Şimdi Ara

aramdaki bazı hatalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler çok sık aram oynuyorum ve bazen hatalar cidden oyunu etkileyebiliyor. şimdi size az önce biten maçtaki olayı anlatayım diyorum ama ilk olan şey belki normaldir ve ben mağaradayımdır, o yüzden yamulduysam düzeltin. evet başlıyorum ; az önce aramda ryze geldi ve oyuna başladık, ilk q fulleyeyim dedim , 6. seviyede de q ya verip ulti açmadım ama daha sonra 17. seviyede fark ettim ki ultim 2. seviyede, w ise 4. seviyede, yani 18 olduğumda ultim 2. seviyede kalacak ve w yeteneğimi 5. seviye yapabilecektim. bu aramda ryze'a özel bir şey mi çünkü yarısı lose bir şekilde 4. seviye ryze var hesapta yani yaklaşık 30 maçtır nasıl olur da sihirdar vadisinde olmadı böyle bir şey ?

bir diğeri ise oyunu pek etkilemese de twisted fate'in e yetenek açıklamasında saldırı hızı %1500/2000/3000 arttı şeklinde bir yazım hatası vardı, düzelttiler galiba.

• Realm Warp can only be ranked up

twice, with ranks available at levels 6

and 11. Instead, Overload has 6

ranks.

Lolwiki'de böyle yazıyor. Ultisini 2 kere, q'sunu 6 kere geliştirebiliyormuşuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Realm Warp can only be ranked up

twice, with ranks available at levels 6

and 11. Instead, Overload has 6

ranks.

Lolwiki'de böyle yazıyor. Ultisini 2 kere, q'sunu 6 kere geliştirebiliyormuşuz

hmm demek ki 25 maçta fark edememişim bi de ryze oynarım sık sık
  • Hocam zaten normalde qweqqq veremiyorsun sampiyonlarsa q yerine 6.seviyede w yada e verilebiliyoe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.