Şimdi Ara

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.385
Cevap
11
Favori
28.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2016)
Giriş

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

Geçenlerde bir arkadaş yazmıştı

Bu başarısızlık Dark Passage'nin değil 3 senedir profesyonel olacağız diye daha kuralları bile tam olarak oturtmayan herkesin elini kolunu sallayarak at koşturduğu ortamın sahibi Riot Games Turkiye'nindir.

Daha sen yaş sınırı koymuyorsun her sene giden takımdan illa bir oyuncu gidemiyor ( SuperMassive yada diğer adı ile AcesHigh BJk harici adamların vizyonu belli idi ona göre oyuncu seçimi yaptılar)

Bir sezonda 4-5 tane oyuncu değiştiriyor her hafta bir başkasını oynatıyor

Yarı final yada çeyrek finallerde düşen oyuncuları oynatsınlar sen buna ses çıkarma

Herşeyi geçtim yahu senin finallerinde scriptli oyun oynandı sen daha bunu ayırt edemedin.

Günü kurtarmak için oyuncu transfer edenler ve buna izin verenler (sadece Dp için değil bunu yapan tüm takımlara sözüm) daha çok başarısızlık yaşarlar umarım TCL kafasını gömdüğü kumdan çıkarır da nerede hata yapıyoruz nasıl düzelteceğiz diye arayışlara başlar.

* Bu yazıyı da ben yazmıştım ama forumun ağır abileri ve DP taraftarları haliyle ne demek istediğimi anlamayıp yine topa tutmuşlardı beni.

* Uluslarası lisans alamayacak yaşta 2 oyuncunun transferine müsade edip köpük şampiyon yarattı Riot TR. Sonucunun böyle olacağını da belirtmiştim ki öyle de oldu.

* Bir onceki sene de yine skandal bir transfere müsade edip o zamanki adıyla ligin dominant takımı BJK nin analisti akıllara durgunluk verecekek şekilde son virajda DP nin koçu olmuş ve yine DP sampiyon olmuştu.

* Takip eden IWCI de ve bu sezonun başında o arkadaşın nasıl süper bir koç olduğu da ortaya çıkmıştı zaten.

* Elwind in lafı vardı "LOL DP sampiyon olsun diye yapılmış bir oyundur" diye.

* Maalesef bi TCL için cok doğru bir tespit. Lig DP şampiyon olsun diye kurulmuş bir organizasyon edasıyla yonetiliyor ve bi rezaletin 2 sezondur uluslarası arenada bize getirdikleri ortada.

* EUW takımları xerxe yi caps i bilmiyor muydu?

* Belki hatırlayanlar vardır FNC benzer sıkıntıyı Rekkles ile yaşamıştı yillar önce.

* Sözün özü Riot TR mevcut kadrosuyla ligin gelismesinin önündeki en büyük engeldir.

Özet: SUP gidemedi, ağlıyorum.

• Febiven ve Rekklesi kotu oynasalar bile izlemek hoşuma gidiyor umarim giderler dunya şampiyonasına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-0 UOL diyorum Fnatic hiç umut vermiyor.
  • ah be eskiden ne güzel fnc balonları yapardık 2-3 sayfa sonra onları patlatmak için yarı finale kadar beklerdik şimdi fnc worldse gidemiyor nerden nereye
  • Geçen sene Çin takımları rezaletti. Umarım bu yıl biraz daha iyidirler.
  • FeelsBadMan
  • Fnc çöp

• UoL 3-0 kazandı.
  • Geçen seneki Fnc böyle miydi...18-0 bitirmişlerdi ligi
  • Ödül havuzu sizce de çok çok düşük değil mi, dandik turnuvalarda bile bu 25 bin 50 binleri veriyorlar.

Bu arada yaz mevsimi şampiyonluğu ödülü kaç TL di ?

• Bu Perkz veledine sinir olan tek ben miyim?
  • skt kazanmasın artık yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Ödül havuzu sizce de çok çok düşük değil mi, dandik turnuvalarda bile bu 25 bin 50 binleri veriyorlar.

* Dün ben de aynı şeyi soyledim.

* Hatta The International 6 in ödül havuzu $20 M dolardı, bu havuz cok komik dedim.

* Saolsun arkadaşın biri umursadı, o da sanane oyuncuların kazandığı paradan komisyon mu alıyorsun gibilerinden birşeyler zırvaladı.

* Birşeyler yazıp mantıklı cevaplar bekliyorsun saçma sapan biri çıkıp ileri geri konuşuyor. Sonra sert çıkınca da sen kötü oluyorsun seviyesiz mesajdan uyari veriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hot Mad Scientist

Bu Perkz veledine sinir olan tek ben miyim?

* Senin bu elemenla alıp veremedigin ne hafız

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Ödül havuzu sizce de çok çok düşük değil mi, dandik turnuvalarda bile bu 25 bin 50 binleri veriyorlar.

* Dün ben de aynı şeyi soyledim.

* Hatta The International 6 in ödül havuzu $20 M dolardı, bu havuz cok komik dedim.

* Saolsun arkadaşın biri umursadı, o da sanane oyuncuların kazandığı paradan komisyon mu alıyorsun gibilerinden birşeyler zırvaladı.

* Birşeyler yazıp mantıklı cevaplar bekliyorsun saçma sapan biri çıkıp ileri geri konuşuyor. Sonra sert çıkınca da sen kötü oluyorsun seviyesiz mesajdan uyari veriyorlar.

Şifalı bitkimizi kim üzmüş ya biraz sulayın da mutlu olsun

• C9 3-0 ya da 3-1 alır hadi 1 maç NV ye verelim 3-1 diyelim.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    * Olm bak git

• FNC Denied UOL Scrims.
    UOL Denied FNC a chance at worlds
    xDDDD

Fakat üzüldüm rekkles'a ya deftle tekrar buluşamadılar :(
  • quote:

* Olm bak git

Tamam güneş bakan yere koyarım agresifleşmene gerek yok
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    * Bak hala

* Klorofillerim ağrıyo zaten

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.