Şimdi Ara

Yenilmemizin asıl sebebi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne oyun ne takım ne değişiklikler nede hoca asıl sebebi geçen seneki maçta taraftarın trabzona olan davranışı.

Düzeltme. Bazı arkadaşlar tam anlamamış dediğimi bazı ergen fanatiklerde lağım ağızlarını açmışlar. Demek istediğim şuydu geçen seneki maç ts oyuncuları çok hırslandırmış belkide sezonun mücadelesi olarak görmüşler. Başka maç olsa bunuadar konsantre olmazlardı. Dediğim bu.

Ts oyuncuları hep bu minvalde açıklama yaptı bu maç onlar herşeyden fazla bir onur mücadelesiydi işte bu yüzden kaZandılar. Başka koşulda olsa tsyi rahat yenerdik.

Boşuna sağa sola stres olmayın bazen geçmişin günahlarını çıkarmak lazım. Yolumuza devam edeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RüzgarGibiGeçti- -- 23 Ekim 2016; 11:14:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne alakası var ya , top girmek istemedi 23 şut çektik maçta istemediğin kadar korner ,muslera'yı 2 kere gördük maçta
    celtic barcelona maçı gibi bir maç izledik başka bir şey değil,celtic yenmişti o maçı da
  • quote:

Orijinalden alıntı: semblance

Geçmişin günahlarını çıkaracaksanız küme düşmeniz gerekir. Aldığınız beleş puanlar 4 haneli rakamlara çoktan ulaşmıştır.
    Galatasaray inşallah bu sene ve diğer seneler günahlarının bedelini ödeyecektir.

50 senede başarsız olsak , yinede bize yetişemiyecek kadar aciz , başarısız ve geri kalmış durumdasınız o kadar uzaksınız bize.
  • quote:

Geçmişin günahlarını çıkaracaksanız küme düşmeniz gerekir. Aldığınız beleş puanlar 4 haneli rakamlara çoktan ulaşmıştır.
    Galatasaray inşallah bu sene ve diğer seneler günahlarının bedelini ödeyecektir.

Biz tertemiziz çok şükür. Ancak siz günah çekmeye kalkarsanız 2 şampiyonluğu geri vermek zorunda kalırsınız

3. yıldız hayalleri de Mayıs'tan önce suya düşer

• Merak ediyorum tarihinizde bir kere şöyle bir duruş sergilediniz mi?Kazanmak kazanmak kazanmak tek önemsediğiniz şey bu.Haklı haksız farketmiyor.Evet sizin suçunuz yok belki hakemin işgüzarlığıydı o maç ama neden bir tane tepki görmedik.Aksine ne yaptınız oley oley çektiniz.
  • Barlashan kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hak ederek alınan kupalara bakılacaksa emin ol 10 u göremezsiniz boşversene sen.Tüm takımınızın nerede olduğunu unuttunuz galiba insan bunları bilir utanır kafasını öne eğer.Her şeyi geçtim Vehap Beyaz'ın itirafı var Benim verdiğim karar sonucunda Şampiyon Beşiktaş olması gerekirken Galatasaray oldu.Arif beni kandırdı diye ama siz bunları görmezsiniz neden çünkü kazanılsın da fetöymüş,şikeymiş,yalanmış,hileymiş umrunuzda değil.

• Yahu millet ağzına dolamış 7 kişi Ts'ye oley çektiniz onlarda gurur yaptı diye :) Arkadaş böyle saçmalık olur mu ya ?

Madem bu adamlar gurur vs bilmem ne yapabiliyor, diğer maçlarda kim oynuyordu ? Trabzon bu sene rezil futbol oynuyor, bizim maçta da anadolu takımından beter top oynadılar...

1 gol atıp 90 dakika kale önüne otobüs çekmek gurur mu ? Gurur varsa ve taraftarını düşünüyorsa diğer maçları da yensinler...Ne gereksiz bakış açısı ya

O zaman bizimkiler gurursuz onursuz adamlar, 50 bin kişi oraya gelmiş kimse taraftarı düşünmüyor o zaman ? Bu kadar boş saçma konuşmayın ya
  • Mahkeme kararıyla beleşe 2 şampiyonluk alan jimnastik kulübü gibi olmak vardı.

