Şimdi Ara

Feedera değil Flamera sövenler ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su flamerlara sövenleri anlamıyorum. Hayır amacınız ne ? veledin tekini gerçeklerle ağlattığı için flamera sövenler kaybetmeye mahkum zavallılardır. Onun yerine şu ağlayan feedera taviz vermeyip üstüne bide ezerseniz zaten eninde sonunda feedlemeyi bırakır ve, ya afk kalır yada oyuna geri döner oda veledine göre değişir

Not : Evet flamerım

• Aferin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi şöyle bi şey var, karşı taraf eziyor her lane i. Bir anda bi tf kazanıyoruz baron alıyoruz inhibitörü açıp 5 kişi nexusa vurmaya başlıyoruz. Solotopta bir yasuo var 0-11. Bu adamın napması lazım: nexusa vurmaya devam etmesi free winini alıp susması lazım. Ama bu arkadaş günateşi ve üçlü kuvvet kasarak blitzcrank i tekleyeceğini düşündü sanırım nexusu bırakıp artislik yapmaya başladı. Flame i geçtim ben bu arkadaşa ana bacı allah kitap sövdüm. Ve şimdi evine gidip bıçaklamış olsam ben suçlu olacaktım öyle mi? Flame yapan kişinin oyuna katkısı varsa yapsın flame ini. Örnekteki yasuo gibi olanların yanında flamerlar melek.(ite kaka aldık maçı)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALL HAIL TYLER1
  • BigBrother RUN IT DOWN MID BigBrother

• Küfür yediği için feed'lemeyi bırakan kimseyi görmedim. Ama küfür yediği için bilerek feed'lemeye başlayan çok kişi gördüm.
  • Flamerlık bir seçim değil psikolojik bir rahatsızlıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRIDGIT MENDLER -- 28 Ağustos 2016; 11:26:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRIDGIT MENDLER

Flamerlık bir seçim değil psikolojik bir rahatsızlıktır

+1
  • Küfür etmenin kendisi yanlış olmasın?
  • feedleyen adama genelde 'kardeş sorunlu musun neden böle bir şey yapıyorsun' yazıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRIDGIT MENDLER

Flamerlık bir seçim değil psikolojik bir rahatsızlıktır

yoo ben gayet arınmış hissediyorum.....
  • feedlesem de feedlemesem de flame yapıyorum çünkü ben feedlemessem team feedliyor. ikisi de olmuyorsa ağzımdan chate tek kelime çıkmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.