Şimdi Ara

Başlık değişti [Limit 45.000, Dizel, İlk Araba] ARAC BULUNDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ilk aracim olcak, limitim 45.000

Citren C4 e isinmistim ama tavsiye edilen 1.6 vti confort modei bulamadim. Bastan beri aklimda olan BEYAZ audi a3 e bakmaya basladim tekrar. (Baska arac alirsam hep aklimda kalicak biliyorum)

Linkteki arac hakkinda yorumunuzu alabilir miyim?
    1)sahibindenhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-acil-bulunmaz-firsat-ilk-sahibinden-331128990/detay
    2) galeriden

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2008_a3_1.4-tfsi_sportback_cruze-control_servis-bakimli_tertemiz-332303856/detay

(Kaziklanmamak icin pazarlikta ne kadar teklif etmeliyim? )

3) Sahibinden, beyaz, 42.000 TL, tramer ilanda var, parca parca toplam 3.591 TL hasar var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-2008-audi-a3-1.4-tfsi-334360005/detay

Artik forumlarda gezmekten, ilanlara bakmaktan midem bulandi. Aylik max 200-300 km yaparim, yakit icin aylik 200-300 TL butce ayirdim.

Ekteki ilandaki arac olmaz derseniz, Istanbul, Ankara, Kocaeli, Izmir civarinda tavsiye edebileceginiz baska ilan olursa cok cok iyi olur.
    Tesekkurler.

Edit: Renk takintim var, beyaz veya siyah bakiyorum ozellikle.

Edit: aractan cok bi beklentim yok, 800 tane tusu olmasina gerek yok, guzel gorunsun, biraz konfor, biraz da performans...

Edit 3: 3. Ilan eklendi...
    Edit 4: Yarin citroen c4 e bakmaya gidiyoruz:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-324920286/detay

Edit 5: A3 le baslayip, surekli yeni link ekledim, konu biraz karisik oldu kusura bakmayin.
    Edit 6: ARAC BULUNDU. 2013 CLIO hb icon

Yardimlariniz icin cok tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 31 Ağustos 2016; 23:49:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aracın piyasasını bilmiyorum ama araç temiz gibi gözüküyor.
    Ancak ayda 200-300 km çok az değil mi ?
    Eğer bu kadar az km yapacaksanız bu aracı alın geçin.
    Yakıtı filan sıkıntı olmaz.

• Piyasaya göre iyi fiyat, begendiyseniz alın bence

• Evimleisim arasi navigasyonda 3 km gorunuyor, gidis donus 6 km

Saga sola gezmeye gitsem diyerek gunluk ortalama 10 km den 300 km hesapladim. Tas catlasin 500 km olsun...

Yorumlar icin tesekkurler, ilk mesajima 1 ilan daha ekledim. Ayrica biraz once beyaz arac sahibine tramer kaydi ve son bakim faturasini iletmesi icin mesaj attim (donus bekliyorum)

Bir de nasil pazarlik yapilir, limitim max. max. 45 bin TL (25-30 la basladim 45 e ciktim, o yuzden bir de ustune kaziklanmak istemiyorum)

• O değil de, şu a3 lerin sedanları çok daha yakışıklı değil mi? Onlara da bi bak derim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limit böyleyken Audi can yakabilir midline 3-4 yaşında 1-2 parça boyalı 40-70.000 km arası golf 7 bulunabilir, iyi bir golf 6 bulunabilir; vw Renault'tan bir tık yukarıda bakım ücretine maloluyor ama Audi biraz tuzlu olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci araç fotoğraflardan çok temiz gözüküyor, fakat galeriden olduğu için fotoğraflama işini profesyonel yapıyorlar buna dikkat etmek lazım. İlk araç ise hem doğru düzgün fotoğraf yok hemde pek temiz durmuyor. İlave olarak ben bayandan araç almazdım prensip gereği. İkinci aracı iyi bir gösterin kafanıza yatarsa alınabilir. Pazarlık için yanına bu işlerde iyi olan biri ile git derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adieu

Limit böyleyken Audi can yakabilir midline 3-4 yaşında 1-2 parça boyalı 40-70.000 km arası golf 7 bulunabilir, iyi bir golf 6 bulunabilir; vw Renault'tan bir tık yukarıda bakım ücretine maloluyor ama Audi biraz tuzlu olur.

Hocam bakim ve tamir acisindan hic dusunmedim acikcasi.

Aslina bakarsaniz hb araclar bana bogucu ve kucuk geliyor. Ben oturdugumda arkadakinin bacaklari sikisiyor. A3 hem hb hem genis gorundugu icin tercih ettim.

Golflerin fiyatlari abarti fazla geldi, butceme gore bulamadim hic.

*arkada oturani niye bu kadar dusunuyorum, her zaman olsa da ayda birkac kez ailemle biryerlere gidiyoruz. Ablamin 206 sini ben kullandigimda arkadakiler yol boyu sikayet ediyor...

• Ben de 2009 da 2000 model a3'u
    "Ilk sahibinden ve tüm bakimlar yetkili serviste yapıldı" olarak almıştım. Yaklaşık 100.000 km sorunsuz kullandım.
    Audi başka bir dünya. Bir ekpertize götürün, sorun yoksa alın keyfini sürün .

• BojanBogdanovic B kullanıcısına yanıt
    Sagolun, peki 1. Ilana mi 2. Ilana mi yogunlasmaliyim?

* Kesin karar verildikten sonra tramer kayitlari kontrol edilecek, bilen biriyle ve servise goturulerek kontrol edilecek

Yorumlar icin herkese ayri ayri yesekkur ederim.

