Şimdi Ara

CODEGEN Powerx 5000mAh 20 TL ( Samsung Bataryalı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
3
Favori
4.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung bataryası varsa fiyatı pahalı bile. Alıp sevmediğiniz birisine hediye ederseniz sıcak fırsat sayılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

muhtemelen samsungun '' bunlar sorunlu batarya alın yarı fiyatına kullanın '' diye sattıgı bataryalardan yapıldılar

kesin öyledir, sende zaten samsung'un kargo sevkiyat kısmında çalisiyordun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 19 Mart 2017; 21:37:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansermo

Samsung bataryası varsa fiyatı pahalı bile. Alıp sevmediğiniz birisine hediye ederseniz sıcak fırsat sayılır

tamam çok komikti.
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    sende muhtemelen satıştan pay alıyosun 3 tane 5 tane aldım diye milleti gazlıyosun
  • hemen firmaya ve samsunga b.k atmalar başlamış.

ihtiyacınız yoksa almadığınız gibi gereksiz yorum da yapmayın.

bu fiyata daha iyisi varsa söylersiniz bizde onu alırız. samsung patladı ayağı yapanlar zamanında applede şebeke sorunuyla telefonları iade almıştı.

o yüzden bir seride sorun oldu diye markanın tüm ürünlerine aynı muameleyi yapmak mantıklı insan işi değil.
  • bilisim2222 kullanıcısına yanıt
    Aynı yere ait her iki mağaza da, sipariş onay sayfasına gelerek firma iletişim bilgilerinden teyit edebilirsiniz. Aynı e-posta adresine sahip her iki satıcı da.
    Bu ürünün fiyatının farkını N11 ödüyor, kısaca kesinlikle sıcak fırsat. Bataryanın Samsung olması güzel, Note 7'de kullanılan bataryalar muhtemelen imha edilmiştir şimdiye ve o telefonların gövdeleri de yeni bataryalarla Çin'de farklı markalar adında satılacak, belki Türkiye'ye de gelir o modellerden.

Yaklaşık 20 dakika ayırdım buna, umarım aynı firma olduğunu anlamanıza yeterlidir bu "ilişkiler bütünü".
  • kargo var 4,99
  • eywallah recoo 3 adet'de ben aldım

Edit: satıcı kucagını acmış bekliyodu galiba 1 dak. içinde onayladıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 19 Mart 2017; 21:6:30 >
  • muhtemelen samsungun '' bunlar sorunlu batarya alın yarı fiyatına kullanın '' diye sattıgı bataryalardan yapıldılar
    Her iki mağazada da iletişim için "nermin@codegen.com.tr" e-posta adresi verilmiş, kağıt üzerinde farklı şirketler ama aynı şirket temelde. Mesela bu şirketin Mersis numarasını arattığınızda GittiGidiyor'da tamamen başka bir firma çıkıyor, bir mağaza yerine birden fazla mağaza açıyor bu firmalar N11, GG, HB gibi sitelerde. Böylece hem kendilerince tüketiciye rekabetvari bir ortam sunuyorlar hem de bir mağazanın olumsuz yorumu diğerini engellemiyor. Belki de bu siteler mağazalar küçük kaldığı için komisyon konusunda da daha insaflı davranıyordur.
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    kâr sağladığını anlamak için müneccim olmaya gerek yok
  • ne kadar itici cevaplar var vazgeçtim almaktan, n11'i oldum olası sevemedim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Yaklaşık 20 dakika ayırdım buna, umarım aynı firma olduğunu anlamanıza yeterlidir bu "ilişkiler bütünü".

hocam nickinizin hakkını veriyosunuz helal olsun.

• quote:

Almayın beyler böyle ne olduğu belirsiz şeyler. gidin 40 lira verin xiaomi 5000 mah lik modelini alın kafanız rahat olsun.

nasıl ne olduğu belirsiz ?
    belki senin söylediğin marka dahi samsung pil kullanıyor olabilir :)
    tabi bu ürünü ben incelemedim ,orijinal ve garantili ise ne olduğu belirli demektir :)
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Saticiya mesaj attim ayni mi degil mi diye ?

Cevap : Her ikisi de aynıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim2222 -- 20 Mart 2017; 9:33:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

satıcı hb, garanti olmadığına nasıl kanaat getirdin ? elinde kapı gibi fatura var.

hocam arkasında sağlam firma olmayınca faturada çok para etmiyor.
    sana bir örnek veriyim.https://forum.donanimhaber.com/hb-gigabyte-gm-m8000-gaming-mouse--100589939
    ürünün kabloları sorun yarattı.37tl ye aldığımız fare .firma bulamadık ardında.arena getirmiş satmış birine,oda epey bekletip sanalpazardan bize sattı.en son birisi kargo parasını karşılarsanız yaparım dedi.
    10+10 kargo ,hayrını gör malın.

edit.xiaomi tr yok. ayrıca xiaomi telefonların garanti veren firmaları biraz incelerseniz ne demek istediğimi anlarsınız.malum kullanıcı hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 20 Mart 2017; 22:59:13 >

• quote:

Kardeş kafanmı güzel anlamıyorumki. Adam işte ürünün linki diye paylaştığı linke tıklamayı denedinmi hiç ? al çıkan sonuç bak bakim setıcıya

bense bunu görüyorum,sen onu nerden buldun bilmiyorum

• http://urun.n11.com/tasinabilir-sarj-cihazi/codegen-powerx-5000-mah-cift-usb-cikisli-tasinabilir-sarj-cihazi-P160656622

ürün hızla tükeniyor. 90 adet kalmış.

5000 mah gerçek değeri olduğu yazıyor. ipad miniyi 1 defa full doldurup kalanla %10 civarı dolduruyormuş.

a101 bim gibi yerlerden dandik marka almak yerine bu ürünü alın.

araştırdığım kadarıyla içerisinde samsung bataryası mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

kargo var 4,99

25 TL'ye bulamazsın.

en ucuz 50 TL ye satılıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.