Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu sistemi şahsım için isteyecek kadar karaktersiz değilim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İnsanda utanma olur. Bu alışmış artık yalan makinesi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müslümbord

1:20 den itibaren izleyin.

ancak bu kadar benzer hocam. güzel tespit

• Bilal için istiyor belli ki dürüst adam valla
  • Cumhurbaşkanı halkı kin,nefrete sürükleyecek ve ayrıştıracak açıklamalar yapıyor.
    Gerek görevinin ihlali gerekse anayasa ihali yapıyor.
    Yok mu ta**aklı bi savcı?
  • Hersey cocuk ve torunlar ıcın mı ?
  • Yaww arkadaş..Tek parti Türkiye falan diyorlar tamam da..16 yıldır zaten tek partili siz yönetmiyormusunuz Hani sanki 2 yıl oldu da geleli hemen değiştirmeye çalışıyorlar..Böyle yapsa tamam da.16 yıldır kim yönetiyor ?
  • Ancak aday olmayip siyasetten cekilecegini aciklarsa inanilir. Yoksa "sistem sadece rte icin olsun sonra kalksin" diyenler yandaslar varken ve secmen kitlesinin onemli bir kismi sadece o istiyor, o baskan olacak diye bu sistemi desteklerken bu soze inanmak zor.

• Reis yine ironinin gözüne vurmuş
  • Sanki konuşurken sesi bozuluyor kahkaha atacak gibi oluyor
  • Arkadaşlar itiraf ediyorum RTE başkanlığı benim için istiyor.
  • Aday olmasın madem. Şahsım için istemem benden sonraki neslim için güvence olsun diye istiyorum. Benden sonra saltanat olsun diye istiyorum.

Başa gelemeyecek diye gece gözüne uyku girmiyor kendi için istemiyor muş hehee.

Niye halka kendini göstererek oy topluyor niye reis dedi evet veriyoruz olayı ile oy topluyor.

Enteresan işler bunlar. Eskiden demirel e laf ederdi doymadın mı daha bırak diye kendi hiç doyacak gibi durmuyor.
  • Namus ve şeref üstüne de bir yemin vardı tarafsızlıkla ilgili o nerde?
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu sistemi şahsım için isteyecek kadar karaktersiz değilim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ’Neyi istediniz de yapamadınız’ eleştirilerine yanıt olarak, "Bu sistemi şahsım için isteyecek kadar karaktersiz değilim" dedi.

Bir dizi temasta bulunmak ve 596 milyon lira bedeli olan çeşitli yatırımların resmi açılışını yapmak üzere Kahramanmaraş’a gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Müftülük Meydanı’nda halka seslendi.

FETÖ’cülerin, 15 Temmuz hain darbe girişiminde 248 insanı şehit ettiğini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İsteseler de istemeseler de bu ülkeyi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracağız” dedi.

Kahramanmaraş’a eli boş gelmediğini anlatan Erdoğan, vatandaşlardan referandumda ’evet’ oyu istedi

İdam kararının parlamentodan geçmesi halinde onaylayacağının mesajını veren Erdoğan, “George, Hans ne derse desin; Ahmet, Mehmet, Ayşe, Fatma ne diyor, Allah ne diyor beni o ilgilendirir” ifadelerini kullandı.

Son zamanlarda eski Türkiye’nin bugünden daha iyi olduğuna yönelik söylemler olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Onların hayalindeki Türkiye’yi hatırlıyorsunuz değil mi? Yahu 25 günlük hükümetler kuruldu bu ülkede. Şöyle bir ölçümleme yapıyorum, biz gelene kadar tüm hükümetlerin ortalama ömrü 16 ay. 16 aylık hükümetlerle dik durabilir mi, ayakta durabilir mi bir devlet? İşte o Türkiye bizi bitirmiştir. Siyasi çekişmelerin, sosyal çalkantılar, ekonomik krizlerin adeta anamızı ağlattığı o kabus günlerini unutmadınız değil mi? Benzin kuyruklarını, ekmek kuyruklarını, gazyağı kuyruklarını? İşte o Türkiye tek parti döneminin Türkiyesidir. Siz bu ülkede parti il başkanlarının yani CHP il başkanlarının valilik yaptığını bilir misiniz? Hem il başkanı hem vali. Şimdi böyle bir şey gündeme gelse ne derler? Kıyamet kopar değil mi? Bu ülkeyi bunlar ileri götürebilir miydi? Ve götüremediler. Ülkemizi patinaj yaptırmanın ötesinde geri götürdüler. İşte bunlar o Türkiye’nin özlemiyle yanıp tutuşuyorlar. Mecliste yine varlığı pamuk ipliğine bağlı zayıf bir hükümet istiyorlar. Siyasi partiler birbirleriyle uğraşmaktan ülkeye ve millete hizmete fırsat bulamasınlar istiyorlar. Bu puslu havayı kendilerine ikbal devşirmek için kullanıyorlar. Havada bulut eski Türkiyeyi unut” diye konuştu.

Konuşmasında Meclis’te yaşananları hatırlatan Erdoğan , "Ayak ısırmaktan, kürsü işgaline Meclis’e yakışmayacak ne varsa hepsini de arsızca yaptılar. Biz bunlara 2011 yılından beri gelin Meclis’te Türkiye’ye yeni bir anayasa kazandıralım. Bunların itirazı sisteme değil, millete. Bunlar Tayyip Erdoğan’a karşı değil millete karşı. Ya ben kimim Ben bir faniyim. Benim 16 Nisan’a çıkacağıma elimde bir belge var mı Yok. Biz faniyiz ama sistem bu noktada kalıcı. Dolayısıyla biz fani olanı değil baki olanı konuşuyoruz. Bu sistemi şahsım için isteyecek, bunca mücadeleyi nefsim için verecek kadar halim yok, karaktersiz değilim. Ülkemize yaptığımız hizmetleri cebimize koyacak halimiz yok" diye konuştu.

Erdoğan, konuşmasını bitirdikten sonra yatırımların açılış kurdelesini kesti.

quote:

-http://m.iha.com.tr/haber-cumhurbaskani-recep-tayyip-erdogan-bu-sistemi-sahsim-icin-isteyecek-kadar-karaktersiz-degilim-625538/

• quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Cumhurbaşkanı halkı kin,nefrete sürükleyecek ve ayrıştıracak açıklamalar yapıyor.
    Gerek görevinin ihlali gerekse anayasa ihali yapıyor.
    Yok mu ta**aklı bi savcı?

ameriga mi bura
  • klasik rte saçmalıkları kaale bile almaya gerek yoj
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: star scream

klasik rte saçmalıkları kaale bile almaya gerek yoj

İşte böylr düşünenler her seçimi kaybettiler

Siz kazandınız da ne oldu ülkenin hali ortada teröristi ülkeye kral yaptınız feto yu kral yaptınız.
  • Coştur bizi Reissss
  • zaytung haberi herhalde..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.