Şimdi Ara

Araba Piyasasındaki Tutarsızlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Facebook'da bi kaç gündür öylesine denk geliyorum da anlamadım abi ne olmuş bu piyasaya böyle.Türkiye'de yaşamadığımdan pek kontrol edemiyorum piyasayı ama gerçekten böyle mi acaba? Hayır gerçekten piyasaya böyleyse okul bittikten sonra kesinikle kendi kullandığım aracı TR'e girdirip gerekirse kaçak kullanırım ama yinede bunlara 5 kuruş para vermem.İnsanın aklıyla resmen dalga geçiyorlar.Sanki millet parayı sokaktan topluyor.

Bunlarda bizim buralardan ilanlar

• Maalesef şu an durum bu bence hiç dönmeyin.
  • Arac getirme prosedurune iyice aşina ol tutuyorsa aracini getir derim

Yoksa hiç dönme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 1 Ekim 2016; 12:12:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerd Miner

Arac getirme prosedurune iyice aşina ol tutuyorsa aracini getir derim

Yoksa hiç dönme

Hocam kaçak kullanırım bindiğime sayarım artık ne yapalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bunlar ruh hastası yani şu şahincilerden bahsediyorum.Ulan 19 bin lira ne demek senin haberin var mı?19 bin lira bu zor para kazanılan dönemde nasıl biriktirilir sen biliyor musun?A be artisliğine bilmem naptığım bir de yazmış boş muhabbete gelemem, mal bu, acelem yok keyfe keder diye bunların hepsi aynı ya ulan senin her yerin dolu olsa ne olur be ?Abi 9-10 bin tamamdır da 20 bin yazıp boş muhabbete gelmem nedir ya kafasını alıcan bagaj kapağı arasına sıkıştırcan üzgünüm çok sinirlendim

• Sen malum siteye baksan bir de, ohoo
  • Kuş serisinin edeceği para 10bin ve altı bunu herkes biliyor. İsteyen istediği fiyatı koysun arabasına, kime satıyorsa artık.
  • Onlar yem atıyor bir sazan bekliyor inanma sen 10bine şahin alana kahkaha atıyoruz biz

• Kargadan başka ''KUŞ ''tanımayanlar bunlar ne yaparsın??
  • 35 bine Doğan gördü bu gözler hem de 92 model..
  • Ulan bende seneye benim broadway i 10bine satabilir miyim diyorum. Millet doğan a 19 istiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.