Şimdi Ara

PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
390
Cevap
16
Favori
40.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 121
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 3 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 16
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kalel99 (23 mesaj) Dismoor (19 mesaj) burilk (18 mesaj) Bori Khan (16 mesaj) fuleCo (15 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (151 mesaj) Mobil (191 mesaj) Tablet (6 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (37 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> PES 2019 [ MYCLUB ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1120 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BVBLİFE -- 31 Ağustos 2018; 10:41:34 >

|
    |

• Myclup,bu sene önceki yıllara göre berbat durumda.Normalde en az 4 ay ,fazladan coins alanlar hariç,kimsenin çok fazla iyi oyuncu bulamaması gerekirken Maradonalar ,haftanın oyuncuları 95 ovlu Mpabbeler havada uçuşuyor.Hele bir de aynı iyi oyuncudan 3 kere çıkınca diğer ikisini,oyuncularınıza antrenör yapıyorsunuz ve böylelikle 100 ov Ronaldolar,Neymarlar oluşturabiliyorsunuz!

Demo güzeldi ama myclup çıktığında oyunun tuhaf bir halde olacağından emindim.Demoda düzelmiş gibi gözüken 2018 deki top kapamama sorunu devam ediyor.Kareye bas, x e bas nafile...Tiki taka manyakları ,top vermiyor ve sonunda golü yiyorsunuz.

Sonuç olarak kısıtlı tek veya 2 taktik dizlişle sınırlandırılan myclup yine keyif vermedi.3 vs 3 oynayayım dedim ,onda da hep uzay kadroları geldi.En iyisi ara sıra 1-2 online klasman oynayıp yetinmek...
    4. maçım 4. mağlubiyetim
    4 türk ile oynadım
    ilk iki maç oynadığım rakipleri çok centilmendi
    3. maçta bir arkadaş geldi isim vermeyeceğim sanırım galibiyete çok ihtiyacı vardı sürekli kayarak oynadı kazandı yinede tebrik ediyorum
    ama son maçta yelken0723 olacak bilmem ne evladı öne geçip sürekli starta bastı gol ttı starta bastı,kaçırdı yine aynı starta bastı küfürü yedi benden engellenmiyim diye ps4 üzerinden yazmadım
    bu ergenler ile başımız belada keşke şu oyunu 1000 tl civarı yapsalar da şu aşağılık herifler alamasalar
    artık iyice nefretlik geldi yazık alt tarafı oyun
    Bak arkadasım herkes sana kadronu attı kim kimdir biliniyor zaten burdaki coğu arkadaş tanır beni yani boş yapma sırf senin gibi insanlar yüzunden forumdan uzaklaştık turnuva düzenlerdik buldugumuz genc yeteneklileri paylaşırdık artık kendi aramızda oynuyoruz.

Sayfayı kirletmeye gerek yok herkes karakterini görmüstur muhattabım degilsin artık.
    Sifo5510 nickli arkadas , az once seninle karsilastik ve 3-1 den maci cevirerek 4-3 kazandin , oncelikle bunun icin tebrik ederim seni ancak one gectikten sonra macin son 10-15 dakikasinda yalnizca top cevirdin ya da en hizli adamlarinla tum sahayi kosturup vakit gecirdin. Yukaridaki mesajinda oyundan keyif almaya calistigini yazmissin , cok merak ediyorum da bu sekilde oyundan gercekten keyif alabiliyor musun? Psnden mesaj atmaya calistim ancak mesajlasmayi kapatmissin muhtemelen kufur yememek icin o yuzden ancak buradan yazabiliyorum sana . Gerci iyi de oldu en azindan forumdaki arkadaslar da gorsunler ve sayet seninle eslesirlerse nasil biriyle oynayacaklarini bilsinler...
  • Yarbay
    3830 Mesaj
    Kesinlikle yine momentum var oyunda. Yazık emeklere. Emek hırsızı Konami.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1071 Mesaj