• Şu jimnastikcilere cevap vereceginize basin şikayeti cevap vermeye degmez trol alayi

• Brader şakamısınız sabah sabah forumu açıyorum şu gördüğüm konuya bak. Trabzon ne oynadı dün akşam? Niyetinde gol atmak bile yoktu. Carole brumaya saçma bir pas attı kaptırdığımız toptan yedik. Daha sonrasında Bruma planımız tutmadı 2li 3lü kapattılar başka bir hücum organizasyonumuz olmadığı için yaratamadık, kaybettik. Trabzonun kadro kalitesi ligde 10.olur, her tarafından motivasyon fışkırsa kaç yazar? Olayı dramaya çevirmeye bayılıyorsunuz.

• quote:

20 yılda 3 şampiyonluk
    Yıldırım Demirören
    Tamamı başarısızlıkla sonuçlanan bir Avrupa Tarihi + rekorlar kitabına giren 8-0 hezimeti

Nasıl bir günah işlediniz de bedelini böyle ödediniz, fikrin var mı?
  • bana kalırsa hakemin kararları doğru sadece medyanın goygoyu var.

Ayrıca öyle bir yazıyorsunuzki beşiktaş sütten çıkmış ak kaşık asla kötü olayları vs. Bırakın gençler bu işleri her takımdan neler neler çıkar.
  • Ulan hamzayla sampiyonluga gittigimiz sene iceride bizi yendiler taraftar ayakta alkisladi.

Avni akerde onlar yine bizi yendi. Ama taraftarlari 90dakika kufur etti. Top oynamadilar sadece yere yattilar. Muslera bile cildirdi.

Yaktiklari formayi ne cabuk unuttunuz. Gecen sene iceride ttarenada hakem dovmeye calistiklarini ne cabuk unuttunuz. Hayir 7 kisi kaldiklari macta ilk golu onlar olmayan penaltidan atmadi mi?

En buyuk uzuntum 7kisi kaldiklarinda top cevirmemizdir. Hayvan gibi davranacaksin bunlara insanlik yapmayacaksin. Gidip atacaktik iste.

Bundan sonra ts her arenaya geldiginde 90dakika kufur yiyecek.

Gunahmis. Onlar once 8. Oldugumuz sezonun gunahini cikartsin. Fenerbahce besiktas sivas eskisehir trabzon bursa buca ve daha bir suru takim sikeye karisti o sezon. Trabzon ne ceza aldi? Hic. Insallah bu sene olmasa da seneye kumeye.

Ayrica bizim kulubun avni akere maca gitmemesi lazim. Can guvenligimiz yok. Adamlar tribunden atlayip hakem dovuyor bizim oyunculari dovmeyecegi ne malum? Kesinlikle bir calisma yapilmasi lazim bu konuda.

Hakemleri esir alip iskence yapan, tribunden atlayop hakem doven. Mac kaybedince sehri yakip yikan dunyanin en igrenc takimi ve taraftaridir trabzonspor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ipodnano1

Ulan hamzayla sampiyonluga gittigimiz sene iceride bizi yendiler taraftar ayakta alkisladi.

Avni akerde onlar yine bizi yendi. Ama taraftarlari 90dakika kufur etti. Top oynamadilar sadece yere yattilar. Muslera bile cildirdi.

Yaktiklari formayi ne cabuk unuttunuz. Gecen sene iceride ttarenada hakem dovmeye calistiklarini ne cabuk unuttunuz. Hayir 7 kisi kaldiklari macta ilk golu onlar olmayan penaltidan atmadi mi?

En buyuk uzuntum 7kisi kaldiklarinda top cevirmemizdir. Hayvan gibi davranacaksin bunlara insanlik yapmayacaksin. Gidip atacaktik iste.

Bundan sonra ts her arenaya geldiginde 90dakika kufur yiyecek.

Gunahmis. Onlar once 8. Oldugumuz sezonun gunahini cikartsin. Fenerbahce besiktas sivas eskisehir trabzon bursa buca ve daha bir suru takim sikeye karisti o sezon. Trabzon ne ceza aldi? Hic. Insallah bu sene olmasa da seneye kumeye.

Ayrica bizim kulubun avni akere maca gitmemesi lazim. Can guvenligimiz yok. Adamlar tribunden atlayip hakem dovuyor bizim oyunculari dovmeyecegi ne malum? Kesinlikle bir calisma yapilmasi lazim bu konuda.

