Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.160
Cevap
142
Favori
1.356.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hamsiman

excerius güzel dedin bende bugün biraz keçeleme işini yaptım .

Aklınızda olsun sanrufların tahliye borularının ucunda bir tıpa var bu arka tamponun içinde bu günlerde bakın ve bunu temizletin aksi halde içeri su alması kaçınılmaz olur. Bugün öğrendiğim bir tecrübe..slamlar.

kesilmiyor sesler vallahi ataşehir'in parke yolunda çıldırıyorum renault'a , kimsenin arabası bu kadar gürültü yapmıyor

benim araba cam tavan sadece ondada böle tıpa falan var mıdır?

• Arkadaşlar laguna vardı sattım şimdi Scenic II 1.6 almayı düşünüyorum Alırken özellikle nelere dikkat etmem lazım yardımcı olursanız sevinirim Birde LPG taktırsam uyum sağlar mı? TEŞEKKÜRLER
  • Bu arada unutmadan yazayım.Benim havalandırma fanı rezistansı 240 ytl ye maloldu
  • arkadaşlar ben de bu sıralar scenice taktım.ben de 80 hp lik dizel authentuge modelini düşünüyorum.ancak motor konusunda çekincelelerim var.biraz daha kendimi zorlayıp 100 hplik expression modelini mi alayım.bir de bu araçlara cruise control takılabilyor mu?en üst model olan previllige modelinde var ama alt modellerde yok.daha alt modellere sonradan takılabiyor mu acaba?selamlar
  • evet dostlar,
    ben de bugün itibari ile scenic II privilage 1.5 dci 100 HP acılır tavan siparişi verdim. Bu aralar scenic alan arkadaşlar var ise fiyat karşılaştırmak isterim. Ben oyakbanktan yarısına kredi kullanarak 43500 ytl ye aldım aracımı. fiyat için ne dersiniz?
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Güle güle kazası belasız kullanırsın inşallah. 100 Hp dizel için fiyat normal bence. Sonuçta scenic bu parayı sonuna kadar hakeder merak etme.
    quote:

Orjinalden alıntı: xyline

evet dostlar,
    ben de bugün itibari ile scenic II privilage 1.5 dci 100 HP acılır tavan siparişi verdim. Bu aralar scenic alan arkadaşlar var ise fiyat karşılaştırmak isterim. Ben oyakbanktan yarısına kredi kullanarak 43500 ytl ye aldım aracımı. fiyat için ne dersiniz?
  • Grand Scenic Privillege + Cam tavan 1.5 dci 45.400 ytl takasla alındı.
  • slm arkadaslar bizde bu pazartesi 2005 model Scenic Privillege triptonik lpgli 30000km de 27250ytl ye arac aldık. Fiyat sizce nasıl? bide arac donanım olarak çok iyi... Ama bir sorun var şu dikiz aynasının arkasından bir ses geliyor tam olarak neden geldigini çözemedim sizce nedendir? Ya kendiliginden kararan iç dikiz aynasından yada otomatik yagmur sileceginden böye sorunla karsılasan oldumu?
  • o gelen ses dijital klimanın sıcaklık sensöründe bulunan küçük bir fandan geliyor çok ses çıkarmıyorsa kafanıza takmayın. 200-300 arası bir şey istiyorlar bildiğim kadarıyla.
  • slm arkadaşlar scenic II priv. deri koltuklu ısıtma stnadrt mıdır,ben ısıtmayı bul
    amadım bilen varsa söylesin ltf.
  • arkadaslar 4 gunluk bayram tatılınde scenıcımle aydına gıttım.istanbulda totalden fulledım depoyu almaz olaydım aydına varmadan benzın bıttı ve ıcınde sumu vardı artık bılmıyorum araba 0 performans ve asırı tıtreme ben bujilerden sandım ama degılmıs dırek total den mıs aydına varınca opetten tekrar aldım. ve arac kendıne geldı.bır daha total mı yanından gecmem.bır de gecen yaz gıttıgımde aydına opetten fullemıstım. 670 km yol ıcınde benzın dahı kalmıstı. ama totalden aydına zor vardık. donuste opetten fulledım artık ıstanbula kadar geldık . ıcınde hala benzın bıle var. sıze tavsıyem zorda kalmadıkca totalden almayın bıde renault totalı tavsıye edıyo bu ne bıcım ısdır.