Yaklasik 5 ay once sirkette bir arkadas a3 aldi, genel olarak hic bir sikintisi yoktu. Sadece piyasa fiyatinin 2-3 bin fazlasina aldigini soylemisti diger arkadaslar.

• Birbirine cok yakin degerde arabalar ama galericilerdense bireysel satici daha munasip olur hocam ve beyaz olan aracin kmsi biraz daha düşük. Ilk olarak normal saticidan beyaz olana yürüyün hocam.
    Eger bi sıkıntı cikarsa o zaman galeriyi düşünmeye başlarsınız.

• 3. Ilan (Hem 42.000 TL, hem sahibinden, hem de tum detay ilana eklenmis)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-2008-audi-a3-1.4-tfsi-334360005/detay

Diyorum ya baktikca icinden cikilmaz hale geliyor...

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Hocam o fiyata temiz VTi Confort bulunur-ki bulunmuşta

İstanbul'daki aracı ekspertize soktuğunuzda boyasızsa parasını son kuruşuna kadar hak eder .

İndirimi telefonda yapmazlar genellikle bende satarken öyle yapardım ekspertize soktuktan sonra 45'e bırakır.

Alacağınuz aracın donanımları

Comfort'a ek olarak

Far sensörü
    Yağmur sensörü
    Tampon sensörleri(6-6 12 noktalı)
    Otomatik kararan dikiz aynası
    Otomatik katlanır ayna
    Ambiyans aydınlatması(Ayna)
    Ayarlanabilir sinyal sesleri
    Arka tamponda krom çıta
    Portatif el feneri
    Dijital klima

Comfort(Standart)

Cruise Control
    6 Airbag
    8 hoparlör
    Elektrikli ayna
    4 cam kademeli otomtik
    4 ayak üflemesi(Ön/arka)
    Kol dayama
    Koltuk altı çekmecesi
    Topido soğutma
    Torpido ışığı
    Ön koltuklarda bel/yükseklik ayarı
    Yol bilgisayarı
    Dijital gösterge
    Menzil göstergesi
    Bez tavan
    6 tavan lambası
    Sis farları
    Cam nikelajı
    Tavanda kemer göstergeleri
    Direksiyondan kumanda
    Alarm
    408 L bagaj
    İçeriden açılan depo kapağı
    Direksiyon-üfleme krom detay

vs.vs

Performans

1.6 litre 120 beygir atmosferik
    Motor 160 Tork güç üretiyor.

Tip

Kasa olarak geniş ve agresif hatları var.

https://youtu.be/ay0EmJ_v-uA

https://youtu.be/Oiyuj8ITyTo

• quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Sagolun, peki 1. Ilana mi 2. Ilana mi yogunlasmaliyim?

* Kesin karar verildikten sonra tramer kayitlari kontrol edilecek, bilen biriyle ve servise goturulerek kontrol edilecek

Yorumlar icin herkese ayri ayri yesekkur ederim.

Yaklasik 5 ay once sirkette bir arkadas a3 aldi, genel olarak hic bir sikintisi yoktu. Sadece piyasa fiyatinin 2-3 bin fazlasina aldigini soylemisti diger arkadaslar.

Hocam ikinci ilana bakmadım bile. 2. Galeridendi sanırım.
    Fazla para verdin muhabbeti olmazsa olmaz. Bana da demislerdi "19 fazla olmuş 17 ye alinirdi" diye. "Buyrun alın o zaman" demiştim ben de :)
    Sitede genelde 1-2 arası pazarlık payı yazilir. Artık pazarlık gucunuze ve satan kişinin durumuna kalmış. Acelesi yoksa fazla düşmez. Ama mesela araba değiştirecek kişi olur , bulduğu arabayı kaçırmamak için bir an evel satilsin diye fiyatı dusurebilir pazarlıkta.

• Evdekilerin de oylariyla C4 e telrar yoneldim,

Yarin asagidaki araci gormeye gidiyoruz enistemle. Herkese yorum ve yardimlari icin tesekkur ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-324920286/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Sing_a_song

Evdekilerin de oylariyla C4 e telrar yoneldim,

Yarin asagidaki araci gormeye gidiyoruz enistemle. Herkese yorum ve yardimlari icin tesekkur ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-ilk-sahibinden-324920286/detay

Piyasada C4 mü yok hocam o araba hışmış zaten bi Auris vs bayide içine oturun oradan C4 bayisine gidin iyice içinize sinecektir o zaman.

• 2008 model 151bin km deki enkaza para vereceğine c4 al araban erkek dersin

• zgbayraktar kullanıcısına yanıt
    Hocam çok alakasız oldu ama benzinden dizele yöneldim, şu an clio4 icon bakıyorum. Teşekkür ederim.

*Biraz kararsız biriyim, senelerdir kararsızlıktan araba alamadım zaten :)
  • Hocam Skydome'li dizel Bravo düşündünüz mü bilmiyorum bir bakın derim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2011-fiat-bravo-6-ileri-120-ps-cam-tavanli-boyasiz-316324712/detay

İlan örnektir.

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Evet bravo da baktım, bütçeme uygun temizini bulamadım, biraz da takıntıdan dolayı araca baktığım zaman önüne fazla odaklandım. Linea'nın önü gibi, benim için albenisi yok malesef aracın.

Ha diyeceksiniz ki reno nun çok mu albenisi var, onda da hala netleşmiş değilim. Araştırmaya devam ediyorum.

Akşam icon modeli inceleyip test sürüşü yapacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 31 Ağustos 2016; 12:30:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.