Şimdi Ara

(BITTI) Axess Eylül Ayı Harcama Sözüne 200TL ye kadar Chip Para (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
47
Favori
23.716
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bLind

Grams ile banka kuru arasında ne kadar fark oluyor bozdurmada ?

2 gramda 15 tl ye kadar çıkabiliyor anlık zarar
  • Beyler hesaba havale yada direkt almak. Var mı tavsiyeniz? Nereyi kullanıp nasıl değerlendirmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurban parasini odesek caiz olurmu arkadaslar..fikriniz nedir..not. Ciddiyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haklarınızı net alışverişi olarak forumda kredi kartı yardımlaşmada kullandırabilirsiniz arkadaşlar nacizane bir öneri...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borç vergi dairesine yönlendirilmiş malesef olmuyor sanırım, ama teşekkür ederim yine de cevabınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

Kurban parasini odesek caiz olurmu arkadaslar..fikriniz nedir..not. Ciddiyim

Caiz olup olmadığı hakkında bir fikrim yok ancak geçen yıl kurbanı bir kurum aracılığıyla bağışladım ve ödemeyi kredi kartıyla yaptım. O gün bu gündür içim hiç rahat olmadı. Bankanın sistemi belli, çalışma şekli belli (faizle çalışan kurum). Bankayı bu işlere hiç ama hiç karıştırmamanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravunos

quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

quote:

Orijinalden alıntı: einstein99

toplam 10 defa 150 tl yapmak gerekiyor .. 4 tanesini opetten akaryakıt olarak alabilirsiniz.. benzin istasyonları eğer deponuz dolmazsa alacak fişi kesiyorlar.. ben tüm kartlardaki puanlarımı çektirip akaryakıt fişi alıyorum.. KYK ödemeleri de kabul edilebilir aksini yazmamışlar.. eğer dolduramazsanız son bikaç tanesine çeyrek altın alabilirsiniz

her istasyon yanasmiyor yok satmaya malesef. izmirde bornova ogretmenevi yakinindaki bp yapiyor.Ama uzak oldugundan artik ugrasmiyorum.En son 2,5 ay once petrolofisi migros kampanyasi icin,depo full diye bir ilke imza attim. 2 19ltlik damacanayi,damla ıskalamadan doldurttum.Ah bu damacanaların nedir insanoğlundan çektigi Tüm olanlardan sonra,amaci disinda kullanilan damacanalari bu utanctan kurtarmak icin iyice sarıp sarmalayıp garaja tıktım.Günü gelip de arabaya motorin gerekince, şifası olcak insallah.

Hanımda bana hastasın bunlarla uğraşıyorsun diyor ben normalim la :) 38 litre benzin ile binayı havaya uçurursun:) Helal olsun kampanya ise dibine kadar ! Bu arada damacana için daha ağır utançlar varhttp://www.kibrismanset.com/ilginc/asansorde-damacanaya-tecavuz-eden-adam-h42340.html

Ben de zaten, bu haberi aklima getirerek güle güle imalı yazdım mesajımı Damacanada suyu muhafaza etmek zorlasip da cok gunes alan evde devamli yosunlu suyla karsilasinca,damacanalari garaja terketmistik. Onlari topluma geri kazandirmak icin, bu işe soyundurdum

Bizim arac dizel ve dolayisiyla motorin tuketiyor. Mazot da benzin ve hele hele lpg gibi tehlikeli degil. Garajdayken de yanma,patlama riski yok. Ustune kibrit atsaniz bile yanmaz mazot,kibrit söner. Her yönden dizel veya elektrikli oneririm. Bizim gibi uzun vadeli kullanayim,surerken zevk alayim,memnun etsin ve istasyona seyrek gideyim derseniz dizel de dizel.

• Neo gecerli mi bir bilen yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: carpediemsral

ne ininale güvenin ne de paramaraya. saçma sapan bir uygulama yapmışlar hata verip duruyor. bir daha denesen "ne çok işlem yaptın" deyip çıkış yapıyor. geçen ay karta para aktarayım dedim. 50 tl ödeme yaparken ödeme adımında hata verdi paramara uygulaması. kredi kartından parayı çekti, ininale de yatırmadı. paramarayı aradım bankayı arıcaksın diyor banka ödeme yaptığınız yeri arıcaksınız diyor tekrar paramarayı aradım bu sefer ininali arattılar falan baya bir uğraştım. en son kayıt oluşturdular sağolsunlar da 3 hafta sonra geri alabilecekmişim paramı...

paramara da sıkıntı var kredi kartından gidiyor ininale geçmiyor arayıp kayıt açtırdım bende bekle ki gelsin
  • Tendürek T kullanıcısına yanıt
    Caiz kısmını bilmem ama sonuçta her türlü o paranın bankayla ilişkisi var.

