Şimdi Ara

N11 11/11/2016 KAMPANYASI -ANA KONU-OTOMOBİL SATIŞI- ALT LİMİTSİZ 444/777 TL KUPONU EFSANE KAMPANYA (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.501
Cevap
116
Favori
361.947
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir hesap tek bir kuponmu satın alabiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuanki fiyatların sabit kalacağı kesin olsa ve elinde tık hızındaki ücretsiz çeklerden hiç yok ise , alacağı üründe hazır ise bugünki çekler eh işte denebilir ama bu saydıklarım olur ise

bu konuda bir çok kişi yorum yapıyor fiyatlar yükseliyor diye. bir iki kişi değil baya yorum var
    tık hızında zaten yeterice çek topladık hesap dolu, haftayada tık hızında çekler gelecek ücretsiz 1 hafta byunca

o yüzden ben almayacağım. ben şuana kadar tek kupona para verdim oda 111 tl alt limitsiz 50 tl ye

alacak olanlar bunları düşünerekten hareket edebilir

not: unutmayın ki ücretsiz çekleri kullansanızda kullanmasanızda sorun olmaz lakin para vererek aldıklarınızı kullanmaz iseniz yada sırf kullanmak için birşey alırsanız zarar etmiş olurusnuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 28 Ekim 2016; 10:31:48 >

• Alt limitsiz çeklere para verilir de ne bileyim bunlarla üç aşağı, beş yukarı aynı sayılabilecek çekleri tık hızında verdi, verecek. Alt limitsiz gelse de alsak yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

Orijinalden alıntı: gelecekdebirgüngelecek

quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

quote:

Selam üstatlar algım bozulmuş durumda ve size bi şey danışmak istiyorum. bu insanlar aynı zamanda 11 kasımda araba satacaklar ? yani ben öyle anladım ve bu durumu mantık çerçevesine oturtmaya çalışıyorum. bu gün reklamı gün içinde görüp tıkladığımdan beri aklımda satacakları arabaların bir 90.000 öbürü 86.000 tl liste fiyatı var yani bunun içinde herhalde 30.000 tl lik kupon sunup 100.000 tl üzeri harcamalarda 60.000 tl indirim diyecek halleri de yok aklı başında hiç kimsenin böyle limitleri olan bireysel kredi kartları edinmeyeceğini edinse bile internetten kredi kartıyla araba almayacağını varsaydım kendimce (abi kargocular özen göstermemiş paketi bir açtım ki golfün her tarafı ezik içinde satıcıyla iletişime geçtim iade bekliyorum ? ) Bu konu hakkında da internette yada n11 de en ufak bilgi kırıntısına rastlamadım daha önce konuştuysanız affola başlığa biraz baktım ama konu içi aramada kapalıydı bende dedim bunu bilse bilse DH'nin sıcak fırsatlar bölümünde ki arkadaşlar bilir dedim
    bilgi sahibi olan aydınlatırsa @ koyarak yada benide mesaja ekleyerek çok sevinirim cidden merak içerisindeyim :)

Bence illa ki alabilecek durumda olanlar vardır. Mevcut kanun hakkında detaylı bilgim yok fakat gelirine göre şahsına özel yüksek limitli kredi kartı olanlar vardır diye düşünüyorum. O zamanki şartları bilmesem de, k. kartı kanunları sıkılaşmadan önce (başka sebeplerden ötürü de olabilir) yüksek limitli k. kartı verme durumu mevcuttu. Çalıştığım yerdeki muhasebeci abinin yanlış hatırlamıyorsam 25-30 bin TL limitli bir kredi kartı vardı, hatta araba alacağı vakit bu k. kartıyla alacağım filan derdi. Buna ek olarak, kartın limiti kadar üzerine para yatırıp limitin 2 katına kadar çıkarılabildiğini biliyorum. Kaldı ki arabanın bütün meblağının tek seferde karttan çekilmesine odaklanmak da yanlış. Netteki bir Golf forumundaki varsayımlara göre kapora miktarını k. kartından çekip, kalanı bayiiden teslim alırken ödenebileceğini yazmışlar, buna ek olarak liste fiyatından %11 indirimle satılabileceğini de yazan olmuş (ki gayet mantıklı bu).

