Şimdi Ara

Aynı modeli yükseltmek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
78
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-bravo-1.4t-jet-emotion-cam-tavan-harici-dopdolu-332907835/detay

Aynı marka,model aracı adam 3-4 yıl daha yenisine binmek için satıyor.Megane 3 e binip Megane 4 e geçse neyse.Aracından memnun olan insan neden aynı marka,modeli azıcık yeni olsun diyerek satar ? Fırsatçı mı ?

• dizelini alıcak ama onu yazmamış tabiki
  • böyle aptalca açıklaması olan ilanları gerçekten insanlar arayıp bir de aracı alıyor mu acaba çok merak ediyorum
  • Hocam neyin ne olduğunu araştırmadan bilemeyiz,
    Bende malum sitede 2-3 ay önce çok fazla ilan inceledim, daha bir tane dürüst satıcıya rastlamadım
    Acente sahibi olduğumdan tramere girip bakıyorum pert kaydı olan araca adamlar ufak bir hasarı bulunmakta yazmış

çok ilginç şekilde bir yalanı yazayım;

Aynı bu ilanda ki gibi sahibinden satıcı açıklama kısmına 50 paragraf yazmış devlet memuruyum kayınvalidem kocaeli'nde oturuyor aracı sadece hafta sonları kaynanaya giderken kullanıyorduk vs. vs. Tramerden kontrol ettim araç filo kiralama şirketine kayıtlı arayıp aracın filo kiralama şirketine kayıtlı olduğunu söyledim cevap olarak ''o şirket kuzenimin şirketi bilerek onun üzerine aldık masrafları vergiden düşsün diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.