Şimdi Ara

30.000 TL Dizel, HB araç önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aralık ayına kadar ikinci el bir araç almayı planlıyorum. Bütçem maksimum 30.000 TL. Araç özellikleri bakımından ise hb ve dizel bir araç arıyorum. Araştırmalarıma göre en alınacak araç 2011 civarı ford fiesta gibi duruyor. Sizlerin başka önerileri varsa bunlarıda araştırabilirim.

Yardımlarınızı bekliyorum.

• 4 daha koy i30 al 2011 ben aldım dizel 34.250 ye
  • 2012 Chevrolet Aveo 1.3 dizel HB. Daha baska iyi alternatif yoktur diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

4 daha koy i30 al 2011 ben aldım dizel 34.250 ye

Hocam maksimum bütçem 30.000 daha yukarı çıkamıyorum ne yazık ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrFlackoJodye

2012 Chevrolet Aveo 1.3 dizel HB. Daha baska iyi alternatif yoktur diye dusunuyorum.

Donanım açısından gerçektende iyi bir araç ancak chevrolet 'in türkiyeden çekilmesi nedeniyle 2 sene sonra aracı satarken sıkıntı çıkarmaz mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgnhlc17

quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

4 daha koy i30 al 2011 ben aldım dizel 34.250 ye

Hocam maksimum bütçem 30.000 daha yukarı çıkamıyorum ne yazık ki

Anladı punto evo bakabilirsin fp olarak çok iyidir diye düşünüyorum
  • Bende aynı bütçe ile araba bakıyorum bence en iyi tercih ford fiesta ama malum sitede 2010-2011 model baz donanım fiestalar temizi 32-33 bin liraya satılyor çaka pahalı 30a temiz kullanılmış bulabilirsem kaçırmayacağım bende yaklaşık 2 aydır fiesta arayışındayım :) umarım kafanızdaki aracı bulabilirsiniz iyi günler
  • Peugeot 207 1.4 HDi önerebilirim, ben 206 kullanıyorum ve aracımı satıp 207 alacağım.
    Tavsiye edeceğim imkan olursa Allure, eğer olmazsa Active bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: instaser

Bende aynı bütçe ile araba bakıyorum bence en iyi tercih ford fiesta ama malum sitede 2010-2011 model baz donanım fiestalar temizi 32-33 bin liraya satılyor çaka pahalı 30a temiz kullanılmış bulabilirsem kaçırmayacağım bende yaklaşık 2 aydır fiesta arayışındayım :) umarım kafanızdaki aracı bulabilirsiniz iyi günler

Fiesta 2010 - 2011 titanium paket alınacak en iyi araç bence. Dediğiniz gibi malum sitede fiyatlar uçmuş durumda ve sanırım bu gidişlede düşmeyecek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

Peugeot 207 1.4 HDi önerebilirim, ben 206 kullanıyorum ve aracımı satıp 207 alacağım.

Malum siteden baktım ama active donanımların bile temizleri 33-34 gibi rakamlara satılıyor hocam pejoda aştı bizim bütçeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grande Punto Dynamic
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgnhlc17

quote:

Orijinalden alıntı: hie

Peugeot 207 1.4 HDi önerebilirim, ben 206 kullanıyorum ve aracımı satıp 207 alacağım.

Malum siteden baktım ama active donanımların bile temizleri 33-34 gibi rakamlara satılıyor hocam pejoda aştı bizim bütçeyi

titanyum imkansız o fiyatlara ben temiz trend bulamıyorum o fiyatlara :)
  • Makyajsız kasa 1.4 dizel Fiesta'lara bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.