Anladım hocam evet sadece kaporayı yatırıp bayiden satış yapmak mantıklı ben öyle çok büyük bir indirim filan olacağını da sanmıyorum sonuçta volswagenlerin fiyatları belli bayiler burnundan kıl aldırtmıyor değil indirim yapmak.. ama sırf şunu merak ettiğimden takipte kalacağım sonuçta internetten araba satılacak ilginç bir gelişme
    Kim bilir belki en sıcak fırsatı ben yakalarım

Kredi kartı limitiniz var mı okadar?

yok hocam 90 k kredi kartı limiti mi olur hadi oldu diyelim gidip araba mı alınır :D sonra ki ay o kartın borcu nasıl ödenir :D Bende onu merak ediyordum arkadaş bildiklerini söylemiş arabaları nasıl satacaklarını henüz açıklamadı sanırım n11

• indirimli üründe kullanılmaz diyor...mesala çoğu üründe üzeri çizili fiyat var ve yeni fiyat yazıyor...bunlarda kullanılmıcakmı?
  • Kupon satın aldığımda fatura gönderiyor musunuz? n11 tarafından internet ortamında, üye işyerlerinin belirli ürünleri veya hediye çeklerini temsil eden hediye kodlarının satılarak SMS/E-posta vs. ile kişilere gönderilmesi işleminde, KDV yönünden vergi gerektiren bir durum olmadığı için fatura düzenleme zorunluluğu yoktur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

quote:

Selam üstatlar algım bozulmuş durumda ve size bi şey danışmak istiyorum. bu insanlar aynı zamanda 11 kasımda araba satacaklar ? yani ben öyle anladım ve bu durumu mantık çerçevesine oturtmaya çalışıyorum. bu gün reklamı gün içinde görüp tıkladığımdan beri aklımda satacakları arabaların bir 90.000 öbürü 86.000 tl liste fiyatı var yani bunun içinde herhalde 30.000 tl lik kupon sunup 100.000 tl üzeri harcamalarda 60.000 tl indirim diyecek halleri de yok aklı başında hiç kimsenin böyle limitleri olan bireysel kredi kartları edinmeyeceğini edinse bile internetten kredi kartıyla araba almayacağını varsaydım kendimce (abi kargocular özen göstermemiş paketi bir açtım ki golfün her tarafı ezik içinde satıcıyla iletişime geçtim iade bekliyorum ? ) Bu konu hakkında da internette yada n11 de en ufak bilgi kırıntısına rastlamadım daha önce konuştuysanız affola başlığa biraz baktım ama konu içi aramada kapalıydı bende dedim bunu bilse bilse DH'nin sıcak fırsatlar bölümünde ki arkadaşlar bilir dedim
    bilgi sahibi olan aydınlatırsa @ koyarak yada benide mesaja ekleyerek çok sevinirim cidden merak içerisindeyim :)

Bence illa ki alabilecek durumda olanlar vardır. Mevcut kanun hakkında detaylı bilgim yok fakat gelirine göre şahsına özel yüksek limitli kredi kartı olanlar vardır diye düşünüyorum. O zamanki şartları bilmesem de, k. kartı kanunları sıkılaşmadan önce (başka sebeplerden ötürü de olabilir) yüksek limitli k. kartı verme durumu mevcuttu. Çalıştığım yerdeki muhasebeci abinin yanlış hatırlamıyorsam 25-30 bin TL limitli bir kredi kartı vardı, hatta araba alacağı vakit bu k. kartıyla alacağım filan derdi. Buna ek olarak, kartın limiti kadar üzerine para yatırıp limitin 2 katına kadar çıkarılabildiğini biliyorum. Kaldı ki arabanın bütün meblağının tek seferde karttan çekilmesine odaklanmak da yanlış. Netteki bir Golf forumundaki varsayımlara göre kapora miktarını k. kartından çekip, kalanı bayiiden teslim alırken ödenebileceğini yazmışlar, buna ek olarak liste fiyatından %11 indirimle satılabileceğini de yazan olmuş (ki gayet mantıklı bu).

Anladım hocam evet sadece kaporayı yatırıp bayiden satış yapmak mantıklı ben öyle çok büyük bir indirim filan olacağını da sanmıyorum sonuçta volswagenlerin fiyatları belli bayiler burnundan kıl aldırtmıyor değil indirim yapmak.. ama sırf şunu merak ettiğimden takipte kalacağım sonuçta internetten araba satılacak ilginç bir gelişme
    Kim bilir belki en sıcak fırsatı ben yakalarım

Kredi kartı limitiniz var mı okadar?

yok hocam 90 k kredi kartı limiti mi olur hadi oldu diyelim gidip araba mı alınır :D sonra ki ay o kartın borcu nasıl ödenir :D Bende onu merak ediyordum arkadaş bildiklerini söylemiş arabaları nasıl satacaklarını henüz açıklamadı sanırım n11

40 bine polo alırken 5 er 5 er posttan çektiyrdum. O arada başka hesaptan 5000 karta yolluyordum.80 tlye 1 mil veriyordum maksimum, 500 mile yakın kazanmıştım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mathematician0

Kupon satın aldığımda fatura gönderiyor musunuz? n11 tarafından internet ortamında, üye işyerlerinin belirli ürünleri veya hediye çeklerini temsil eden hediye kodlarının satılarak SMS/E-posta vs. ile kişilere gönderilmesi işleminde, KDV yönünden vergi gerektiren bir durum olmadığı için fatura düzenleme zorunluluğu yoktur.