1)pes19 da sorunsuz online maç oynayabiliyoruz 2)oynanış olarak demoya değilde pes18 e daha çok benzettim bu konuda farklı yorumlarda olabilir 3)myclubda klasman yerine sıralamalı maçlar yapıyoruz sistem haftalık sıralama puanlarına göre bizi farklı klasmanlara atıyor ve ödüller veriyor 4)myclubda oyunun henüz başında olmamıza rağmen uçuk kadrolar görüyorum denge konusunda geçmiş yılları arayabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ibrahimtonbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4703 Mesaj
    Myclup,bu sene önceki yıllara göre berbat durumda.Normalde en az 4 ay ,fazladan coins alanlar hariç,kimsenin çok fazla iyi oyuncu bulamaması gerekirken Maradonalar ,haftanın oyuncuları 95 ovlu Mpabbeler havada uçuşuyor.Hele bir de aynı iyi oyuncudan 3 kere çıkınca diğer ikisini,oyuncularınıza antrenör yapıyorsunuz ve böylelikle 100 ov Ronaldolar,Neymarlar oluşturabiliyorsunuz!

Demo güzeldi ama myclup çıktığında oyunun tuhaf bir halde olacağından emindim.Demoda düzelmiş gibi gözüken 2018 deki top kapamama sorunu devam ediyor.Kareye bas, x e bas nafile...Tiki taka manyakları ,top vermiyor ve sonunda golü yiyorsunuz.

Sonuç olarak kısıtlı tek veya 2 taktik dizlişle sınırlandırılan myclup yine keyif vermedi.3 vs 3 oynayayım dedim ,onda da hep uzay kadroları geldi.En iyisi ara sıra 1-2 online klasman oynayıp yetinmek...

• Binbaşı
    1020 Mesaj
    4. maçım 4. mağlubiyetim
    4 türk ile oynadım
    ilk iki maç oynadığım rakipleri çok centilmendi
    3. maçta bir arkadaş geldi isim vermeyeceğim sanırım galibiyete çok ihtiyacı vardı sürekli kayarak oynadı kazandı yinede tebrik ediyorum
    ama son maçta yelken0723 olacak bilmem ne evladı öne geçip sürekli starta bastı gol ttı starta bastı,kaçırdı yine aynı starta bastı küfürü yedi benden engellenmiyim diye ps4 üzerinden yazmadım
    bu ergenler ile başımız belada keşke şu oyunu 1000 tl civarı yapsalar da şu aşağılık herifler alamasalar
    artık iyice nefretlik geldi yazık alt tarafı oyun
  • Yarbay
    7930 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fuleCo

dün melo için 11 tl ye 250 coin aldım ilk top çevirmede meloyu buldum ronaldo lu rakip geldi melo ile ronaldoya markaj verdim adım attırmadı topları otomatik kaptı tüm pas aralarına girdi defansif olarak takımı üst seviyeye taşıdı
    Hocam 11 TL vermiş olmanın psikolojik etkisi o geçer birkaç maç sonra.

• Binbaşı
    1823 Mesaj

Bak arkadasım herkes sana kadronu attı kim kimdir biliniyor zaten burdaki coğu arkadaş tanır beni yani boş yapma sırf senin gibi insanlar yüzunden forumdan uzaklaştık turnuva düzenlerdik buldugumuz genc yeteneklileri paylaşırdık artık kendi aramızda oynuyoruz.

Sayfayı kirletmeye gerek yok herkes karakterini görmüstur muhattabım degilsin artık.

|
    |
    Dismoor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    Sifo5510 nickli arkadas , az once seninle karsilastik ve 3-1 den maci cevirerek 4-3 kazandin , oncelikle bunun icin tebrik ederim seni ancak one gectikten sonra macin son 10-15 dakikasinda yalnizca top cevirdin ya da en hizli adamlarinla tum sahayi kosturup vakit gecirdin. Yukaridaki mesajinda oyundan keyif almaya calistigini yazmissin , cok merak ediyorum da bu sekilde oyundan gercekten keyif alabiliyor musun? Psnden mesaj atmaya calistim ancak mesajlasmayi kapatmissin muhtemelen kufur yememek icin o yuzden ancak buradan yazabiliyorum sana . Gerci iyi de oldu en azindan forumdaki arkadaslar da gorsunler ve sayet seninle eslesirlerse nasil biriyle oynayacaklarini bilsinler...