Hakemleri esir alip iskence yapan, tribunden atlayop hakem doven. Mac kaybedince sehri yakip yikan dunyanin en igrenc takimi ve taraftaridir trabzonspor.

+1905

• -RüzgarGibiGeçti- kullanıcısına yanıt
    Hakemin kararları doğru mu?Pes yani bunun üzerine futbol konuşulmaz zaten
  • maçı izlemediğine eminim
  • -RüzgarGibiGeçti- kullanıcısına yanıt
    Tüm Türkiye maçı izlemedi bir sen izledin zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Brader şakamısınız sabah sabah forumu açıyorum şu gördüğüm konuya bak. Trabzon ne oynadı dün akşam? Niyetinde gol atmak bile yoktu. Carole brumaya saçma bir pas attı kaptırdığımız toptan yedik. Daha sonrasında Bruma planımız tutmadı 2li 3lü kapattılar başka bir hücum organizasyonumuz olmadığı için yaratamadık, kaybettik. Trabzonun kadro kalitesi ligde 10.olur, her tarafından motivasyon fışkırsa kaç yazar? Olayı dramaya çevirmeye bayılıyorsunuz.

Tespitlerin doğru. Ancak Trabzon'u kapandığı için suçlayamayız. Pek çok takım da benzer şekilde oynuyor çünkü büyük takımlara karşı başka yapacakları bir şey yok.

O yüzden tek silahın bruma olmayacak, diğer kanattan ve ortadan da saldıracaksın ki otobüsün dengesini bozabilesin. Duran topları iyi kullanacaksın, oyunu 60-70 metrede oynama aptallığını yapmayacaksın ki orta sahada kaptırılan toplar kolay gol olmasın. Bu maç JOR beye ders olmalı. Başta Konya ve Osmanlı maçları olmak üzere pek çok maç dünkü gibi geçecek. Hele ki Osmanlı forvetleri eşek arısı gibi, ne zaman sokacakları belli değil. Dünkü gibi oynarsak bizi darmadağın ederler.

• egemena E kullanıcısına yanıt
    Dünden beri yazıyorum güzel kardeşim. 3.bölgede yaratıcılık "0" çalışılmış hücum organizasyonumuz yok. Tolga bir Atiba yada Tolgay değil. Ofansa katkısı neredeyse yok. Bruma tam bir pas özürlüsü. Bu adamların Almanya yada İspanya da kalmama nedenleri bu. Takke düştü kel göründü. 1ay sonra isteyen mesajımı alıntılayabilir. 11.hafta itibari ile 7, 13.hafta sonunda da 9 puan fark yiyeceğiz BJK den. Hiç birbirime umut satmayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Dünden beri yazıyorum güzel kardeşim. 3.bölgede yaratıcılık "0" çalışılmış hücum organizasyonumuz yok. Tolga bir Atiba yada Tolgay değil. Ofansa katkısı neredeyse yok. Bruma tam bir pas özürlüsü. Bu adamların Almanya yada İspanya da kalmama nedenleri bu. Takke düştü kel göründü. 1ay sonra isteyen mesajımı alıntılayabilir. 11.hafta itibari ile 7, 13.hafta sonunda da 9 puan fark yiyeceğiz BJK den. Hiç birbirime umut satmayalım.

Sen dünden beri yazıyorsun ben FT in 2. sezonunda kaybettiğimiz orduspor maçından beri yazıyorum. GS bu ligin hedef takımıdır. Çoğu takım otobüsü çekiyor, otobüsün dengesini bozacak doğru dürüst iki yönlü kenar oyuncuları bulamıyoruz bir türlü. Hele ki dünkü gibi saçma bir gol yersen ondan sonra çıkaracağım diye debelen dur. Bıktım artık bir kaç maç daha böyle çaresiz oynarsak kalan maçları izlemeyeceğim. Dayanamıyorum artık. Sağ bekte 4 tane adam var hepsini toplasan bir tane adam gibi sağ bek etmiyor. Bruma ile erenle bir şeyler yapmaya çalıştık rakipler onları da ezberledi üzerlerine oynuyorlar.

En azından oyunu daha kısa mesafede oynayıp kolay gol yemesek belki şino poldi ve brumanın bireysel çabalarıyla yarışta kalırız. Aksi halde başakşehir, osmanlı, konya gibi maçlarda işimiz zor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.