başkanının sözlerine ne diyeceksin ?

Sen bunlara cevap ver ilk

• Falih rifki atay senmisin
  • Eğitimi yüksek, çağdaş kesim den oy alabildiklerini zannetmiyorum ki boşuna yoruyorlar bu adamı karşı tarafı fazla örselediler seçimin kazananı şimdiden belli.
    Mitingler yapılacakmış İstanbul'un heryerinde neyi anlayacaklar? Doları mı, işsizliği mi, enflasyonu mu?
  • quote:

Kandildeki köpekler gece gündüz neyi havliyor acaba. Seçimlerde kimin kazanmasını istiyor ? Hele bir de bakalım.

Hdp nin apaçık şekilde verdiği desteği nasıl acıkliyorsun? Ona da 2 kelam et.

Secimden önce ülke tv de Turgay Gülerin hdp sorularına ısrarla ben bilmem tanımam etmem gidin onlara sorun gibisinden üç maymunu oynayan ekrem imamoglunun seçimden sonra selo ya övgülerini nasıl açıklayacaksın?

Chp istanbul il başkanının sözlerine ne diyeceksin ?

Sen bunlara cevap ver ilk

Alıntıları Göster
    Cevap basit bahsettiğin şeyler bireysel görüşler, kişinin kendisini bağlar ama açılım süreci bir devlet politikasıdır ve bu ülkede yaşayan herkesi bağlar.

Bak bakalım bahsttiğin kişilerin yaptığı açıklamalardan dolayı bir kişinin burnu kanamışmıdır. Ama kolpa açılım süreci, pkk ile koskoca Türkiye Cumhuriyeti Devletinin masada pazarlık yapmasına neden olmuştur, haburda davullu zurnalı karşılama ile insanlar ile dalga geçilmiştir, valilere aman efendim pkk nın yaptığı yığınaklara göz yumun diyerek 1000 e yakın şehit verilmesine sebep olmuştur. Şimdi aponun tecritinin kaldırılması ile bu süreç yeniden başlamıştır. Zaten AKP ne zaman pkk yı bitirme aşamasına gelse, hemen can suyu projesi olarak açılım yapıyor.

25 yıl beraber yürüdükleri fetoyu meclise sokmak, öss sorularını bile vererek devlet kurumlarına doldurmakta bu ülkedeki tüm insanları bağlayan bir politikadır. Bu adamlara her istediklerini vererek 15 temmuzda 300 kişinin ölümüne neden olunmuştur.

İnsanlar faklı düşüncelerde olabilir, kafana uyar uymaz senin tercihindir. Ama devlet politikası olarak açılım süreci, irticaayı kadrolara yuvalandırmanın faturası bu ülkedeki herkese çıkıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.