Şimdi Ara

Ne kadar maaş alıyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
20
Favori
34.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maaşlar ne kadar ve kaç yıldır aynı yerde çalışıyorsunuz . İsteyen mesleğini söyleyebilir.

Yeni İş edit :

2020 TL + 300 Yemek + Günlük 6 saat çalışma süresi ( Plasiyer )

Ben : Depo ve satış personeliyim maaş : 1400 ( 3 ay yeni bitti )

Edit : 350 TL ticket yatmakta

1400 + 350 = 1750 TL maaş

Edit :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g-Foodie -- 27 Mart 2019; 16:40:20 >

• Hocam aslen çevre mühendisiyim, 2006 senesinden beri de çevre-sağlık-iş güvenliği konusunda çalışıyorum.

Yeni başlayacaklar için elbette piyasa düşük. C olarak başlanıp, belirli bir sene çalıştıktan sonra ilave eğitim + sınav ile B, aynı şekilde yine bir süre çalışma ve sınav ile A olunabiliyor. Piyasada C uzman çok, genelde OSGB'lere düşük ücretlerle girebiliyorlar. OSGB'ler değişik sektörleri görmek açısından bir avantaj, ama uzun vadeli aksiyonları hayata geçirmek konusu pek mümkün olmuyor.

İSG konusunda tezsiz yüksek lisans yapılarak da, çalışma süresi beklenmeden B olunabiliyor - ki pek çok kişi bunu tercih ediyor. Yeni işe alım yapacağız şirket bünyesinde 2 iş güvenliği uzmanı. Bakıyorsun adam B sınıfı ama, C alıp, direkt yüksek lisans yapıp B almış. Tecrübe neredeyse sıfır.

Bakanlığın yaklaşımı çokça eleştrildi, ama bir yerden başlamak lazım. Emin olun fabrikalarda bir 10 sene öncesine göre inanılmaz gelişme var iş güvenliği konusunda. Ama küçük ve orta ölçekli işletmeler çok geriden geliyor. Bu işler bir günde olmuyor, özellikle inşaat sektörünün iyileştirilmesi lazım, ölümlü kazaların büyük kısmı burada gerçekleşiyor.

Bu konuda sendikalara da aslında çok büyük görev düşüyor. İş güvenliği aslında işçi haklarının en başında gelmesi lazım - ama maalesef bu konuda ses çıkartan bir sendika ne duydum ne gördüm.

Neyse, konuyu fazla kirletmeyeyim.
  • gemide güverte stajyeriyim 2000 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Navigator -- 23 Ağustos 2016; 15:09:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up yapalım / forumda ciddi rakamlar alanlar var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Navigator

güverte stajyeriyim 2000 tl

Stajyerlik bittikten sonra ne kadar olacak maaşın ? Deniz adamını geçiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

quote:

staj bittikten sonra 4. kaptan olarak kontrat parasi dahil aylik 12 bin liraya denk geliyor ancak yilda 12 ay calismiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Navigator -- 23 Ağustos 2016; 15:17:59 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

quote:

staj bittikten sonra kontrat parasi dahil aylik 12 bin liraya denk geliyor ancak yilda 12 ay calismiyoruz

Çok iyimiş dostum , 3-5 yıl yapsan emlaktan al sat işine girsen paranı katlarsın.

• Mağaza satış personeliyim, 9 ay olacak. 1300 TL maaş +375 tl yemek + araç + sgk şeklinde..
  • 1500 lira. (yazın 3 ay 300'e düşüyor)

çalışmıyorum, öğrenciyim.
  • Öğrenciyim, 11 yıl oldu başlayalı. Maaş: 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 23 Ağustos 2016; 15:20:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SejanRuby

Mağaza satış personeliyim, 9 ay olacak. 1300 TL maaş +375 tl yemek + araç + sgk şeklinde..

Benimde araç beklentim var inşallah verirler. 2.5 trilyon kotayı doldurmamız lazım şuan 1,6 trilyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Öğrenciyim, 11 yıl oldu başlayalı. Maaş: 0

Eksiye düşmüyorsan sıkıntı yok
  • öğrenci: 1000 tl
  • Müyendizim, maaş almıyorum işe sürünerek gidiyorum.

• quote:

gemide güverte stajyeriyim 2000 tl

Hangi bölümü okuyorsunuz hojam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Müyendizim, maaş almıyorum işe sürünerek gidiyorum.

Dizlerinin üzerinde gidenler de var Beterin beteri vardır
  • 1800+gece tazminatı 200=2000

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden-

1800+gece tazminatı 200=2000

Gece tazminatı diye birşey mi var ? Ögg için geçerli değil galiba arkadaşım hiç söz etmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral.

quote:

gemide güverte stajyeriyim 2000 tl

Hangi bölümü okuyorsunuz hojam

deniz ulaştırma işletme mühendisliği

• Öğrenci
  • part time, haftada 3 gun, 1.500 + agi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.