Şimdi Ara

Osmangazi köprüsü bayramda ücretsiz değilmiydi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • köprüde bayram ücretsiz, dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz...
  • Valla ucuzmuş. İlk açıldığında 95 liraydı. Bu arada devletin otoyolları ve köprüleri ücretsiz. Peki bu yollar neden ücretli? Demek ki devletin değilmiş. Demek ki din de bir yere kadarmış di mi? Bizim Allahımız var ama para Allahsız demek ki.
    Tabiiki istendiğinde bedavada olabilir ama bayram namazından önce geçtiğiniz için sizden para kesmiş olabilirler. Sonuçta köprü halkın değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sepulnation -- 21 Ağustos 2018; 10:12:45 >
  • Sadece, Demirel ile Özal zamanında yapılan köprüler ve yollar beleş.
  • Arkadaşın dediği gibi bayram çoşkusunu 71 tl verdikten sonra yaşamak ücretsiz. Tabii çoşku moşku kalırsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: profpide

köprüde bayram ücretsiz, dilediğiniz gibi kutlayabilirsiniz...
  • Hiç bir bayram ücretsiz olduğunu görmedim duymadım, sabah uyku mahmurluğu olmasın çok temenni edince ışıklı tabelada onu görür gibi olmuş herhalde.
  • Değildi. Hiçbir zaman da olmadı.
  • Kgm ye ait otoyol ve köprüler ücretiz.
  • İca işlettiği köprü ve yollar ucretli. Özel sektör zaten bayramda biraz doluluk sağlıyor. Yıllık geçiş garanti var siz ödemezseniz biz ödüyoruz.
  • Keşke siz ödemeseydiniz nasılsa cep birliğiyle hep birlikte ödüyoruz.
  • Seçim öncesi o köprü niye ücretsiz değil diye eleştirenlere, aslında daha büyük kabahat olan yap işlet devret olayını cevap olarak vermişlerdi, sonra da ona da bi yol bulacağız demişlerdi. Ama bulamadılar demekki.
    Bulsalar ne bulurlardı. Parayı vatandaş direk cebinden vermezdi de endirek olarak ondan alınan vergiden öderlerdi. Ama vatandaş hükümetin 16 yıllık yapmacık istikrarı olan ekonomik düzenini kurtarmaya çalşmakla meşgul odluğundan köprüyü de ayrıca kurtaramadı.
  • Yap islet devret bunlar bildigim kadariyla da ucretli.cunku bu projeleri yapan firmalar zaten boyle zamanlar da para kazaniyorlar antlasmalar bu sekilde.zaten bedava olacak olsa sirketler yatirim yapmaz devlet de tek basina ustlenmez
  • Özel sektöre ait olunca böyle oluyor tabi.3. köprüde ücretli
  • Para lazım, bu yıl kapalıyız
  • Ben 2 gün önce geçtim, köprüden önceki tabelada gayet net bir şekilde renkli ve büyük harflerle ücretlidir yazıyordu.
  • Köprü bizim değil ki
  • paran yoksa geçme bu kadar basit. saçma sapan konular açmaya bayılıyorsunuz. git körfezi kullan sana osmangazi köprüsünü zorla kullandıran yok ki..
  • Sabaha karşı 5 gibi Osmangazi köprüsünden geçtim
    Köprüye gelmeden önce büyük ışıklı tabelada Osmangazi köprüsünün bayram süresince ücretsiz olduğu yazıyordu

Köprüden geçtim , yoluda kullandık
    71 ve 19 TL leri ödedik hgs ile
    Hatta önümde bir araç nakit verdi para üstü aldı

Nasıl iş bu ;) ??

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.