Sen maaşını bankadan çekip, kurban pazarına elde götürüp, parayı ödüyorsun sonra kurban satan alan adam da o parayı alıp yine bankaya yatırıyor. Sonuçta bir para, banka sistemi dışına çıkarılamaz.

İster kredi kartı vasıtasıyla direkt senin hesabından, onun hesabına geçsin; ister sen elden hesabından çek o da elden yatırsın...
  • ceramicer43 kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ödemesini faize düşürmediğiniz takdirde olur diye fetva veriyordu Diyanet, kredi kartı noktasında.

Benim uygulamam ise şöyle eğer internetten kurumlara kurban vekaleti vereceksem kartla ödeyip kurban parası kadar karta ödeme yapıyorum. Yani kuban parası benim cebimden çıkmış oluyor, bu da biraz olsun rahatlatıyor insanı.
  • Arkadaslar benda free var ama hesaba bağlı neo kartı almadım gidip herhangi bir akbanktan neo kart alıp para yatırıp kampanyaya katılabilir miyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Kredi kartı ödemesini faize düşürmediğiniz takdirde olur diye fetva veriyordu Diyanet, kredi kartı noktasında.

Benim uygulamam ise şöyle eğer internetten kurumlara kurban vekaleti vereceksem kartla ödeyip kurban parası kadar karta ödeme yapıyorum. Yani kuban parası benim cebimden çıkmış oluyor, bu da biraz olsun rahatlatıyor insanı.

DİKKATİNİ ÇEKTİĞİM NOKTA ŞU ASLINDA;

Kredi kartıyla zaten bir sürü kurum kurban satışı yapıyor orda sıkıntı yok..Benim demek istediğim ben 6 kere 150 şeklinde ödeme yapıp 100 tl puan kazanıcam..kurban bana daha ucuza gelmiş olacak..bu durum caizmi demek istemiştim aslında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceramicer43

quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

DİKKATİNİ ÇEKTİĞİM NOKTA ŞU ASLINDA;

Kredi kartıyla zaten bir sürü kurum kurban satışı yapıyor orda sıkıntı yok..Benim demek istediğim ben 6 kere 150 şeklinde ödeme yapıp 100 tl puan kazanıcam..kurban bana daha ucuza gelmiş olacak..bu durum caizmi demek istemiştim aslında...

Kesin olmamakla beraber bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Pazarda bile hayvana 1000 lira derse direk almıyosun pazarlık yapıyosun. Olabildiğince ucuza almaya çalışıyosun. Puan veya indirim olunca neden sakıncalı olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: gandal07

quote:

Orijinalden alıntı: carpediemsral

ne ininale güvenin ne de paramaraya. saçma sapan bir uygulama yapmışlar hata verip duruyor. bir daha denesen "ne çok işlem yaptın" deyip çıkış yapıyor. geçen ay karta para aktarayım dedim. 50 tl ödeme yaparken ödeme adımında hata verdi paramara uygulaması. kredi kartından parayı çekti, ininale de yatırmadı. paramarayı aradım bankayı arıcaksın diyor banka ödeme yaptığınız yeri arıcaksınız diyor tekrar paramarayı aradım bu sefer ininali arattılar falan baya bir uğraştım. en son kayıt oluşturdular sağolsunlar da 3 hafta sonra geri alabilecekmişim paramı...

paramara da sıkıntı var kredi kartından gidiyor ininale geçmiyor arayıp kayıt açtırdım bende bekle ki gelsin

bendede geçmedi hesabap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kampanya şartlarında bir şey yazmıyor ama yurtdışı alışverişler bu kampanyada geçerli midir acaba?
  • axess var ama odeabank axess. kaçtı güzelim kampanya
  • Çeyrek altın ile bu iş olmacak sanırım kuyumcular çarşıda 10 tl fark ile satıyorlar cartla alım yapınca

• quote:

Orijinalden alıntı: ganjaman

Borç vergi dairesine yönlendirilmiş malesef olmuyor sanırım, ama teşekkür ederim yine de cevabınız için.

https://intvrg.gib.gov.tr/index.jsp?gn=odeme

vergi dairesine aktarılanları buradan ödüyoruz
  • 10 yazıp mesaj attım ama kampanyaya katılım ile ilgili geri dönüş mesajı gelmedi size kampanyaya katıldınız mesajı geldimi...???

Alışveriş sonunda puan kazanımıyla ilgili mesaj geliyormu?

Cephaneci den hesaba havale altın alsak ne kadar sürede hesaba geçiyor bilgisi olan varmı

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.