Şimdi Ara

Yılan hikayesine dönen telefon seçememe sürecim. Kafayı sıyıracağım, lütfen yardım. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olsun o halde faydalanmak isteyen daha az bilgili arkadaşlar faydalanır

Açıkçası ben telefonda akla gelebilecek her şeyi yaparım, sınırlarını zorlarım. Oyun konusunda da özellikle son çıkan oyunları yüksek grafiklerde oynamak isterim Ya zaten bu işlemci olayı kullanıcıların kullanım amaçlarına göre tercih edilmeli. Siz diyorsunuz oyun oynamam ben diyorum oynarım. Samsung üzerinden konuşacağım o halde sizin Snapdragon işlemcili Samsung kovalamanız yersiz olacaktır, benimde Exynos işlemcili Samsung almam isteklerim doğrultusunda yanlış olacaktır.

• Hocam senin telefonun 6s plus. Bir şekilde parayı denkleştirip alabilirsin. Samsung s6dan sonra kaliteyi arttırdı kabul ediyorum ama kendine has işletim sistemi olmadığı için androide gebe.
    İOS kasmayacak mı saçmalamayacak mı? Elbette yapacak ama android ile kıyaslanacak durumda değil. 3 sene kullanayım diye yola çıkıp seneye değiştireceksen note 5 güzel seçenek. Ama uzun vade kullanımında 6s plus BENCE rakipsiz.
    Adını telaffuz edemediğim garip markalar, asus lenovo casper gibi bilgisayar üreticilerinin cihazları bana göre değil. O nedenle bildiğim markaları öneriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ENCOM kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı yorumlarınla bizleri aydınlatığın için ben teşekkür ederim Telde oyun oynayan biri değilim :D o yüzden çok problem değil, Sosyal medya, Film, Müzik, fotoğraf ve video işlemlerinde verdiğimiz paranın hakkını vermesini isterim.
    Ben servise o kadar takmıyorum, telefon işi şans işi birazda. Tabi gönül ister Türkiye garantili olsun ama malum fiyatlar almış başını gitmiş yanından geçemiyoruz. Kardeşime 5 Ay önce S6 aldım Türkiye garantili 1600 TL. şimdi kendime indirimli telefon bulamıyorum :D
    Dostum varmı telefon alımıyla ilgili bir gelişme ?
  • Arkadaşlar,
    daha dün biyerlerde okudum ama nerede okudugumu hatırlamıyorum. LG ile google araşında bir işbirliğinden bayhsediliyordu yazıda. Hatta android 7 ilk olarak LG V20 de çıkacağı yazıyordu. Bu durumda LG nin çıkacak olan telefonlarında yazılımsal olarak sorun çıkması daha az olması muhtemel gibi görünüyor. LG yazılımsal anlamda stabiliteyi yakalayacak olursa donnımsal özellikleri yüksek bir LG tercih edilebilirmiş gibi geldi bana.
    Ben daha çok Sony kullanıcısıyım ancak Iphone haricindeki TR telefonların hepsinide kullandım. Sony marka olarak çok iyi olsada son çıkardığı telefonlar malesef donanımsal olarak zayıf kaldılar bence. Ama genede hakkını vermeliyimki, benim gözümde sony her zaman kalite olmuştur.
    Şu anda elimde LG G2, LG G3, Lenovo X2 mevcut ve en son uzun süreli olarak Sony Z2 kullandım, Z5 Pre alım ama hemen haftasında sattım. Şimdide XA Ultra sipariş verdim ortalama bir yıllık beni idare edeceğini düşünerek. Sipariş vermeden önce Samsung note7 düşünüyorum ama çıkan sorunlardan dolayı vazgeçtim. LG stylus 2 plus düşündüm büyük ekranlı olmasından dolayı. Ama bunda da hem radyo olmaması, hem arka kamerasının yavaş olması ve pilininde yetmeyeceğini düşünmemden dolayı sony e döndüm. X serisinde de çok güçlü bir telefon olmamasından dolayı XA ultra ile idare etmeye karar verdim.
    Herhalde önümüzdeki yaz aylarında sizin konumda ben olacağım.

• İlk mesajını okudum buna göre seni memnun edecek 3 telefon var: iPhone 7/7 Plus, Htc 10

Bu kadar düşünmene gerek yok.
  • Android 7 500 liralık gm android one 1 ay once geldi gm5plusta da var 6 yada 7 olmasi ne denli önemli

• xiaomi mi5 de güzel cihaz. hem paranda cebinde kalır.
  • Xperia x kullanıyorum benim telefonumu tarif etmişsin tam sana göre bu model

• Xiaomi mi5...Şu an telefona ihtiyacım olsa hiç düşünmeden alırdım.

hocam hem 1 sayfa talep ve beklenti yazmışsın hem paran yok.

Ya para biriktireceksin ya beklentini kısacaksın.

Ben de android önerecektim ama hiç yazmıyım bari madem paran yok..
  • kurtay kullanıcısına yanıt
    servis demiş, güvence yazmış vs. Uymuyor beklentisine.. xiaomi müşterisi değil..
  • Galaxy S7
  • htc one a9 önerebilirim. şahsen benim çok hoşuma gidiyor. özellikleride güzel.
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    Bende benzer durumdayım 1800-2000 civarı sen ne tavsiye edersin ?
  • Bu takıntıyla siz bir 3 yıl daha telefon alamazsınız hala almadıysanız.

• Silenforce kullanıcısına yanıt
    Yok daha alamadım valla Nokia 1200 kullanıyorum. Alalım almasınada ne alacaz o paraya ?
    Samsung S6 alayım dedim o bile 1800 1900 civarında.
  • Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Maalesef henüz herhangi bir gelişme yok :(
    HTC google-pixel
    veya
    SONY xperia X performance
    veya
    HTC 10

tercih edilebilir.
    Lenovo ZUK Z2 Pro
    One plus 3
    LeEco Le Pro3
    Xiaomi Mi 5s Plus
    ZTE nubia Z11
    Zte Axon 7

Bunları araştırabilirmisin ?
    ben yurt dışı bunlardan birini almayı düşünüyorum. tabi bir yurt dışı kaynağı bulabilirsem.
    Arkadaşım LeEco Le Max 2 aldı gayet güzel bir cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.