Şimdi Ara

Amazon.de'den PS4 Pro Temin Etme Konusu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.429
Cevap
67
Favori
154.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Türkiye'de fiyatı sanırım 1700tl olucakmış. En kötü sorun olursa Amazona geri yollarız sorun çıkartmıyorlar öyle durumlarda.
  • vay arkadaş be eski nesil ps4 1200 e kampanya ile alınca seviniyorduk :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Hepsi sony de ne kadar ve neler var içinde. Ü

• Ne güzel Amazon'dan ön sipariş vermiştim, Hepsisony kafamı karıştırdı... Zaten 4K TV arayışlarındayım, Sony mi Samsung mu derken kafayı yemek üzereyken bi de bu çıktı. Şimdilik hepsinden vazgeçiyorum Param cebimde kalsın bari, hayır PS4'üm varken PS4 PRO'ya geçecek kişisel bi sebebim de yok. Merak ettiğim her oyunu oynayıp bitirdim. En azından God Of War ve RDR 2 çıksın da almama değsin, hem o zamana kadar ak koyun kara koyun belli olur.

Edit: Horizon'u unuttum. En azından Horizon çıkana kadar bekleme taraftarıyım. O zamana kadar baba oyunlardan Watch Dogs 2 falan var sadece, onu PS4'te oynasam da olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 26 Ekim 2016; 4:19:52 >
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    ön siparişi iptal etmedim ama dün sony deki arkadasla konusma fırsatım oldu mediamartkta. Kendisinin tavsiyesi de ilk cıkınca hemen yapısmamak. Cunku yılbası indirim ve promosyonları oluyor aralık 2.haftası gibi her sene oldugu gibi pro ve diger konsollar da da 2.dualshock veya oyun hediye edilir yılbası dolayısıyla dedi. O yüzden sanırım cıktıktan 1 ay sonra cok daha cazip promosyonlarla verilecek. En azından senin oyunlar cıkana kadar beklemem ama 1 ay daha dişimi sıkarım gibi geliyor. Hem konsol'u da incelerler farklar ortaya cıkar PS VR ı da inceleriz kafamızda birseyler oturur diye dusunuyorum hocam :) Bu arada ps4 oynamak için samsung dusunme bile diyorum TV'de yine belirtiyorum buradan sana input lagı yuksek oluyor samsungların ve sony de bravia engine ps4 te calısan unsurların daha güzel goze hos calısmasını saglıyor..

• Evdeki Sony TR garantili Sony 43w805c TV min, evraklarını karıştırırken Sony TR garanti kağdından hariç bir tane daha sony EU garanti belgesi buldum ama üzerinde herhangi bir TR ibaresi göremedim

• Hepsisony ye güvenmeyin, 8-9 kasımda telefon açıp 1850 lira olarak geldi bize , iptal mı edelim yoksa farkı öder misiniz diyeceklerdir veya 20 tane gelecekse ellerine , 100 ön sipariş alıp diğerlerine bekleteceklerdir. 1-2 hafta en az gelmesini bekle parayı ödediğin için iade ile de uğraşmazsın, paranla rezillik.

Bu her seferinde böyle oluyor onun için iyi karar verin.
  • Ana konuya yazdığımı burayada yazıyorum,

Bende hepsi Sony güvenmiyorum, adamlar bir kere aynı taktikle kaç kişiyi mağdur etmiş, forumda hepsisony diye konu var girin detaylıca bakın. Ben şahsen TR den alacakların yerinde olsam resmi fiyatın açıklanmasını beklerim, ha şimdi sipariş vermişsiniz ha ay sonu fiyatlar açıklanınca birşey Farketmeyecek sonuçta. olduki 1700 TL çıktı fiyat Teknosa mediamarkt gibi yerlerden ön sipariş verirsiniz en azından kafanız rahat olur. He körü körüne önceki mağdur olan insanlara rağmen firmaya güveniyorum derseniz o sizin bileceğiniz iş, her hangi bir olumsuzlukta sonucuna katlanırsınız.

Konusu

https://forum.donanimhaber.com/m_90157564/mpage_0/tm.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Ana konuya yazdığımı burayada yazıyorum,

Bende hepsi Sony güvenmiyorum, adamlar bir kere aynı taktikle kaç kişiyi mağdur etmiş, forumda hepsisony diye konu var girin detaylıca bakın. Ben şahsen TR den alacakların yerinde olsam resmi fiyatın açıklanmasını beklerim, ha şimdi sipariş vermişsiniz ha ay sonu fiyatlar açıklanınca birşey Farketmeyecek sonuçta. olduki 1700 TL çıktı fiyat Teknosa mediamarkt gibi yerlerden ön sipariş verirsiniz en azından kafanız rahat olur. He körü körüne önceki mağdur olan insanlara rağmen firmaya güveniyorum derseniz o sizin bileceğiniz iş, her hangi bir olumsuzlukta sonucuna katlanırsınız.

