Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
14
Favori
38.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • havale bekleyen sipariş vardı. risk budur dedim gönderdim ama büyük ihtimalle iptal olacak
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    biz beğendik
  • Kampanya bittimi eski fiyat sitede suan.
  • sipariş iptal edildi. ne kadar saçma sapan iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Kampanya bittimi eski fiyat sitede suan.

bıttı bıtsınde yanı daha aldıklarımızı yollamadılar beklıyoruz
  • kampanya bitmiş keşke mağazadan teslimat açıp 3 gün sonra alsaydım
  • Tedarikte hala 2 kargomda gelmezse thh ye gidecem
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Eeyore benim de iptal oldu ama diğer ürünle ne alakası var ki? Sadece o ürünün tedarik edilemediği bilgisi var bana gelen mailde. 11 ürün aldım, 1'i yok diye hepsini iptal edecek halleri yok.

Telefonla arayıp sordum mağazaya doğru kargoya veriliyo ürünler denildi. Mağazadan teslim istemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andruil

Eeyore benim de iptal oldu ama diğer ürünle ne alakası var ki? Sadece o ürünün tedarik edilemediği bilgisi var bana gelen mailde. 11 ürün aldım, 1'i yok diye hepsini iptal edecek halleri yok.

Telefonla arayıp sordum mağazaya doğru kargoya veriliyo ürünler denildi. Mağazadan teslim istemiştim.

Telefon ettim ben de hocam nemo temin ediliyorsa yollansın diye. Bakalım...
  • Çok üzüldüm kampanyanın bitmesine bu meretlerin ufağı bile çok para oluyor kızımda bunları çok seviyordu girdim ki fiyatlar yükselmiş tekrar nasip değilmiş
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    5. Madde iyi. Tam bize göre

5- SATICI, haklı bir nedenle sözleşme konusu ürünün tedarik edilemeyeceğinin anlaşıldığı hallerde, ALICI’yı açık ve anlaşılabilir bir şekilde bilgilendirerek onayını almak şartıyla, sözleşme konusu ürün yerine eşit kalite ve fiyatta başka bir ürün tedarik edebilir.

benimde 4 üründen biri iptal diğerleri hala tedarik bekliyoruz
  • xemrax X kullanıcısına yanıt
    Onay almadan ederlerse donlarina kadar aliriz
  • Abiiii teslim edildi yazıyor ben teslim almadım. Bu nasıl iştir ya. Mh'yi ariyorum acmiyorlar. Çıldırıcam. Şubeye gitmek istemiyorum çok sinirliyim.
  • Ya bu beyinsiz firma benden fazladan 16.47 TL daha çekti. Sinir oldum vallah. Neye gore çekti anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osgour1907

Cuma günü aldım.Kargom az önce geldi..Haber verene Teşekkürler

iyi günlerde kullanın. Bende bu minie 'den sipariş verdim. Bu ufak boyumu yoksa orta mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Abiiii teslim edildi yazıyor ben teslim almadım. Bu nasıl iştir ya. Mh'yi ariyorum acmiyorlar. Çıldırıcam. Şubeye gitmek istemiyorum çok sinirliyim.

Hocam bence sistem de sıkıntı var, ben de de teslim edildi yazıyo. Halbuki kargoya verilmişti ve takip ediyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: alonso35

Öyle bir firma ki, mobilde teslim edildi yazıyor, web sitede kargoda yazıyor. Yapacağınız işi..

Aynen hocam öğlen pc de idim, şimdi mobildeyim.
  • Vay arkadaş ya dün o kadar baktım sepete 3-5 birşeyler ekledim sonra yeğenlere de göstereyim istediklerini alırım dedim şimdi kampanya bitmiş. Neyse sağlık olsun, nasip değilmiş.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    alonso35 kullanıcısına yanıt
    Mh ile görüştüm. Teslim edildi yazabiliyormuş mobilde. Kargoya teslim edilmiş anlamındaymış o. Başına kargo koymak bu kadar mı zor ya :(
  • Frozen Anna geldi olaf bekliyor. Elza da olsaydı iyiydi.

Frozen hastasıyız da.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.