Şimdi Ara

Audi a4 2012 vs bmw x5 2005 (ogrenciyim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Audi a4 veya x5 bakiyorum ama karar verrmiyorum. Suv hayranligim var biraz o yuzden x5 ama gnumuzdeki arabalardaki donanimi yok diyolar ayrica ogrenciyim en fazla 80bin cikartabilirm. ekonomi donanim konfor performans aradgm ozellikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir x5 parasida sanayi ve benzine vermek istiyorsan x5

• Biz ögrenciyken otobüse mi bimsem yoksa yürüsem mi ikilemi yaşardık...
    Adam audi mi bmw mi ikilemi yaşıyor

• mstfqq M kullanıcısına yanıt
    Öğrencisin ve 80bin TL çıkartıyorsun araçta ekonomi istiyorsun? Sorgulamak bize düşmez tabiiki
    Kardeşim bana sorarsan x5 bende suv hayranıyım ve o araçtan indiğiniz vakit herkes susar ama audi a4 çok sıradan bir araç oldu artık 2 sini ancak bu şekilde kıyaslayabilirsiniz tip ve güzellik. 2 aracın da motor olsun donanım olsun herşeyiyle sizi üzmeyecektir.
    Kesinlikle x5
    Ama tertemiz bir araç alayım diyorsanız hyundai i30,Opel astra J,vw cc veya passat, vw golf gibi araçlara da bakabilirsiniz. Suv istiyorsanız da honda,renault,opel gibi modellerden baya temizleri düşecektir.
    Ayriyetten beğenirmisiniz bu tarz aracı bilmem ama benim şahsi fikrim vw amarok da aşırı hoş

• AUDI A4.
  • X5 alacak ama fazla cikamiyormus

Bizi mi kopariyorsun anlamadim gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 21 Ekim 2016; 21:00:50 >
  • "ayrica ogrenciyim en fazla 80bin cikartabilirm. " iste bu cumle...Beni huzunlere gark eden,metrobuste kaucuklu bölumde ayakta durmaya calisirken gozlerimden 2 damla yas suzulmesine neden olan cumle...

• 80 bin liraya pertten toplama a4 alırsın 2012 model.

• LEONFR L kullanıcısına yanıt
    Aile parali olunca zuppe takilaliyim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Augsburg

80 bin liraya pertten toplama a4 alırsın 2012 model.

Sahibindene girebilirsin ozaman cevabini alirsn

• quote:

Orijinalden alıntı: Emretas205

Öğrencisin ve 80bin TL çıkartıyorsun araçta ekonomi istiyorsun? Sorgulamak bize düşmez tabiiki
    Kardeşim bana sorarsan x5 bende suv hayranıyım ve o araçtan indiğiniz vakit herkes susar ama audi a4 çok sıradan bir araç oldu artık 2 sini ancak bu şekilde kıyaslayabilirsiniz tip ve güzellik. 2 aracın da motor olsun donanım olsun herşeyiyle sizi üzmeyecektir.
    Kesinlikle x5
    Ama tertemiz bir araç alayım diyorsanız hyundai i30,Opel astra J,vw cc veya passat, vw golf gibi araçlara da bakabilirsiniz. Suv istiyorsanız da honda,renault,opel gibi modellerden baya temizleri düşecektir.
    Ayriyetten beğenirmisiniz bu tarz aracı bilmem ama benim şahsi fikrim vw amarok da aşırı hoş

İyi yazmisinz amarok pikap o yuzden bana havali gelmiyor ben havali olmasi taraftariyim eee sonucta ogrenciyim x5 havali ama eski a4 yeni ama suv degil iste o yuzden ikilemdeyim ayrica houndai nin ix35 i var ama marka hvali degil iste

Ne cevabı ? 2012 sunrooflu a4 hasar kaydı 3 bin liradan az olanlar 90-95 in üzerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Augsburg

Ne cevabı ? 2012 sunrooflu a4 hasar kaydı 3 bin liradan az olanlar 90-95 in üzerinde.

80bine 2012 model 13 sonuç buldum istersen bakabilirsn coguda bakimli

Hasar kaydı olmayan,sunrooflu,bixenonlu mu hepsi ?

• Sana bir örnek: Sunrooflu,bixenonlu bir a4http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2012-audi-a4-2.0-tdi-multitronic-sunroof-plusderi-koltuk-pluszenon-far-347689445/detay

Fiyatlarıda bu civarda. Makyajsız kasada da 100 e bulunur.

• Zenon varsa tam konu sahibine göre

• Muss@ kullanıcısına yanıt
    Rastgele 1 ini açtım , hassrı var, sunroof yok ve en baz donanım rezil koltuklar mevcut

• O paraya a4 alacağınıza parayı çöpe atın daha iyi bu gençleri anlamıyorum yerinizde olsam 116-118 alır keyfime bakardım

• orası öyle, konu sahibi herhangi bir kriter koymamış. boş line alabilir:)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.