Şimdi Ara

zeitnot türkiyenin acık ara en overrated oyuncusudur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar kötü bir player olamaz. 2 wildcardda da feedledi su an bu oyunda holy olsa yada baska bi adc dp kazanmıstı coktan. 2v2 deneyuip deneyip ölüyolar 1 kere dener ölürsün tamam 2-3 kere denediler hepsindede öldüler

• holy daha iyi diyince fanboylar anlamıyor overrated diyemeyiz ama bu kadarda tilt olunmaz ya flash atmıyor adam hala saklıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 26 Ağustos 2016; 23:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

holy daha iyi diyince fanboylar anlamıyor

en zayıf halka denilen elwind 12-4 önüne geleni kesiyor. en güclü oyuncumuz zeitnot BABA kahraman olmaya calisip 2v2 girip duıruyo ve çatır çatır doublekill veriyo. DP oyunun ilk 10 dakikasını adam gibi gank yemedne haritaya baka baka oynasa direkt 1. olucaklar ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tumble

quote:

Orijinalden alıntı: Doubleimp

holy daha iyi diyince fanboylar anlamıyor

en zayıf halka denilen elwind 12-4 önüne geleni kesiyor. en güclü oyuncumuz zeitnot BABA kahraman olmaya calisip 2v2 girip duıruyo ve çatır çatır doublekill veriyo. DP oyunun ilk 10 dakikasını adam gibi gank yemedne haritaya baka baka oynasa direkt 1. olucaklar ya.

elwindin iyi oyuncu oldugunu herkez biliyor ama troll oldugu anlamayıp egoist falan diyip saçmalıyolar thaldrin abileri 1 numara
  • Zeit rogu yerine daha genc caps ve xerxe gibi bot lane alsinlar seneyede elwind xerxe caps bu botlane uyum saglasin worldse biraz farkli olur.bi tanede yedek toplaner alsinlar genc elwind gibi alttan yetissin dp ileriye donuk kadro kurarsa ilerde worlsde mac kazanmaktan ileri hedefimiz olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCleanse -- 27 Ağustos 2016; 0:19:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

Zeit rogu yerine daha genc caps ve xerxe gibi bot lane alsinlar seneyede elwind xerxe caps bu botlane uyum saglasin worldse biraz farkli olur.bi tanede yedek toplaner alsinlar genc elwind gibi alttan yetissin dp ileriye donuk kadro kurarsa ilerde worlsde mac kazanmaktan ileri hedefimiz olabilir

Allah askina soyle xerxe gibi caps gibi lcs seviyesindeki oyuncuların ne işi var dpde caps euw chall 1.lıgını zorluyor. Yaş sınırını geçince orta seviye bir lcs takımına girerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The FlashMoves T kullanıcısına yanıt
    caps trde çok iyiydi ama eu csde midler arasında kda olarak sonuncuydu kendini kanıtlaması lazım eu takımları dpde çok iyi oynamış hadi lcs'e alalım demez eu csden tanıyo zaten herkez fakat xerxe her maç çok iyi oynadı şansı daha yüksek
  • Bugün bi 10-15dk izleyim dedim spelleri varken kullanmayıp ölüp durdu ve spell kullansa çıkabilecek pozisyonlardı. Amacı neydi çözemedim tilt olmuştur diye düşünüyorum bu kadarda kötü olamaz sanırım.
  • ya arkadaşlar bu adam takımı tbf şampiyonu yaptı yoksa hiç bi halt olmıycaktı dpden topladı elwindi roguyu kimse kazanacagına ınanmıyordu çalışmıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skins

ya arkadaşlar bu adam takımı tbf şampiyonu yaptı yoksa hiç bi halt olmıycaktı dpden topladı elwindi roguyu kimse kazanacagına ınanmıyordu çalışmıyordu

Bu adam takımı şampiyon yaptı madem taşıyordu niye daha önce (Xerxe ve caps gelene kadar ) taşıyamadı ? Yazdıklarınızda mantık olsun az
  • UKisuke kullanıcısına yanıt
    Bısey senın mantıgına yatmıyorsa mantıksız diyip sıyrılırmısın sen? Just another cancer kid of lol...

• quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

Orijinalden alıntı: Skins

ya arkadaşlar bu adam takımı tbf şampiyonu yaptı yoksa hiç bi halt olmıycaktı dpden topladı elwindi roguyu kimse kazanacagına ınanmıyordu çalışmıyordu

Bu adam takımı şampiyon yaptı madem taşıyordu niye daha önce (Xerxe ve caps gelene kadar ) taşıyamadı ? Yazdıklarınızda mantık olsun az

Öyle deme 2015 tbf de tf in sarı kartına vayne ile qss basmıştı bide e ile duvara vurmuştu tf i ... sahne yıkılmıştı (pileyzzzzzz):D
  • :D Ne kadar saçma bir konu olduğunu konuyu açanın nickini görünce anladım :d
  • 2 yıldır her katıldığı turnuvada dile getirirdim hala da derim dengeli ama orta seviyede bir oyuncu sebebi çoğu pozisyonda öngörüde bulunamıyor iyi spell kullanamıyo ama summer splitte supcarryler güçlü olmasaydı finali göremezdi dp
  • Siz iyi olunda siz oynayın kardeşim Bir takımda olmak için sadece mekanik mi gerekiyor bence ruvelius daha yetenekli ama zeitnot daha iyi bir takım oyuncusu herşey yetenek değil bunu aşın artık. Adamın belki takım içi iletişimi iyidir,supportla uyumu da iyi,ayrıca kaynak ayrılmadan da kendini iyi durumda tutuyor hep orta ve geç aşama için.Ben silver bir low olarak bir kaç kelime yazabiliyorum.Siz sözde prolar olarak flash atmadı diye eleştiriyorsunuz.İki kelime bişey yazın da neden böyle düşünüyorsunuz anlayalım.Ağzı olan konuşuyor durumuna düşmeyin.Mesele zeitnot yada başkası değil eleştiri nasıl yapılır bilmeden boş boş sıkıyorsunuz sorun bu.Chate go dp yazıp yenilince rezalet yazan tipler konuşuyor

• Zeitnot hwa dayken holy nin yerine gelmesini istediğim bi isimdi.O zamanlar cok agresif oynardi graves ile çok iyi play lerini hatırlıyorum.Ama dp ye geldikten sonra ben de hwada ki kadar baskın oyun oynadığını görmedim.Yoksa mekanik olarak çok iyi bi oyuncu olduğunu düşünüyorum.Biraz da call vermesinden kaynaklanıyor olabilir.

• Iyy yine dp fanboyları basmış burayı
  • İnsanları 2-3 maça göre değerlendirmekten vazgeçin. Herkesin formsuz ya da kötü zamanları olabilir.
  • Her maça çıkmadan önce uyuyacak gibi duruyor iwcq'da . Düzeltmesi lazım bunu. Etkiliyor diye düşünüyorum kaldı ki ilk maçın ardından az uyuyorum gibi bişey söylemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

Iyy yine dp fanboyları basmış burayı

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.