aracım: 2000 model scenıc bva 1.6 automatıch 110 bg
  • Şimdiye kadar 1 kez total den benzin aldım sadece şehiriçi kullandım hemen hemen herzamanki kadar yol yaptım. Aldığınız ibayi ile ilgili bir problem olabilir. Ben benzini genelde Shell den arasıra PO den alırım. Şehir içi şehir dışı yakıt farkı son 5 yıldır görmedim. Ancak yıllar önce bir kez hiç almadığım bir yerden benzin almıştım. Araba Lada Samara idi ve normalin yarısı kadar yol gidebilmiştim. Arabada stop etme, tekleme vb bir sürü problemde cabasıydı erken bittiğine şükrettim bile desem yeridir. O gün bu gündür bilmediğim yerden mecbur kalmadıkça benzin almam. Marka değil bayi seçerim genelde.
  • slm arkadaşım Konuyla alakası yok ama totalde yaşanılan problem sadece benim başıma geldi diye biliyordum kdz ereğliden istanbula giderken benzin aldık totalden biz yolda kaldık depoyu söktürdük ve deponun dip kısmı tamamen su idi. Neyse kurtulduk derken istanbulda tekrar benzin aldık ama nerden gene totalden amcam ısrarlarımı dinlemedi ve gene suya para verdik. Belki istasyon sahibinden kaynaklanıyodur ama hep hırsızlar totaldemi..
  • Totalden prensip yaptım hiçbir şekilde yakıt almıyorumm. hatta bu benzinlikte durmuyorum bile...
  • quote:

evet dostlar,

bu araca ben de taktım kafayı ancak kampanya indirimiyle fiyatı 47.430 gözüküyor. Bu fiyata nerden aldınız acaba?
  • fiyatı kavacık renault tan aldım, sadık bey ile görüsebilirsiniz ancak aynı aractan var mıdır, aynı fiyatı verebilirler mi bilmiyorum? bilgi paylaşımında bulunursanız sevinirim görüştükten sonra...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyline -- 26 Aralık 2007; 11:29:46 >
  • Dediğin bunlardan hangisi acaba? Kavacık diye ya da Kavacık'ta bir bayii bulamadım. Varsa telefonunu da yazabilirmisin?

Teşekkürler

Yetkili Satış ve Servis Noktaları
    ACAR MOT. ARÇ. SAN. VE TİC. A.Ş. - BAYRAMPAŞA
    ASF OTOM. LTD. ŞTİ. - KARTAL
    BAĞDATLILAR OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - BAHÇELİEVLER
    BEHÇETOĞULLARI OTOM. TİC. LTD. ŞTİ. - ZEYTİNBURNU
    BİKA SERVİS OTO ONARIM VE YEDEK PARÇA TİC. LTD. ŞT - AVCILAR
    ÇETAŞ OTOM. AKARYAKIT TİC. A.Ş. - BAĞCILAR
    DETAY OTOM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - ÜSKÜDAR
    FLASH NAKİL VASITALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - EYÜP - EYÜP
    GÜNERLER OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - ÜMRANİYE
    GÜVEN ALTAN MOT. ARÇ. TİC. LTD. ŞTİ. - MALTEPE
    HEDEF OTOM. TİC. SAN. A.Ş. - BAKIRKÖY
    HEDEF OTOM. TİC. SAN. A.Ş. - ZEYTİNBURNU
    KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOM. SAN. VE TİC. A.Ş. - KADIKÖY
    MAİS A.Ş. ANADOLU ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ - MALTEPE
    MAİS A.Ş. İSTANBUL BOĞAZİÇİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ - ŞİŞLİ
    SULTAN OTOM. TİC. A.Ş. - SULTANBEYLİ
    TUZCUOĞLU OTOM. SAN. VE TİC. A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA
    ZENGİNLİ OTOM. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - GÜNGÖREN
    Satış Noktaları
    ASF OTOM. LTD. ŞTİ. - TUZLA
    BİKA SERVİS OTO ONARIM VE YED. PARÇA TİC. LTD. ŞTİ - BÜYÜKÇEKMECE
    GÜVEN ALTAN MOT. ARÇ. TİC. LTD. ŞTİ. - KADIKÖY
    KEMAL TEPRETOĞULLARI OTOM.SAN. VE TİC. A.Ş. - KADIKÖY
    MAİS A.Ş. İSTANBUL BOĞAZİÇİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ - BEYKOZ
    MAİS A.Ş. İSTANBUL BOĞAZİÇİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ - ŞİŞLİ
    TUZCUOĞLU OTOM. SAN. VE TİC. A.Ş. - GAZİOSMANPAŞA

• Siz internet sitesindeki rakamlara pek takılmayın gidin bayiler ile görüşün. Hiç inanamayacağınız fiyatlar verebiliyorlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: nenonih

quote:

evet dostlar,

bu araca ben de taktım kafayı ancak kampanya indirimiyle fiyatı 47.430 gözüküyor. Bu fiyata nerden aldınız acaba?
  • MAİS A.Ş. İSTANBUL BOĞAZİÇİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ - BEYKOZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: kir-pi

Siz internet sitesindeki rakamlara pek takılmayın gidin bayiler ile görüşün. Hiç inanamayacağınız fiyatlar verebiliyorlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: nenonih

quote:

evet dostlar,

arkadaş haklı.renaultun pazarlama taktiği.fiyatı şişirip şişirip satmaya çalışıyoryan.kampanya fiyatlarına aldanmayın.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.