Şimdi Ara

Gece kuşu kotaya sayılıyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce şikayet etmiştim ama ilgilenmemişler kotaya hala sayılmaya devam ediyor

• hocam burası turkiye herşey yaparlar btk şikayet edin
  • saatleri ayarlayamadılar hala anladığım kadarıyla

gmt+2 olarak hesaplayınca da aynı şekilde mi oluyor acaba.
  • Biraz önce mh'yi aradım beni 10 dk beklettikten sonra , öyle bir kullanım gözükmemektedir diyor birde çıldırmamak elde değil ! yahu sizin kendi sitenizin detaylı kullanım kısmında yazıyor zaten !!! bu böyle devam ederse , hiiiç uğraşamam taahhüttüm bitmeden aboneliğimi sonlandırırım , yeni çıkan tüketici haklarına göre müşteri 1 yıl sonunda aboneliğini iptal ettirebilir diyor kanun , üstelik bana sağladığı hakkıda kullandırtmıyor
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    hocam iptal ederseniz haberin bende iptal etmek istiyorum 1.200 tl istiyorlar cayma bedel oluyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 22 Kasım 2016; 0:27:58 >
  • Btk'ya şikayet ettim + mh'den arıza kaydı açtırdım bakalım ne olacak ?
  • o kullanım detayı... kota sorgulaması değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

o kullanım detayı... kota sorgulaması değil...

Ben ne yazmışım ??
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    bölgeyi moscova seç gmt+3 bitti... nedense modemdeki saatten hesaplıyorlar gibi gözüküyor...
  • quote:

bölgeyi moscova seç gmt+3 bitti... nedense modemdeki saatten hesaplıyorlar gibi gözüküyor...

onla alakası yok öyleydi zaten yine +2 yaptım
    şikayet için resimli kayıt yapınca ne dediler? bence kesinlikle modemden kaynaklanıyor... bir başkasının hattına karıştırmadıklarınınıdan emin olmak zor...
  • quote:

şikayet için resimli kayıt yapınca ne dediler? bence kesinlikle modemden kaynaklanıyor... bir başkasının hattına karıştırmadıklarınınıdan emin olmak zor...

Modemle ne alakası var anlamadım ? saat ayarlarında olsa bile +3 yapınca da işliyor +2 yapıncada işliyor
    sadece ayarlı olduğu ip bloklarından ip alırsa var tabi... kullanan her abone o modemden şüphelenmiş... port yönlendirirler modemde bakar yok... bi daha dener olmuş bakmışsın yok olmuş...
  • Bunun basit bir çözüm yolu var,kota saat kaçta sıfırlanıyor ona göre ayarlarsınız.Normalde 00:00 de olması gerek ama merkezi santral saati ayarlanmamış.Misal bende 22.00 de kota sıfırlanıyor yani 22:05 de başlıyor sabah 04:00 de kadar kotadan sayılmıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matai

Bunun basit bir çözüm yolu var,kota saat kaçta sıfırlanıyor ona göre ayarlarsınız.Normalde 00:00 de olması gerek ama merkezi santral saati ayarlanmamış.Misal bende 22.00 de kota sıfırlanıyor yani 22:05 de başlıyor sabah 04:00 de kadar kotadan sayılmıyor..

Basit yolu molu yok arkadaşım saati düzeltmek onların sorunu bana verilen taahhüt ne ? gece 00:00'dan 06:00'ya kadar olan indirmeler sayılmaz diyor bitti ! ayrıca gece 03:33 - 04:33 saatleri arasında yine kotama işlemiş saat sorunu olsa 1 saat ilerden gider , bunların sistemi bozuk ! şikayetimi yaptım 3-4 kere yarın kotalar sıfırlanıyor gece ufak bir indirme yapacağım bakalım sayılacak mı sayılmayacak mı , eğer sorun düzeltilmezse superonline'ın bana taahhüt etmiş olduğu hizmeti yerine getirememesinden dolayı aboneliğimi iptal ettireceğim herhangibir cayma bedeli ödemeden , asil basit olan bu

Bu konuda müşteri her zaman haklıdır dava konusu olsa sonuç müşteri lehine olur.Ben genel olarak uyardım ki bilmeyen olabilir..
  • Sorunu hala çözemediler herhangibir bilgilendirmede yok yeter artık  Gece kuşu kotaya sayılıyor !!! Gece kuşu kotaya sayılıyor !!!

• Twitter'dan kayıt bırak daha hızlı dönüyorlar ( capsli)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun hala devam ediyor mu? Ben de almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Sorun hala devam ediyor mu? Ben de almayı düşünüyorum.

Hocam aynı sorun bende de oldu. 2-3 gün uğraştım ama çözdüler sorunumu hatta şöyle birşey oldu kotam sıfır gözüküyor bu ay için ama hızım normal gece-gündüz indirme yapıyorum onu da hediye verdiler herhalde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.