Şimdi Ara

✈ Pegasus ile Evinden Havaalanı Sadece 19.90 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
2.991
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha önceki anadolu jet kampanyası ile benzer bir kampanya pegasustan geldi. 19,90TL ye transfer sağlıyorlar.

Havaalanı yolu gözünde büyümesin! Secure Drive ile hooop ordasın!
    İstanbul, Ankara ve İzmir'de evinden havaalanına yolculuk Pegasus'la artık çok kolay. Cars.flypgs.com'a tıkla veya 0850 226 1990 numaralı Secure Drive çağrı merkezini ara, evden havaalanına, havaalanından eve konforlu ve ucuz ulaşımın tadını çıkar!

• türkiye'de de 3 tane şehir var zaten, adana'da antalya'da bursa'da konya'da antep'te insan yaşamıyor tabi.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Hocam haksızlık etmeyin yine baya noktaya direk uçuşu var Ankara'dan. Rötar konusunda anadolu jetten bir farkları yok hepsi berbat. Daha geçen gün 5 saat rötar yedim anadolu jetten.

Uçak için ikramları yok evet ama genellikle anadolu jetten uygun fiyata uçuruyorlar. varsın olmasın o iğrenç sandviç.
    Pegasus'un 77 tane de uçağı var. Anadolu jette THy yi saymazsak 34 uçak var.

Rekabet açısından kesinlikle ayakta kalması gereken bir şirket. Özel şirketler açılmasaydı bu kadar ucuza havayolu taşımacılığı olmazdı. Keşke daha fazla şirket olsa diyeceğinize 2 tane uçak alan havayolu şirketi kuruyor diyorsunuz.

Not: Pegasus babamın
  • 12.90dan aldığım uçak biletine 19.90 tl verip transfer alıcam ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poseidon81 kullanıcısına yanıt
    Çok güzel ve doğru bir yorum olmuş. Tebrik etmek istedim.
  • Not: Pegasus babamın

• Daha yeni gittim geldim. Super olurdu. Zaten belko servis ve taksi o kadar tuttu

• simdi avrupadan sabahin 5 ndeki ucak icin sabihaya 20 ye goturecek mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pegasus'un rötarları sabiha gökçen yüzünden çoğu zaman. uçak nerden kalkarsa kalksın sabiha izin vermedikten sonra beklemek zorunda. o yüzden ama ben antalya'da 2 saat uçakta bekledim kalkmadı demeyin. sabiha'ya başka firmayla gidin gelin yine rötar yersiniz. 1 tane pist var ve yetmiyo haliyle. ben anadolujet'le ne zaman sabihaya ya da sabihadan uçsam 1 saatlin altında kalkmıyo uçak. pegasus'u sevmiyo olabilirsiniz ama rötardan vurmayın yani. başka yerden yine vurun :)

not: pegasus'a hayatımda bi kere bindim.
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Tespit gibi tespit budur,

3. Havalimanı acilinca rötar diye birşey kalmayacak ozaman pegasus coşar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • harika kampanya daha önce anadolu jetten 3 kez kullandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aska tovbeli adam

Tespit gibi tespit budur,

3. Havalimanı acilinca rötar diye birşey kalmayacak ozaman pegasus coşar

Ben de bir ek getireyim

Sanırsam pegasus 3.havalimanında olmayacak, zaten şuan sabihada 2. pist için çalışmalar devam ediyor.2. pist bittikten sonra normale döner. Sabihada tüm ucuşlar rötarlı ,ek olarak sivil havacılık saolsun Atatürk havalimanında iki ucak arası 3 mil olarak uygulanırken sabihada bu 8 mil olarak uygulanıyor. Böyle olunca da gelsin rotarlar.
  • 20 miyonun tıkış tıkış yığıldığı bir şehri Anadolunun 100.000 nüfuslu arazileriyle kıyaslamak...

• Şunu kocaeli izmitte yapsalar deli gibi kâr ederler izmitten sabihaya tasimak için dönen rant akıl almaz boyutlarda adamlar tekel olmuş ne kadar fiyat çekerlerse o kadar ödemek zorundasınız en son 1 ay önce 25 liraydı kışın giderken bakalım hangi fiyatla karşılaşacağız

• Adana - Mersin aktarmada 16 TL söğüşleniyoruz.
  • İzmir'de havalimanına gitmek, otogara gitmekten daha kolay.

• Antalya havalimaninda calisiyorum pegasus a bakiyoruz. Şu lanet olasica 2.pist acilsa mukemmel olcak artik biktik. HAVA TRAFİGİ acayip yogun ve gecikmeler cok oluyor ama sezon dustugu icin gecikmeler 1 saatdan daha az sureye dustu. Bizim milletimiz ucaga binmesin ya okuma kulturu olmayan bir millet e gercekten ucak hic yakismiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: badangel01

simdi avrupadan sabahin 5 ndeki ucak icin sabihaya 20 ye goturecek mi ?

benimde merka ettigim konu detaylı acıklama yok vardır bi cakallıgı pegasusun
  • Pegasus'un sitesinde gayet net şekilde açıklanmış. Bazı forumdaşların şüphe ettiği gibi bir katakulli göremedim. Bence oldukça güzel bir fırsat olmuş. 10 gün sonra gelecek arkadaşım için kullanmayı düşünmeye başladım bile.

https://www.flypgs.com/securedrive-kampanyasi
  • poseidon81 kullanıcısına yanıt
    Rötar olduğunda ikram vs. verdiler mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.