Şimdi Ara

Iphone 5s ne kadar duser?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha da düşmez.
  • Tahminimce 7 ile beaber üretimi durdurulur çünkü SE de var malum. Ama olduda üretimi durmazsa işte o zaman ilk baharda 999 tl ye düşer. Zamanında 4-4s in üretimi durmamıştı ve kendileri 799 tlden bile satıldı ama düşmemiş hali 1200 tl idi. Yani 5s şuan 1350 tl falan üretimi durmazsa 999 tlye çok rahat düşer max. 6-7 aya. Bu önümüzdeki ay 7 içinde belli olur düşüp düşmiyeceği. Bana sorarsan ikinci el alınır 900-1000 tlye sıfır gibi bikaç aylık bulabilirsin. 1300-1500 tl vermişken de 2. el iphone 6 yada SE alınır o paraya. Bu kadar yüksek fiyatlı ve sürekli güncellenen ürünleri sıfır almak çok mantıksız. Millet 6s e 3000 tl verdide ne oldu al işte 7 çıktı modası geçti dünyanın parasını eski kasa telefona verdikleriyle kaldılar. Ben geçen yıl 2000 e sıfır gibi ikinci el 6 almıştım hala değer kaybetmedi şimdi en kötü 1800 e gene satarım o zamanlar sıfırı 2700 tl idi o fiyattan alsaydım vay halime kafadan 1000 lira zarar 1 yılda her ay 100 lirayı çöpe atmış olurdum sırf bir telefon için değmezdi. Mimarım bu arada maddi sıkıntım yok 5000 e ne gider alırım borçsuz harçsız koymaz ama değmez. Bunuda herkes bütçesine göre telefon seçmeli diye üstü kapalı insanları aşağılayan ahkam kesenler için söylemek zorunda hissettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk etapta 1200tl

Özel mağaza kampanyaları ile 1100tl

Mezarcı indirim sniper modu ile pusuya yatma 1000tl

Dahada aşşağısı olmaz

• Yeterince düşmedi mi kardeş

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Mezarcı indirimi sniper modu

• 1100-1200 en fazla, zaten iphone 7 çıkınca 5s yavaş yavaş çekilir piyasadan
  • Celbirekli yanları hafif çizikli 950 ye satam 2 aylık

• Bir ara bir konu vardı.

LED tv için pusuya yatanlar vs diye grup vardı.

Neyse girdim ağa bekle bekle 1-2-3-4-6-7 ay oldu pusuda indirim yok.

Oraya yazdığım yazıya bak

Ne pusuymuş arkadaş yata yata sniper oldum :)

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=47207227&p=139&anchorToGo=47207227#47207227

Bildiğin bordo bereli gibi ölüm pususuna yatan var :)

Yani bir zamanlar ben bu mezarcılara takıldım anam ağladı :)

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    baya güldüm hocam eline sağlık
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    Aynen 6 aldın değeri düşmedi 6s alanlar eski kasaya 3000 verdi değer kaybetti çünkü enayiler sen herkesten daha zekisin. Sana göre 3gs,4s,5s,se,6s alanlarda enayi o kadar parayı eski kasaya verdiler 1 sene sonra modası geçti. 4s in 800tl ye satılanlarıda 8gb versiyondu bari bilgi veriyorsunuz tam verin bari. O zamanki döviz kuruyla şimdiki kurda bir değil şimdi 800den 5s satılsa gider 3 tane alırım 6si satıp

Edit: birdaha okudum cevap vericek bir bu kadar daha şey var 2.el se yi nerde 1300-1500e buluyorsun arkadaş sen? Abd fiyatı 1400e yakın zaten üstüne 300tl verip kayit ettirsen 1700tl 2 ay kullanip 1500ede kimse satmaz hele 1300?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takeshi Kovacs -- 23 Ağustos 2016; 22:10:27 >
  • hoppia H kullanıcısına yanıt
    iPhone fiyatı bin tl altına düştüyse bilki artık alıncak durumu kalmamıştır model baya eski kalmıştır günümüze göre o fiyatlara orta segment android almak çok daha mantıklı gm 5 plus gibi telefonları yani hem bi hata görseniz bile bu fiyata olacak o kadar yeaa diye kendinizi de mutlu edebilirsiniz.
    Yani lafın özü çok ucuza fiyatı düşen iPhone'dan hayır gelmez artık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.