Şimdi Ara

Yeni Evlenicek Kardesinize Tv Tavsiyesi. 4000-5000 Fiyat araligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsungu avrupadaki ürünleri türkiyeye farklı bir model ismi ile getirdiği için eledim. panel kalitesine çok da özenmiyorlar bizdeki modellerde.yazılım ve teknik servis olarak iyi ama

lg çok problemli ve servis kötü diye eledim.çin malı gibi kağıt üzerinde iyi uygulamada kötü olduğunu düşünüyorum

sony seçtim üründeki hertürlü kaliteyi diğerlerine göre daha fazla önemseyen ucuza kaçmayan bi marka.daha pahalıydı ama indirim bulup aldım.bugun kurulumu yapılacak

kağıt üzerindeki değerlere çok aldanmayın bence.söylediklerim kesin yargılar değildir.şimdiye kadar araştırmalarımdan bunu anladım.çok fazla araştırdım buarada
  • Arkadaslar selamlar . Yine is size dusti gezdin tozdum hic birsey bulamadim siz arkadaslarimin nacizane fikirlerine ihtiyacim var. marka olarak lg ve samsung onceligimdir simsiden cok tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazan26

SAMSUNG 49KS8500 49'' 8 Serisi Curved Quantum SUHD , Smart Led
    http://urun.n11.com/led-tv/samsung-49ks8500-49-8-serisi-curved-quantum-suhd-smart-led-P117765023?cid=604001&gclid=Cj0KEQjw6-PJBRCO_br1qoOB4LABEiQAEkqcVWQUXQdsUFnfLKqgdAJEEePXYHywnSoRva7O7z3G1MoaAr5S8P8HAQ&gclsrc=aw.ds
    Tam sizin istediğiniz fiyat ve görüntü kalitesinde bir televizyon

Aklimda 55 inc vardi ama 49 biraz kucuk olmazmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AprilThe1st -- 8 Haziran 2017; 12:42:51 >

• Cikabilirsen sony 55xe9005 alabilecegin wn iyi tv bu asamada tabi pazarlikla 6500 e alabilirsen
  • Bence bu modeli kaçırma fiyatı olsun görüntü kalitesi olsun verdiğin paraya değecektir, sony eski sony değil kaliteyi çok düşürdüler
  • 2017 arçelik a55l 9799 quantum dot tv 4.900
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

2017 arçelik a55l 9799 quantum dot tv 4.900

Hocam söylediğiniz tv güzele benziyor. Yarın gidip yerinde bakıcam . Teşekkürler öneri için.

@wolverine hocam o kadar cıkamam teşekkürler.
  • ramazan26 R kullanıcısına yanıt
    Kardes insanlari yanlis yonlendirirken bari bi kac data verseydin. Sony 55xe9005 samsung ks 8500 den daha iyi bir tv dir. Sony 2017 tvler bu senenin en iyi led tvleridir. Tum incelemelerde bu sekilde zaten . merak eden rtings ve avforum incelemelerine bakabilir
  • 2017 yılında led tv alınmaz kusura bakmayın para kıyıp ya oled yada Samsung un oledin karşısına çıkardığı quantum dot panelli televizyon alınır arçelik hiç alınmaz.
  • ramazan26 R kullanıcısına yanıt
    Qled tamamen bir balondur kardesim clouding yine var bildigin led tv sadece renk gamutu yuksek onun icinde 5000 lira fazla verilmez.
  • Samsung 55mu8000 aldim mediamarkttan 5250tl ye, 350tl samsung iade yapiyor toplam maliyet 4900tl.
  • FJieQuen.RAA kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli kaça aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Kardes insanlari yanlis yonlendirirken bari bi kac data verseydin. Sony 55xe9005 samsung ks 8500 den daha iyi bir tv dir. Sony 2017 tvler bu senenin en iyi led tvleridir. Tum incelemelerde bu sekilde zaten . merak eden rtings ve avforum incelemelerine bakabilir

siz bu sözünüzden emin misiniz? xe9005, ks serisinden daha mı iyi yani?
    zevkler ve renkler tartışılmaz . size 9005 iyi gelmiş olabilir. en azından yorumunuz da "bana göre" deseydiniz.
    tüm incelemeler verilen değere göre yapılır. hz i, çekirdeği bir tv de yüksek olabilir. bunun yüksek olması tv nin kaliteli olmasını göstermez.
    philips in bir modeli "gerçek 100hz" reklamı yapıyor. şimdi gerçek 100hz olunca kaliteli mi oluyor?
    tv nin kalitesini panel belirler. panel iyiyse tv genelde iyidir.
    behsettiğiniz modele (9005) marketlerde baktım. ks nin yanına bile yaklaşamaz. bırak 9005 i, 9305 bile yaklaşamaz. ben yine de belirteyim "bana göre".
    tabii tercihinize saygım var. size göre sony iyi olabilir. ama bunu millete önerirken dikkatli olun. arkadaşa ks aldırmayıp 9005 aldırırsanız siz ne kazanacaksınız.
    siz de benim yaptığımı yapın. sony yi önerin ama yine de "gidin kendi gözünüzle görün" diyin. ben oled bile önersem gidin gözünüzle görün derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksu01 -- 4 Temmuz 2017; 9:42:50 >

• LG ile SAMSUNG aldıktan sonra görüceksin. paranla rezil olucaksın. seni asla memnun etmez.
    bulutlanma ışık sızması kesinlikle var..

ben 55XE9005 kesinlikle öneririm. size pahalı gelebilir ama parasını hak ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksu01

quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

siz bu sözünüzden emin misiniz? xe9005, ks serisinden daha mı iyi yani?
    zevkler ve renkler tartışılmaz . size 9005 iyi gelmiş olabilir. en azından yorumunuz da "bana göre" deseydiniz.
    tüm incelemeler verilen değere göre yapılır. hz i, çekirdeği bir tv de yüksek olabilir. bunun yüksek olması tv nin kaliteli olmasını göstermez.
    philips in bir modeli "gerçek 100hz" reklamı yapıyor. şimdi gerçek 100hz olunca kaliteli mi oluyor?
    tv nin kalitesini panel belirler. panel iyiyse tv genelde iyidir.
    behsettiğiniz modele (9005) marketlerde baktım. ks nin yanına bile yaklaşamaz. bırak 9005 i, 9305 bile yaklaşamaz. ben yine de belirteyim "bana göre".
    tabii tercihinize saygım var. size göre sony iyi olabilir. ama bunu millete önerirken dikkatli olun. arkadaşa ks aldırmayıp 9005 aldırırsanız siz ne kazanacaksınız.
    siz de benim yaptığımı yapın. sony yi önerin ama yine de "gidin kendi gözünüzle görün" diyin. ben oled bile önersem gidin gözünüzle görün derim.

Eger konu blooming veya upscaling oldugunda sony cok daha iyi diger konularda kafa kafaya olabilirler ama sonuc olarak sonyxe90 daha iyi bir tv

• quote:

Orijinalden alıntı: uslan_maz

Hangi modeli kaça aldınız?

sony 55xd7005 3299tl mediamarkt.com dan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.