Şimdi Ara

Cepteteb 100 tl alışverişe 20 tl indirim 27.01.2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
34
Favori
26.690
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teb kampanya katılım uzun numarası. Direk 4616ya sms atıp ücret ödemeyin (telekom ve vodafone ücret almıyor, turkcell 49 kurus alıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurgencx -- 27 Ocak 2018; 23:30:10 >
  • Yahu şu müşteri hizmetlerini arayıp birleşip birleşmiyor mu diye sormayın !!!

Adamları neden uyandırıyorsunuz ?

Birleşiyor işte...
  • Onceki kampanyalarda Mesaj gelmeyince katılım yapılsa bile puan veya indirim yansimamisti.
  • Şu mesaj geldi
    Kampanya: Degerli musterimiz banka kartiniz ile 22 Ocak-28 Subat 2018 arasi toplamda yapacaginiz 100TL ve uzeri alisverisinize 20TL indirim kazanabilirsiniz.Indirim 05 Mart 2018'de yansitilacak olup kampanyaya katilmak icin HARCA yazip 4616'ya SMS gonderiniz.SMS istemiyorsaniz IPTAL yazip 2941'e gonderebilirsiniz. Mersis: 0876004342000105 B001

• Bana mesaj gelmedi yinede mesaj attim. Kampanya katılım talebiniz alınmıştır dedi.
  • Gg ile birlesirse efsane olur
  • onurgencx kullanıcısına yanıt
    arkadaşım sms hakkımın olmasına rağmen dediğin numaraya harca yazıp gönderdim 50 kuruşa yakın param kesildi turkcell faturasız hattımdan , bilginiz olsun beyler
  • Kampanya şartlarında ne yazıyorsa odur. Ekran görüntüsü akın ve alışverişi yapın. Aradığınız temsilcide kampanya şartlarını okuyup cevap veriyor. Nasıl anlıyorsa öyle cevap veriyor. Emin olun sizden daha zeki değil. Şartları okuyun aksi bir hüküm yoksa her türlü kombo olur. Şunları aramayın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lethero

Bana sms gelmeden mesaj attım kampanyaya kaydınız alınmıştır diye cevap geldi.

Daha önce böyle yapanlar da katıldı ve sms aldılar ama ilk sms gelmediği için puan yatmadı. Harcama yaptıysanız bekleyin. Harcama yapacaksanız biraz araştırın bence.
  • Bana da mesaj gelmiş de neden yazdım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzunEsmer

GittiGidiyor ile birleşir mi acaba ?

Bkz. 3. mesaj ve cevabı
  • Banada geldi. 150/50 yapar gittigidiyorda önümüzde ki ay 150/30 hesap bulduk mu 180/80

• gg 20 tl indirim de tanımlamış. dadından yenmez..
  • hayalperestgen kullanıcısına yanıt
    Turkcell uzun ve kısa numara ayırt etmeden ücret alıyor, tt ve vodafone almıyordu. Demek değiştirmemiş. Ben tt kullanıyorum sms paketinden düşüyor. Mesajı değiştiriyorum tşkler uyarı için
  • Uzun noya vodaynan sms attim, kampanyaya katiliminiz alindi didi.

Gg 30tl kupon, %20, 20tl indirim

180-30-30-20 indirim ile 100tl. %40-45 indirim. Kombo olursa dadindan yinmez bee
  • bu tebi çok seviyorum gerçekten güzel kampanyalar yapıyor da arkadaş neden detaylandırmıyorsun hep aynı şey
  • Kampanya mesajı gelmedi. Başvuru yapmıştım talebiniz alındı şeklinde SMS geldi. Emin olamayıp aradım m.hizmetlerini. Sadece SMS gelen müşteriler faydalanacak dedi. Kampanya kaydınız alınmıştır şeklinde SMS gelmesi önemli değil, sistem yükleme yaparken kime mesaj gönderdiğini dikkate alıyor dedi...
  • Turkcellde 0 bakiye var, msj atamadım

Zaten kişiye özel olma durumu varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmucit -- 27 Ocak 2018; 19:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

artıway: Kupon kodu ve indirim çeki kullanımında bonus verilmemektedir.

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    banka kartı taksit yapabiliyor mu? yapmıyor bence.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.