Buda vergi kaçağını girmiyormu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecekdebirgüngelecek G kullanıcısına yanıt
    Tonla çek dağıtıyor-satıyor

arabayı da muhtemelen parça parça verecekler, lastikler 300 kaborta 500 misali toplarız artık

alırken eksik parça almasak bari
    forumda 2 güne başlarisyanlar arabanını sağ kapıyı kim aldıysa versin
  • Şöyle bi 120/50 falan yapsalar alınır

7-10 Kasım'da altlimitsiz satacaklar sanırım onu beklemek lazım
  • Kendime bir adet kupon aldım. Benim kredi kartıyla başka bir arkadaşa da almak istedik, "Bu kredi kartıyla kupon alınmıştır." uyarısı verdi.
    Her gün sadece bir kupon mu alabiliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oranj Medya

Dolarda da ciddi bi yükseliş var, 11.11'de kurdan etkilenecek ürünlerin fiyatları haliyle artacaktır.

aynen ya..

tam da 11-11 kampanyasına yaklaşırken dolar da yükselmeye başladı.. birkaç güne kalmaz fiyatlar artmaya başlar..

N11 bu kampanyadan sağsalim çıkarsa bi daha böyle bir riske girmez herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAZOFLU

quote:

Kupon satın aldığımda fatura gönderiyor musunuz? n11 tarafından internet ortamında, üye işyerlerinin belirli ürünleri veya hediye çeklerini temsil eden hediye kodlarının satılarak SMS/E-posta vs. ile kişilere gönderilmesi işleminde, KDV yönünden vergi gerektiren bir durum olmadığı için fatura düzenleme zorunluluğu yoktur.

Buda vergi kaçağını girmiyormu

Dostum Ürünü satın alırken faruranı alıcaksın zaten magazadan n11 kuponlara niye fatura kessin.
    Mesela n11 den 50 tl kupon aldın.
    Magazadan 100 tl lik ürün alıyosun ama 50 tl ödüyosun magaza sana faturayı 100 olarak kesiyor. Yani sen Hem kupon Hem malının faturasını almış oluyosun
    Bunun haricinde n11 aldıgı paralar icin magazalara hşzmet bedeli faturası keser bu magaza ile n11 arasındadır.
    Sen n11 den 50 tl kupon faturası alsan ve magazadan 100 tl Mal faturası alsan 150 tl lik faturan olur.
    Koskoca doğuş holding neye fatura kesip kesmeyeceğini sizdenmi öğrenecek.
    Hb gg gibi siteler yüzde 5 verse dünyayı yıkarsınız Burada n11 in yüzde yirmilerini beğenmezsiniz. Sonra ekşi bizle dalga geciyo dersiniz az kendinize gelin arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Dostum Ürünü satın alırken faruranı alıcaksın zaten magazadan n11 kuponlara niye fatura kessin.
    Magazadan 100 tl lik ürün alıyosun ama 50 tl ödüyosun magaza sana faturayı 100 olarak kesiyor. Yani sen Hem kupon Hem malının faturasını almış oluyosun
    Bunun haricinde n11 aldıgı paralar icin magazalara hşzmet bedeli faturası keser bu magaza ile n11 arasındadır.
    Sen n11 den 50 tl kupon faturası alsan ve magazadan 100 tl Mal faturası alsan 150 tl lik faturan olur

• 12v 14ah elektrikli bisiklet aküsüne ihtiyacım var 4 adet.

akülerin tanesi 75 lira kargo dahil, 75/20 çeklerden 4 tane alsam aküler 220 liraya gelir. Gayet uygun duruyor ama birden fazla kupon nasıl alabilirim ? 4 hesabım var ama kara listeye alırlarsa iş yatar
  • Genele baktım bir çoğunuz epey bi kupon almış arkadaşlar.. Kimileri 7-8 bin liralık alışverişe girecek sanırım. Neden Bu kadar çok alıyorsunuz? Olabildiğince kar maksimizasyonu yapıyoruz ama kuponları kullanabilecek eşya kalacak mı bilmiyorum

Ben 200e 400 veren kuponu aldım ve pusuya yattım. Aksiyon kamerası patlatıcam
  • Arkadaşlar kuponlar günün hangi saati çıkıyor acaba ? Yetişemiyorumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Arkadaşlar kuponlar günün hangi saati çıkıyor acaba ? Yetişemiyorumda

saat 10.00 da açılıyor kuponlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonsuzluq

quote:

Sen n11 den 50 tl kupon faturası alsan ve magazadan 100 tl Mal faturası alsan 150 tl lik faturan olur

sanirim burada bahsedilen 50 tl indirim yaptıran kupon icin ödenen bedelin faturası. 10 lira verip 40 liralik cek aldigimizda n11 in 10 tl lik fatura kesmesi gerekir.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    satisa cikan her 3 kuponu ayni gün alabilirsiniz. ayni kupondan 2 adedi ayni gun alamazsiniz.

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.