Konusu

https://forum.donanimhaber.com/m_90157564/mpage_0/tm.htm

Galiba yine aynı konular açılacak
    Amazona devam

• Bu adamlar foruma özel diye slim ilanı üzerinden ön sipariş alıyor, olduki bir sorun yaşadınız fiyat arttı satın aldığınız tutardan ürünü almak isteyeceksiniz ısrar ettiniz, hiç kimse sizi muhattap almaz ne tüketici hakem heyeti ne firma, ortada ne resmi ilan var nede fiyat herşey sizin aleyhinize. He dedinizki verdiğim parayı geri alırım 1-2 hafta Veya daha fazla uğraşırsınız taksitle veya havale ile süreçler farklı işler. Tabi ana konuda arkadaşın da dediği gibi herkesin kendi tercihi ama TR den pro alacaklar şimdilik acele etmesin ay sonunu beklesin bence, fiyat aynı olursa değişen hiçbirşey olmaz, kafanız rahat olur birçok perakende firmada ön sipariş açar onlara bakarsınız.

• Felaket cellatı gibisiniz ha. Hepsisony olduğu için güvendik aldık. Napacaklar paramımızı gasp edecekler ? Varmı butür parası gasp edilen ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon
    1)Satıcı riski , geç geldi/gelmedi bana kalmadı derdi yok
    2)Fiyat artacak derdi yok
    3)minimum 300 lira para cebinizde kalacak
    4)Olursa 2 ay içinde fazla ödenmiş vergi iade gelme avantajı
    Maksimum 25 kasımda evinizde ki o tarihe varmadan geliyor.

amazon siparişimi iptal etmem , sony türkiye bu kitleyi kaçırmak istemiyorsa daha resmi bir şekilde kampanya indirim vs yapsın alalım.

300 lira + ekstra iadeleri sony türkiye'nin cebine koydurtmam : )

Ps 5 bekleyenlere de mesajım olsun: iphone 7yi bekleyen 4-5-6nın lezzetini kaçırdı , note7 alayım diye senelerce beklerken note7 patladı satışlar geri çekildi ne oldu ? note5 veya 4 kullanan adam bugüne kadar herşeyini yaptı o telefonda sen bekledin kaldın ortada.

Ps5 bekledin durdun ama belki ps3ün değil ama ps4ün oyun nimetlerini elinin tersiyle ittin.İnsanlar 3 aldı last of us vb bir sürü özel oyunun keyfini sürdü. 4 aldılar yine az da olsa iyi derecede özel oyunlar oynadılar oynuyorlar.Peki ya sen?

Zaman geçip gidiyor gelecekteki keyfini düşünürken geçmişten ve bugünden onlarca keyifli zamanı es geçiyorsunuz .

• VR ana konusunda Fransa Amazon'dan alınma PS VR kutusundan çıkan garanti kitapçığında TR de 1yıl garantisi olduğunu anlayabiliyoruz, aynı şeyler bir aksilik olmazsa PS 4 PRO içinde geçerli olur umarım. Amazon dan alanlar benim gibi yüzleri gülüyordur şimdi. ozgurdonanimhaber hocama tekrardan teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 26 Ekim 2016; 17:27:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

VR ana konusunda Fransa Amazon'dan alınma PS VR kutusundan çıkan garanti kitapçığında TR de 1yıl garantisi olduğunu anlayabiliyoruz, aynı şeyler bir aksilik olmazsa PS 4 PRO içinde geçerli olur umarım. Amazon dan alanlar benim gibi yüzleri gülüyordur şimdi. ozgurdonanimhaber hocama tekrardan teşekkürler.

Amazon da cihaz çıktıktan sonra da gene alabiliyor muyuz. Yani garanti durumu netleştikten sonra siparişi geçebiliyormuyuz amazon da?

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Felaket cellatı gibisiniz ha. Hepsisony olduğu için güvendik aldık. Napacaklar paramımızı gasp edecekler ? Varmı butür parası gasp edilen ?

Paranız asla kalmaz orada fakat en kötü senaryoda siparişiniz iptal edildi ve de size geri ödenecek.Ama o da ne ? taksitler halinde :/

Eğer maaşlı çalışansınız ve kredi kartı limitiniz de 3-4 ps pro fiyatı kadar yüksekse telaşa gerek yok ,taksitlerle de olsa her ay o para size iade edilecek gram gram.

Ama Pro alma hayali olan ,yüzlerce genç olduğunu düşünüyorum ve bunların en az % 90ında öyle ya da böyle 2000 tl limit ya vardır ya yoktur.

Bu kişilerin kredi limitleri dolduğunda almış oldukları taksit sayısı kadar süre ps pro alamayacaklar.Mesle a6 ay raksitle mi aldı , 6 ay bu arkadaş pro alamayacak limit tekrar dolana kadar.

• LiLaLo kullanıcısına yanıt
    Geçersiniz stok sorunu olmaz PS 4 ilk çıktığındaki gibi, Amazon.de olmazsa Amazon.fr her türlü stok olur diye düşünüyorum.

• LiLaLo kullanıcısına yanıt
    Amazonda stok olduğu ve de Türkiyeye gönderimi açık olduğu sürece istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.Stok olsun 1 yıl sonra bile pro konsolu alabilirsiniz.Tabii ki garantisi de her daim var.
  • O kadar çok yol aldık ki geri dönmek güç olur. Forever Amazon

• Amazon Almanya ile devam!
  • Bu amatör Sony Türkiye ve türevleri oldukça Amazona devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somethingroyal35 -- 26 Ekim 2016; 18:09:12 >
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.