Şimdi Ara

DH FIFA 17 ALIM - BONUSLAR DA GELİYOR [EA CHATTEN ALIYORUZ] (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.798
Cevap
16
Favori
69.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinKy

39GB olanı niye indirdiniz. Ben 30GB olanı indirdim. Direk origin games klasorunun içine FIFA 17 klasorunu yapıstırdım. Install dedim. Hemen bitirdi su anda oynuyorum.

Gece o sinirle onu buldum netten indirdim. Çalışıyorsa sıkıntı yok teşekkürler.
  • bana 25k civarı güzel bi kadro lazım beyler bi el atın fiyatlar çok pahalı ya
  • ben bağlanalı 30 dakika oldu bana dönmediler acaba yanlış mı yapıyorum bilmiyorum.
  • Ea chate bağlanıp güzelce konuşun arkadaşlar Rajat diye biri cevaplıyor ben böyle yardımcı birini görmedim özür dileyip durdu bekletiyorum falan. En sonunda verdiler bonuslarıda. 1 draft fişi her hafta sanırım.

• arkadaşlar bende chate söyledim hemen ekledi ama başlarda size veremem gibisinden bişeyler söyledi biraz sert çıkmanızı tavsiye ederim(sert çıkın derken küfür etmeyin ''benimle dalgamı geçiyorsun'' tarzında)

• quote:

Bi tane hint li biri geldi hesaba yükledi. Allah razı olsun.

Bi bana gelen eleman vermedi sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1903atakan19941994sevindi

ben bağlanalı 30 dakika oldu bana dönmediler acaba yanlış mı yapıyorum bilmiyorum.

Ortalama kaç dk da bağlanacağın yazıyor açılan pencere, eğer göremiyosan muhtemelen yanlış yere falan tıkladın, eve geçince halletcem bende belki gelmez falan p.tesi işi garantiye almak lazım.

• Bağlanmayı bilmeyen arkadaşlar için.

https://help.ea.com/en/contact-us/new/?product=fifa-17&platform=pc bu adrese gidin. 1.seçeneği Codes and promotions yapın açılan 2. seçeneğede Promotion questions seçin 5-10 dakika içinde bağlanırsınız. Adamada kibar davranın. İngilizce bilmiyorsanızda google çeviri kullanın bi şekilde anlaşırsınız.

Edit: Benim konuştuğum kişi Rajat hintli galiba. :) Sıkıntı çıkarsa yeniden bağlanın Rajatı bulana kadar verir bonusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redtoblack -- 29 Eylül 2016; 13:21:33 >
  • EA chatle bende konuştum translate sağolsun bonusların hesabıma eklendiğini söyledi cd key i sordu verdim ondan sonra ekledi.Oyunu henüz indiremedim inince bakacam.
  • EA LİVE CHAT İLE GÖRÜŞMEM SONUCUNDA (Kishlay Adlı çalışan yardımcı oldu bu arada )

bonusları hesabıma yüklediler. foto da görüldüğü gibi yan tarafta new fifa 17 content geldi.. oyun insin oyunu yükledikten sonra içeriği yüklicez bakalım.

KEY BURSAGB DEN ALMIŞTIM.

yazdım BURSAGBDEN aldığımı hangi sürümü aldığımı sonra hesabımla ilgili kontrol soruları sordular cevapladıktan sonra origin hesabıma ekledi ea çalışanı.

[simage]
    [/simage]

NOT: FUT HESABI OLUŞTURDUKTAN SONRA İÇERİKLERİ ALACAĞIMI SÖYLEDİ.

NOT 2: sanırım bana yardımcı olan hindistanlı eğer gerçek ismi Kishlay ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 29 Eylül 2016; 13:37:38 >

• bu yazıda kalıyor sürekli chat anlamadım ben bu işi ya

Thanks for Contacting EA!
    Please wait while we connect you to an EA Game Advisor

• bu bursagb ne yapmaya çalışıyor ayın olmuş 29 u saat 13:20 hala kod yok birde onaylayın diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizkral8312

EA chatle bende konuştum translate sağolsun bonusların hesabıma eklendiğini söyledi cd key i sordu verdim ondan sonra ekledi.Oyunu henüz indiremedim inince bakacam.

Ulan bi bana vermedi adamlar tekrar bağlancam :)

• quote:

39GB olanı niye indirdiniz. Ben 30GB olanı indirdim. Direk origin games klasorunun içine FIFA 17 klasorunu yapıstırdım. Install dedim. Hemen bitirdi su anda oynuyorum.

Bu 30luk nerede acaba link atabilirmisiniz özelden.
  • Live chat'te direkt on siparis verdim ama bonuslar gelmedi mi diyorsunuz? Oyunu nereden aldiniz diye soruyorlar mi?

• Beyler girdim Live Chat'e konuştum tatlı dille, aldım bonus içerikleri

Bana kız geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukceng -- 29 Eylül 2016; 13:31:22 >
  • BEYLER, KONUYA BAYA Bİ İNGİLİZ KALDIM. FİFA 17'DE İNDİRİM Mİ VAR? VAR İSE XBOX ONE İÇİN ALMAK İSTERİM AMA NEREDEN? NASIL YAPARIM? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?
  • Banada vermedi ea live aldığın yerin sana 2 kod yollaması lazımdı falan dedi onlarla iletişime geç dedi Kinguinden almıştım. Bir kere daha deneyeceğim belki insaflı biri gelir.
  • Merhaba arkadaşlar Hd 6850 İle oyuna girmek istediğimde şöyle bir hata alıyorum tamam diyorum oyun açılıyor 10 sn sonra kapanıyor.Reklamdan ileri gitmiyor.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows+7+-+64

En son driver bu gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.