• Binbaşı
    1609 Mesaj
    arkadaşlar oyunda pes league ve klasman maçları kalkmış. bunun yerine ikisinin karışımı şeklinde haftalık lig gelmiş. bunun işleyişi şu şekilde. ilk 10 maçınızın sonunda sizi bazı oyuncularla klasmana yerleştiriyor. burada oyuncu sayısı belli. o oyuncularla hafta boyu lig şeklinde sıralamaya girmeye çalışıyorsunuz. ona göre ödüller alıyorsunuz. mesela 12. klasman ödülü 20.000 gp'den başlıyor. tahminimce yükseldikçe bu artacaktır. puan olayı ise sizin sıralamaya dayalı maçlarınızın sonucuna göre her maçta değişiyor.

ayrıca malesef haftalık sim kupasını 2 taneye indirmişler ve geceye almışlar.
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

Hocam gp kasmak lazım oyuncu almak için. Offline modda takıl. Gp birikir. Biriktirdikçe ya oyuncu al ya da iyi bi ajan gelmesini bekle.

Millet coins alıp kurmuştur o kadroları. Yoksa 2 günde imkansız.

Bence ortalama bi kadro kurup online oynamak daha eğlenceli. Offline sıkıcı olur bi süre sonra. O yüzden kasmadan elindekilerle oyna. Birikenlerle de iyi oyuncu gelirse yavaş yavaş takviye yaparsın as kadrona.

|
    |
    saner08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5832 Mesaj

Güzel kadroymuş. Helal olsun yapana

|
    |
  • Binbaşı
    1823 Mesaj

Adam guzel kadro yapmıs helal olsun

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Zoruna gidenin borusuna gitsin.

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Ekran resminde iyi dileklerini mi belirttin ? Oynamayı bilmiyorsanız oynamayın arkadaş. Ben yenilince kabul ederim, kimseye de ağzımda salyalarla saldırmam.
    Belli ki bu oyunun çirkeflerindensin, engelledim zaten, uğraşamam çocuklarla

|
    |
  • Binbaşı
    1823 Mesaj

Adama ayı demissin bir ... bilmiyorsun demişsin parayla yada gpyle adam kadro kurmussa sana ne senmi verdin parasinı hazmedemiyorsan oynama.

Git sokakta birine soylede bu soylediklerini azının ortasına yapıştırsın bi tane sonra kendi kendine ögrenirsin efendi gibi konuşmayı efendi gibi sorsaydın mactan sonra tebrik etseydin adami ölmezdin heralde ama efendi olurdun

|
    |
  • Yüzbaşı
    709 Mesaj
    Eğlenmek için maç yapıyorsunuz, maçın sonunda birbirinizi yiyorsunuz Nasıl bir psikolojiyle oyun oynuyorsunuz anlamadım ki. Yenilin veya yenin ne olacak? Amaç bu değil mi zaten abi manyak mısınız

Bir maç yüzünden adamlar PSN hesabından olacak şaka gibi
    |
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj
    Beyler burda bildiklerimizi paylaşmayalım herkesi katmıyorum ama bu şekilde terbiyesizlik yapanların faydalanmasını istemiyoruz grup olarak. Kendi aramızda grupta konuşalım bırakın kötü söz sahibine aittir bırakın kendi kendine yazsın görmeyin onu. Arkadaşımız oynamış hakkıyla yenmiştir. Nokta.

|
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj

Evet aynen dediğin gibi yapıyoruz parayı basıp oyuncuyu alıyoruz ne oldu zorunamı gitti? Parayı basar seni alırım ve satmam anladın mı Disko topu?

|
    |
  • Yarbay
    10357 Mesaj
    Oyun on numara oyun pin pon fifaya on basar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    893 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Bu mesaj silindi.
    Ben lag hilesi yapmayı bilsem video yapar YouTube'a koyarım ki

Tüm dünya öğrensin, lag hilesi iyice ele ayağa düşsün, Konami de bu hileyi önlemek için ciddi çalışmaya başlasın diyerek.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.