Şimdi Ara

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
13
Favori
42.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forum bu kadar sessiz olduğuna göre demek kimse oynamıyor , indirmeye gerek yok o zaman :)
  • aa44 kullanıcısına yanıt
    Bence oynamaktan foruma giremiyorlar kardeşim. Baya baya iyi.
  • Bu sene çok siyah top çıkıyor iyi mi kötü bilemedim. Gümüş ü geçtim altın top oyuncularla bile oynamaya sıra gelmiyor
  • Kardeşim oynuyor ama izlerken ben kanser oldum.

Millet kaybederken lag cheat yapıyor oyundan kopunca da istatistiklere yenilgi geçmiyor. Konami de eli mahkum bunlara yaptırımda bulunamıyor.

Hangi birini şikayet edeceksin ki?
  • Merhabalar, pes 2019 myclub PC(steam) raporlamam gereken bir kullanıcı var. Acaba nereden rapor edebilirim?

Hileci bir arkadaş ve ismi " muhamedemirnaz "
  • requemares R kullanıcısına yanıt
    Buldum videoyu youtube 'da paylaştım ve rapor ettim.

Rapor etme linki:https://www.konami.com/wepes/2019/report/2019/eu/en/
  • Arkadaslar selam. Uzun zaman once PES’e baslamis olsamda ( PS2 ) myclub modunda oldukca yeniyim.

Ilk once takimi kurunca fischer la basladim , sonrasinda maliyet sorunu nedeniyle Fernanda Santos a gectim . Maliyeti 615 e cikarsamsa biryerden sonra yetmedi. Futbolcularimi oynatamiyorum diye dun ayin son gunu surekli menajer degistigi icin listedi L. Roman yada Guardiolayi 840 lik maliyetini ve oyun tarzini goz onunde bulundurarak aldim. Santos ta defans benimde manuel kademeye girmeyi yeni yeni yapmaya baslamamdan oturu cok acik veriyordu. Ya cok atiyorsunuz yada cok yiyorsunuz bilemiyorum ben bi turlu oturtamadim. Illallah ettim desem yeridir.

L. Roman ile oynayaniz var midir ? Soylenebilecek ‘ yaparsan iyi olur ‘ denilebilecek tuyolar ? Gelismis ayarlari ne yapmali mesela ? Konu hakkinda iyi kotu dusuncelerinizi paylasabilirseniz sevinirim.

Birde mac vs gibi bir yol ile bonuslari kullanmanin disinda takim maliyeti arttirmanin bir yolu var midir ?

Roman i alip takimi tekrardan yerlestirince takim gucu 3000 i gecti.

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]
    PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

• Beyler şu takim gucu nasil oluyodu 3 yildiz vs benim takim gucum 1500 rakip 2500 nasil is bu biri bilgi versin
  • arkadaslar my clup 19 da SİM de etkili oyuncu tavsiyesi veririmsiniz 18deki elkeson kean vs adamlar bu sene iş yapmıyor
  • hazz176 H kullanıcısına yanıt
    Sanki 300 maçtan sonra filan açılmıştı. Sadece Roman kilitli şuan o da kaç maçta açılıyor bilmiyorum.
  • yakko_22 kullanıcısına yanıt
    Rakip aratırken takım gücüne göre aratmalısın ki o da 3 lvl olsun.
    3 lvl aralığı 1500-1899 olması lazım, o yüzden 3 lvl oynayacaksan 1899 a yakın bir takım kurman senin için daha avantajlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector_mania

Rakip aratırken takım gücüne göre aratmalısın ki o da 3 lvl olsun.
    3 lvl aralığı 1500-1899 olması lazım, o yüzden 3 lvl oynayacaksan 1899 a yakın bir takım kurman senin için daha avantajlı olur.
    Bu 3 level dedigin sadece gumus toplardan olusan oyuncularmi ayrinti verirmisin kardesim
  • Arkadaşlar, feci bir bağlantı sorunu yaşıyorum. Neredeyse oyunla aramda 1 saniye gecikme var. Ve hep böyle gibi. Az önce 270 derece olan birisi beni maymuna çevirdi resmen :) Bu sorun sadece bende mi yoksa genel bir Konami sıkıntısı mı bu? TTNET sorunu mu benden mi kaynaklanıyor Konami'den mi çözemedim bir türlü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi My.974 -- 27 Mart 2019; 17:53:25 >
  • Dostlar...128 ssd var , 500 hdd var..Oyun hdd de kurulu.
    240 lık ssd ilave edip windowsu ona kuracağım...
    Oyun bu durumdan nasıl etkilenecek... Tekrar indirme gibi bir durum olacak mı acaba ?
    Ayrıca myclup ı hesaba bağlamak mı gerekiyor sıfırlanmaması için ..Bilginiz var mı ?
    Yardımcı olursanız sevinirim ..
  • yakko_22 kullanıcısına yanıt
    Siyah da olabilir, gücü artmış gümüş bronz da önemli olan 80-86 bandındaki oyuncularla ilk 11i oluştururken takımının genel gücünün 1900u aşmamasi. O yüzden benim ve çoğu kişinin yaptığı yedekleri mümkün oldukça beyaz oyunculardan oluşturmak ve ilk 11deki oyuncuları da o hafta formu A veya B olanlardan bi takım kurmak.
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 1 Nisan 2019; 20:22:22 >
  • Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Kablolu bağlan.ps4 iternet ayarların da otomatik olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Kablolu bağlan.ps4 iternet ayarların da otomatik olsun
    Konunun PS4 konusu olduğunu bilmiyordum. Ben PC den oynuyorum. Ethernet kablom her zaman takılı.

Edit: Şimdi gördüm yanlış konuya gelmişim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şem-i Ruhsar -- 1 Nisan 2019; 20:21:58 >
  • beyler menejer alamıyom hep kilitli bir sürü oyuncu aldım ama oynatamıyorum yardım edin lütfen
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.